Зеренді ауданы әкімінің 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 4 "Зеренді ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімінің 2020 жылғы 20 мамырдағы № 2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 25 мамырда № 7863 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 23 бабының 1 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы 33 бабының 2 тармағына сәйкес Зеренді ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зеренді ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" Зеренді ауданы әкімінің 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 4 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6995 болып тіркелген, 2019 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқыттық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Д.Қ. Нұрсейітовке жүктелсін.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет Департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Зеренді ауданының әкімі Б.Ғайса
"КЕЛІСІЛДІ"
Зеренді аудандық сайлау
комиссиясының төрайымы
З.Қазияқпарова
Зеренді ауданы әкімінің
2020 жылғы 20 мамырдағы
№ 2 шешіміне қосымша
Зеренді ауданы әкімінің
2018 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 4 шешіміне қосымша
Зеренді ауданында сайлау учаскелері
1. № 506 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Шағалалы ауылы, Ынтымақ шағын ауданы, 13. Зеренді ауданы әкімдігінің "Шағалалы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Шағалалы ауылы, көшелер:
Нұрлы көш 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35, 37;
Гагарина 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36;
Советская 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68а, 68б, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 80, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 104, 105, 106, 108, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 117, 118, 118г;

О внесении изменения в решение акима Зерендинского района от 29 декабря 2018 года № 4 "Об образовании избирательных участков в Зерендинском районе"
Решение акима Зерендинского района Акмолинской области от 20 мая 2020 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 25 мая 2020 года № 7863
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Зерендинского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Зерендинского района "Об образовании избирательных участков в Зерендинском районе" от 29 декабря 2018 года № 4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6995, опубликовано 18 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Нурсеитова Д.К.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Зерендинского района Б.Ғайса
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Зерендинской
районной территориальной
избирательной комиссии
З.Казиякпарова
Приложение к решению
акима Зерендинского
района от 20 мая
2020 года № 2
Приложение к решению
акима Зерендинского
района от 29 декабря
2018 года № 4
Избирательные участки в Зерендинском районе
1. Избирательный участок № 506
Местонахождение: Акмолинская область, Зерендинский район, село Шагалалы, микрорайон Ынтымак, 13. Здание коммунального государственного учреждения "Чаглинская средняя школа" акимата Зерендинского района.
Границы: Акмолинская область, Зерендинский район, село Шагалалы, улицы:
Нурлы кош 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35, 37;
Гагарина 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36;
Советская 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68а, 68б, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 80, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 104, 105, 106, 108, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 117, 118, 118г;

8 наурыз 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 19, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 43, 43а;
Новая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 21, 25.
2. № 507 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Шағалалы ауылы, Ынтымақ шағын ауданы, 6. Ақмола облысы білім басқармасының жанындағы "Шағалалы ауылы, жоғары агротехникалық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Шағалалы ауылы, көшелер:
Советская 120, 121, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217;
Бәйтерек 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36;
Ынтымак шағын ауданы 1, 2, 3, 4, 5, 11, 12, 17, 18, 19, 20, 21;
Орталык шағын ауданы 4, 5, 7, 8;
8 наурыз 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 65, 71, 73, 75, 77, 79;
Жеңіс 1, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32.
3. № 508 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Ақадыр ауылы, Атамекен көшесі, 3. Зеренді ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Ақадыр ауылдық клубының ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Ақадыр ауылы.
4. № 509 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Ескенежал ауылы, Достық көшесі, 5. Зеренді ауданы әкімдігінің "Ескенежал негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Ескенежал ауылы, Еңбекбірлік ауылы.
5. № 510 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Ұялы ауылы, Бейбітшілік көшесі, 11. Зеренді ауданы әкімдігінің "Ұялы бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Ұялы ауылы.
6. № 511 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Ақкөл ауылы, Школьная көшесі, 1. Зеренді ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Ақкөл ауылдық клубының ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Ақкөл ауылы.

8 наурыз 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 19, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 43, 43а;
Новая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 21, 25.
2. Избирательный участок № 507
Местонахождение: Акмолинская область, Зерендинский район, село Шагалалы, микрорайон Ынтымак, 6. Здание государственного коммунального казенного предприятия "Высший агротехнический колледж, село Чаглинка" при управлении образования Акмолинской области.
Границы: Акмолинская область, Зерендинский район, село Шагалалы, улицы:
Советская 120, 121, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217;
Байтерек 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36;
Микрорайон Ынтымак 1, 2, 3, 4, 5, 11, 12, 17, 18, 19, 20, 21;
Микрорайон Орталык 4, 5, 7, 8;
8 наурыз 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 65, 71, 73, 75, 77, 79;
Женис 1, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32.
3. Избирательный участок № 508
Местонахождение: Акмолинская область, Зерендинский район, село Акадыр, улица Атамекен, 3. Здание Акадырского сельского клуба при государственном коммунальном казенном предприятии "Мәдениет үйі" при отделе культуры и развития языков Зерендинского района.
Границы: Акмолинская область, Зерендинский район, село Акадыр.
4. Избирательный участок № 509
Местонахождение: Акмолинская область, Зерендинский район, село Ескенежал, улица Достык, 5. Здание коммунального государственного учреждения "Ескенежалская основная школа" акимата Зерендинского района.
Границы: Акмолинская область, Зерендинский район, село Ескенежал, село Енбекбирлик.
5. Избирательный участок № 510
Местонахождение: Акмолинская область, Зерендинский район, село Уялы, улица Бейбитшилик, 11. Здание коммунального государственного учреждения "Уялинская начальная школа" акимата Зерендинского района.
Границы: Акмолинская область, Зерендинский район, село Уялы.
6. Избирательный участок № 511
Местонахождение: Акмолинская область, Зерендинский район, село Акколь, улица Школьная, 1. Здание Аккольского сельского клуба при государственном казенном коммунальном предприятии "Мәдениет үйі" при отделе культуры и развития языков Зерендинского района.
Границы: Акмолинская область, Зерендинский район, село Акколь.

7. № 512 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Молодежное ауылы, Комсомольская көшесі, 36. Зеренді ауданы әкімдігінің "Молодежный орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Молодежное ауылы, Туполевка ауылы.
8. № 513 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Қазақстан ауылы, Мектеп көшесі, 11. Зеренді ауданы әкімдігінің "Қазақстан негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Қазақстан ауылы.
9. № 514 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Ивановка ауылы, Мектеп көшесі, 3. Зеренді ауданы әкімдігінің "Ивановка бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Ивановка ауылы.
10. № 515 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Ортақ ауылы, Орталық көшесі, 26. Зеренді ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Ортақ ауылдық клубының ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Ортақ ауылы.
11. № 516 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Қызылтаң ауылы, Білім көшесі, 11. Зеренді ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Қызылтаң ауылдық клубының ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Қызылтаң ауылы, Қайынды ауылы.
12. № 517 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Алексеевка кенті, Школьная көшесі, 14. Зеренді ауданы әкімдігінің "Алексеевка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Алексеевка кенті, көшелер:
Приречная 4, 6, 17, 19;
Ленин 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 55, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98;
Гагарин 3, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
Почтовая 3, 4, 6, 8, 8а, 10;
Новоселов 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
Советская 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24;
Садовая 4, 5, 6, 7, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84;

7. Избирательный участок № 512
Местонахождение: Акмолинская область, Зерендинский район, село Молодежное, улица Комсомольская, 36. Здание коммунального государственного учреждения "Молодежненская средняя школа" акимата Зерендинского района.
Границы: Акмолинская область, Зерендинский район, село Молодежное, село Туполевка.
8. Избирательный участок № 513
Местонахождение: Акмолинская область, Зерендинский район, село Казахстан, улица Мектеп, 11. Здание коммунального государственного учреждения "Казахстанская основная школа" акимата Зерендинского района.
Границы: Акмолинская область, Зерендинский район, село Казахстан.
9. Избирательный участок № 514
Местонахождение: Акмолинская область, Зерендинский район, село Ивановка, улица Мектеп, 3. Здание коммунального государственного учреждения "Ивановская начальная школа" акимата Зерендинского района.
Границы: Акмолинская область, Зерендинский район, село Ивановка.
10. Избирательный участок № 515
Местонахождение: Акмолинская область, Зерендинский район, село Ортак, улица Орталык, 26. Здание Ортакского сельского клуба при государственном казенном коммунальном предприятии "Мәдениет үйі" при отделе культуры и развития языков Зерендинского района.
Границы: Акмолинская область, Зерендинский район, село Ортак.
11. Избирательный участок № 516
Местонахождение: Акмолинская область, Зерендинский район, село Кызылтан, улица Билим, 11. Здание Кызылтанского сельского клуба при государственном казенном коммунальном предприятии "Мәдениет үйі" при отделе культуры и развития языков Зерендинского района.
Границы: Акмолинская область, Зерендинский район, село Кызылтан, село Кайынды.
12. Избирательный участок № 517
Местонахождение: Акмолинская область, Зерендинский район, поселок Алексеевка, улица Школьная, 14. Здание коммунального государственного учреждения "Алексеевская средняя школа" акимата Зерендинского района.
Границы: Акмолинская область, Зерендинский район, поселок Алексеевка, улицы:
Приречная 4, 6, 17, 19;
Ленина 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 55, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98;
Гагарина 3, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
Почтовая 3, 4, 6, 8, 8а, 10;
Новоселова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
Советская 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24;
Садовая 4, 5, 6, 7, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84;

Заводская 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28;
Дорожная 1, 2, 2а, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 25, 27, 31, 33, 33а, 35, 37;
Набережная 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47;
Абай 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23;
Теміржолшылар 2, 4, 6.
13. № 518 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Алексеевка кенті, Алтынсарин көшесі, 1. Зеренді ауданы әкімдігінің "Доломитово орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Алексеевка кенті, көшелер:
Горький 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35;
Толстой 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28.
Алтынсарин 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 15,17, 18, 21, 23, 25, 27, 29;
Строительная 1, 2, 4.
14. № 519 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Алексеевка кенті. Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасы жанындағы "Облыстық психикалық денсаулық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Алексеевка кенті, Горький көшесі 1а.
15. № 520 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Чаглинка станциясы, Школьная көшесі, 1а. Зеренді ауданы әкімдігінің "Чаглинка негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Чаглинка станциясы, Жаманащы станциясы.
16. № 521 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Еленовка ауылы, Абылай хан көшесі, 36. Зеренді ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Еленовка ауылдық клубының ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Еленовка ауылы.
17. № 522 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Қарлыкөл ауылы, Мектеп көшесі, 34. Зеренді ауданы әкімдігінің "Қарлыкөл негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Қарлыкөл ауылы.
18. № 523 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Жылымды ауылы, Мектеп көшесі, 20. Зеренді ауданы әкімдігінің "Жылымды негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Жылымды ауылы.

Заводская 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28;
Дорожная 1, 2, 2а, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 25, 27, 31, 33, 33а, 35, 37;
Набережная 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47;
Абая 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23;
Темиржолшылар 2, 4, 6.
13. Избирательный участок № 518
Местонахождение: Акмолинская область, Зерендинский район, поселок Алексеевка, улица Алтынсарина, 1. Здание коммунального государственного учреждения "Доломитовская средняя школа" акимата Зерендинского района.
Границы: Акмолинская область, Зерендинский район, поселок Алексеевка, улицы:
Горького 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35;
Толстого 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28.
Алтынсарина 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 21, 23, 25, 27, 29;
Строительная 1, 2, 4.
14. Избирательный участок № 519
Местонахождение: Акмолинская область, Зерендинский район, поселок Алексеевка. Здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Областной центр психического здоровья" при управлении здравоохранения Акмолинской области.
Границы: Акмолинская область, Зерендинский район, поселок Алексеевка, улица Горького 1а.
15. Избирательный участок № 520
Местонахождение: Акмолинская область, Зерендинский район, станция Чаглинка, улица Школьная, 1а. Здание коммунального государственного учреждения "Чаглинская основная школа" акимата Зерендинского района.
Границы: Акмолинская область, Зерендинский район, станция Чаглинка, станция Жаманащи.
16. Избирательный участок № 521
Местонахождение: Акмолинская область, Зерендинский район, село Еленовка, улица Абылай хана, 36. Здание Еленовского сельского клуба при государственном казенном коммунальном предприятии "Мәдениет үйі" при отделе культуры и развития языков Зерендинского района.
Границы: Акмолинская область, Зерендинский район, село Еленовка.
17. Избирательный участок № 522
Местонахождение: Акмолинская область, Зерендинский район, село Карлыколь, улица Мектеп, 34. Здание коммунального государственного учреждения "Карлыкольская основная школа" акимата Зерендинского района.
Границы: Акмолинская область, Зерендинский район, село Карлыколь.
18. Избирательный участок № 523
Местонахождение: Акмолинская область, Зерендинский район, село Жылымды, улица Мектеп, 20. Здание коммунального государственного учреждения "Жылымдинская основная школа" акимата Зерендинского района.
Границы: Акмолинская область, Зерендинский район, село Жылымды.

19. № 524 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Жаңа-ауыл ауылы, Бейбітшілік көшесі, 8. Зеренді ауданы әкімдігінің "Жаңауыл бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Жаңа-ауыл ауылы.
20. № 525 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Қарағай ауылы, Станционная көшесі, 11. Зеренді ауданы әкімдігінің "Қарағай бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Қарағай ауылы.
21. № 526 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Ақан ауылы, Орталық көшесі, 10. Зеренді ауданы әкімдігінің "Ақан негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Ақан ауылы.
22. № 527 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Баратай ауылы, Жастар көшесі, 1. Зеренді ауданы әкімдігінің "Баратай негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Баратай ауылы.
23. № 528 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Уголки ауылы, Қарағайлы көшесі, 1. Зеренді ауданы әкімдігінің "Уголки негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Уголки ауылы.
24. № 529 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Қызылсая ауылы, Орталық көшесі, 18. Зеренді ауданы әкімдігінің "Қызылсая орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Қызылсая ауылы, Биіктесін ауылы, Қызылағаш ауылы.
25. № 530 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Бірлестік ауылы, ГОК шағын ауданы көшесі, 23. Зеренді ауданы әкімдігінің "Бірлестік орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Бірлестік ауылы, Жаңатілек ауылы.
26. № 531 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Сейфуллин ауылы, Орталық көшесі, 20. Зеренді ауданы әкімдігінің "Сейфуллин орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Сейфуллин ауылы.
27. № 532 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Қараөзек ауылы, Орталық көшесі, 9. Зеренді ауданы әкімдігінің "Қараөзек бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Қараөзек ауылы.

19. Избирательный участок № 524
Местонахождение: Акмолинская область, Зерендинский район, село Жанааул, улица Бейбитшилик, 8. Здание коммунального государственного учреждения "Жанааульская начальная школа" акимата Зерендинского района.
Границы: Акмолинская область, Зерендинский район, село Жанааул.
20. Избирательный участок № 525
Местонахождение: Акмолинская область, Зерендинский район, село Карагай, улица Станционная, 11. Здание коммунального государственного учреждения "Карагайская начальная школа" акимата Зерендинского района.
Границы: Акмолинская область, Зерендинский район, село Карагай.
21. Избирательный участок № 526
Местонахождение: Акмолинская область, Зерендинский район, село Акан, улица Орталык, 10. Здание коммунального государственного учреждения "Аканская основная школа" акимата Зерендинского района.
Границы: Акмолинская область, Зерендинский район, село Акан.
22. Избирательный участок № 527
Местонахождение: Акмолинская область, Зерендинский район, село Баратай, улица Жастар, 1. Здание коммунального государственного учреждения "Баратайская основная школа" акимата Зерендинского района.
Границы: Акмолинская область, Зерендинский район, село Баратай.
23. Избирательный участок № 528
Местонахождение: Акмолинская область, Зерендинский район, село Уголки, улица Карагайлы, 1. Здание коммунального государственного учреждения "Уголковская основная школа" акимата Зерендинского района.
Границы: Акмолинская область, Зерендинский район, село Уголки.
24. Избирательный участок № 529
Местонахождение: Акмолинская область, Зерендинский район, село Кызылсая, улица Орталык, 18. Здание коммунального государственного учреждения "Кызылсаянская средняя школа" акимата Зерендинского района.
Границы: Акмолинская область, Зерендинский район, село Кызылсая, село Биктесин, село Кызылагаш.
25. Избирательный участок № 530
Местонахождение: Акмолинская область, Зерендинский район, село Бирлестик, улица микрорайон ГОК, 23. Здание коммунального государственного учреждения "Бирлестыкская средняя школа" акимата Зерендинского района.
Границы: Акмолинская область, Зерендинский район, село Бирлестик, село Жанатлек.
26. Избирательный участок № 531
Местонахождение: Акмолинская область, Зерендинский район, село Сейфуллино, улица Орталык, 20. Здание коммунального государственного учреждения "Сейфуллинская средняя школа" акимата Зерендинского района.
Границы: Акмолинская область, Зерендинский район, село Сейфуллино.
27. Избирательный участок № 532
Местонахождение: Акмолинская область, Зерендинский район, село Караозек, улица Орталык, 9. Здание коммунального государственного учреждения "Караузекская начальная школа" акимата Зерендинского района.
Границы: Акмолинская область, Зерендинский район, село Караозек.

28. № 533 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Қонысбай ауылы, Абай Құнанбаев атындағы көшесі, 16. Зеренді ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Қонысбай ауылдық клубының ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Қонысбай ауылы.
29. № 534 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Гранитный кенті, Гранитный шағын ауданы. Зеренді ауданы әкімдігінің "Гранитный негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Гранитный кенті.
30. № 535 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Васильковка ауылы, Мектеп көшесі, 15. Зеренді ауданы әкімдігінің "Васильковка негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Васильковка ауылы.
31. № 536 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Дөңғылағаш ауылы, Мәдениет көшесі, 9. Зеренді ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Дөңгілағаш ауылдық клубының ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Дөңғылағаш ауылы.
32. № 537 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Өркен ауылы, Школьная көшесі, 20. Зеренді ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Күсеп ауылдық клубының ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Өркен ауылы, Жамбыл ауылы.
33. № 538 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Өзен ауылы, Комсомольская көшесі, 4. Зеренді ауданы әкімдігінің "Өзен орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Өзен ауылы, Теректі ауылы.
34. № 539 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Азат ауылы, Школьная көшесі, 12. Зеренді ауданы әкімдігінің "Азат негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Азат ауылы.
35. № 540 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Приречное ауылы, Орталық көшесі, 6. Зеренді ауданы әкімдігінің "Приречный орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Приречное ауылы.

28. Избирательный участок № 533
Местонахождение: Акмолинская область, Зерендинский район, село Конысбай, улица имени Абая Кунанбаева, 16. Здание Конысбайского сельского клуба при государственном казенном коммунальном предприятии "Мәдениет үйі" при отделе культуры и развития языков Зерендинского района.
Границы: Акмолинская область, Зерендинский район, село Конысбай.
29. Избирательный участок № 534
Местонахождение: Акмолинская область, Зерендинский район, поселок Гранитный, микрорайон Гранитный. Здание коммунального государственного учреждения "Гранитная основная школа" акимата Зерендинского района.
Границы: Акмолинская область, Зерендинский район, поселок Гранитный.
30. Избирательный участок № 535
Местонахождение: Акмолинская область, Зерендинский район, село Васильковка, улица Мектеп, 15. Здание коммунального государственного учреждения "Васильковская основная школа" акимата Зерендинского района.
Границы: Акмолинская область, Зерендинский район, село Васильковка.
31. Избирательный участок № 536
Местонахождение: Акмолинская область, Зерендинский район, село Донгулагаш, улица Мадениет, 9. Здание Донгулагашского сельского клуба при государственном казенном коммунальном предприятии "Мәдениет үйі" при отделе культуры и развития языков Зерендинского района.
Границы: Акмолинская область, Зерендинский район, село Донгулагаш.
32. Избирательный участок № 537
Местонахождение: Акмолинская область, Зерендинский район, село Оркен, улица Школьная, 20. Здание Кусепского сельского клуба при государственном казенном коммунальном предприятии "Мәдениет үйі" при отделе культуры и развития языков Зерендинского района.
Границы: Акмолинская область, Зерендинский район, село Оркен, село Жамбыл.
33. Избирательный участок № 538
Местонахождение: Акмолинская область, Зерендинский район, село Озен, улица Комсомольская, 4. Здание коммунального государственного учреждения "Озенская средняя школа" акимата Зерендинского района.
Границы: Акмолинская область, Зерендинский район, село Озен, село Теректи.
34. Избирательный участок № 539
Местонахождение: Акмолинская область, Зерендинский район, село Азат, улица Школьная, 12. Здание коммунального государственного учреждения "Азатская основная школа" акимата Зерендинского района.
Границы: Акмолинская область, Зерендинский район, село Азат.
35. Избирательный участок № 540
Местонахождение: Акмолинская область, Зерендинский район, село Приречное, улица Орталык, 6. Здание коммунального государственного учреждения "Приреченская средняя школа" акимата Зерендинского района.
Границы: Акмолинская область, Зерендинский район, село Приречное.

36. № 541 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Павловка ауылы, Орталық көшесі, 32. Зеренді ауданы әкімдігінің "Павловка бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Павловка ауылы.
37. № 542 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Садовое ауылы, Мектеп көшесі, 1. Зеренді ауданы әкімдігінің "Садовый орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Садовое ауылы.
38. № 543 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Елікті ауылы, Мектеп көшесі, 12. Зеренді ауданы әкімдігінің "Елікті орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Елікті ауылы.
39. № 544 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Заречное ауылы, Мектеп көшесі, 22. Зеренді ауданы әкімдігінің "Заречный негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Заречное ауылы.
40. № 545 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Симферополь ауылы, Школьная көшесі, 6. Зеренді ауданы әкімдігінің "Симферополь орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Симферополь ауылы.
41. № 546 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Бұлақ ауылы, Жасыл Ел көшесі, 8. Зеренді ауданы әкімдігінің "Бұлақ бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Бұлақ ауылы.
42. № 547 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Жолдыбай ауылы, Мектеп көшесі, 13. Зеренді ауданы әкімдігінің "Жолдыбай негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Жолдыбай ауылы.
43. № 548 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Викторовка ауылы, Мир көшесі, 71. Зеренді ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Викторовка ауылдық клубының ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Викторовка ауылы.
44. № 549 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Бөгенбай би ауылы, Береговая көшесі, 16. Зеренді ауданы әкімдігінің "Бөгенбай бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Бөгенбай би ауылы.

36. Избирательный участок № 541
Местонахождение: Акмолинская область, Зерендинский район, село Павловка, улица Орталык, 32. Здание коммунального государственного учреждения "Павловская начальная школа" акимата Зерендинского района.
Границы: Акмолинская область, Зерендинский район, село Павловка.
37. Избирательный участок № 542
Местонахождение: Акмолинская область, Зерендинский район, село Садовое, улица Мектеп, 1. Здание коммунального государственного учреждения "Садовская средняя школа" акимата Зерендинского района.
Границы: Акмолинская область, Зерендинский район, село Садовое.
38. Избирательный участок № 543
Местонахождение: Акмолинская область, Зерендинский район, село Еликти, улица Мектеп, 12. Здание коммунального государственного учреждения "Еликтинская средняя школа" акимата Зерендинского района.
Границы: Акмолинская область, Зерендинский район, село Еликти.
39. Избирательный участок № 544
Местонахождение: Акмолинская область, Зерендинский район, село Заречное, улица Мектеп, 22. Здание коммунального государственного учреждения "Зареченская основная школа" акимата Зерендинского района.
Границы: Акмолинская область, Зерендинский район, село Заречное.
40. Избирательный участок № 545
Местонахождение: Акмолинская область, Зерендинский район, село Симферопольское, улица Школьная, 6. Здание коммунального государственного учреждения "Симферопольская средняя школа" акимата Зерендинского района.
Границы: Акмолинская область, Зерендинский район, село Симферопольское.
41. Избирательный участок № 546
Местонахождение: Акмолинская область, Зерендинский район, село Булак, улица Жасыл Ел, 8. Здание коммунального государственного учреждения "Булакская начальная школа" акимата Зерендинского района.
Границы: Акмолинская область, Зерендинский район, село Булак.
42. Избирательный участок № 547
Местонахождение: Акмолинская область, Зерендинский район, село Жолдыбай, улица Мектеп, 13. Здание коммунального государственного учреждения "Жолдыбайская основная школа" акимата Зерендинского района.
Границы: Акмолинская область, Зерендинский район, село Жолдыбай.
43. Избирательный участок № 548
Местонахождение: Акмолинская область, Зерендинский район, село Викторовка, улица Мира, 71. Здание Викторовского сельского клуба при государственном казенном коммунальном предприятии "Мәдениет үйі" при отделе культуры и развития языков Зерендинского района.
Границы: Акмолинская область, Зерендинский район, село Викторовка.
44. Избирательный участок № 549
Местонахождение: Акмолинская область, Зерендинский район, село Богенбай бия, улица Береговая, 16. Здание коммунального государственного учреждения "Богенбайская начальная школа" акимата Зерендинского района.
Границы: Акмолинская область, Зерендинский район, село Богенбай бия.

45. № 550 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Красиловка ауылы, Бөгенбай би көшесі, 24. Зеренді ауданы әкімдігінің "Красиловка бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Красиловка ауылы.
46. № 551 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Айдабол ауылы, Ленин көшесі, 19а. Зеренді ауданы әкімдігінің "Айдабол орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Айдабол ауылы.
47. № 552 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Исаковка ауылы, Мектеп көшесі, 20. Зеренді ауданы әкімдігінің "Исаковка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Исаковка ауылы, Ұялы ауылы.
48. № 553 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Қостомар ауылы, Мектеп көшесі, 6. Зеренді ауданы әкімдігінің "Қостомар негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Қостомар ауылы.
49. № 554 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Зеренді ауылы, Тәуелсіздік көшесі, 40, Зеренді ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Зеренді ауылы, көшелер:
Ілиясов 1, 1а, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 23а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 40, 41, 43, 45, 48, 49, 52, 54, 55, 56, 57, 57а, 59, 60, 60а, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74а, 75, 76, 77, 77а, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 92а, 93, 93а, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 106;
Тәуелсіздік 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 37, 38, 38а, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 57, 59, 61, 62, 63, 66, 68, 69, 70, 76, 78, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 116а, 117, 118, 119, 120а, 123, 125, 126, 127, 129, 130, 131, 132, 133, 137, 138, 139, 140, 141;
Әуезов 14, 15, 16;
Ленин 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 29, 29/1, 30, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 45, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92;

45. Избирательный участок № 550
Местонахождение: Акмолинская область, Зерендинский район, село Красиловка, улица Богенбай би, 24. Здание коммунального государственного учреждения "Красиловская начальная школа" акимата Зерендинского района.
Границы: Акмолинская область, Зерендинский район, село Красиловка.
46. Избирательный участок № 551
Местонахождение: Акмолинская область, Зерендинский район, село Айдабол, улица Ленина, 19а. Здание коммунального государственного учреждения "Айдабульская средняя школа" акимата Зерендинского района.
Границы: Акмолинская область, Зерендинский район, село Айдабол.
47. Избирательный участок № 552
Местонахождение: Акмолинская область, Зерендинский район, село Исаковка, улица Мектеп, 20. Здание коммунального государственного учреждения "Исаковская средняя школа" акимата Зерендинского района.
Границы: Акмолинская область, Зерендинский район, село Исаковка, село Уялы.
48. Избирательный участок № 553
Местонахождение: Акмолинская область, Зерендинский район, село Костомаровка, улица Мектеп, 6. Здание коммунального государственного учреждения "Костомаровская основная школа" акимата Зерендинского района.
Границы: Акмолинская область, Зерендинский район, село Костомаровка.
49. Избирательный участок № 554
Местонахождение: Акмолинская область, Зерендинский район, село Зеренда, улица Тауелсиздик, 40. Здание государственного казенного коммунального предприятия "Мәдениет үйі" при отделе культуры и развития языков Зерендинского района.
Границы: Зерендинский район, село Зеренда, улицы:
Ильясова 1, 1а, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 23а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 40, 41, 43, 45, 48, 49, 52, 54, 55, 56, 57, 57а, 59, 60, 60а, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74а, 75, 76, 77, 77а, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 92а, 93, 93а, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 106;
Тауелсиздик 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 37, 38, 38а, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 57, 59, 61, 62, 63, 66, 68, 69, 70, 76, 78, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 116а, 117, 118, 119, 120а, 123, 125, 126, 127, 129, 130, 131, 132, 133, 137, 138, 139, 140, 141;
Ауэзова 14, 15, 16;
Ленина 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 29, 29/1, 30, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 45, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92;

Куйбышев 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 46а, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103;
М.Горький 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 88а, 89, 90, 91, 93, 93а, 94, 95, 95а, 96, 97, 98, 100, 102;
Ғабдуллин 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125;
Мусин 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 61а, 63, 68, 70;
Демалыс аймағы 7;
АОШ 1, 1а, 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 26.
50. № 555 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Зеренді ауылы, Нагорная көшесі, 1. Зеренді ауданы әкімдігінің "№ 2 Зеренді орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Зеренді ауылы, көшелер:
Ключевая 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46;
Нагорная 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35;
Школьная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15;
Колбаскин 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 18, 19, 20, 21;
Пушкин 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18;
Гагарин 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28;
Садовая 1, 1а, 1б, 2, 2б, 3, 3а, 3б, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 12а;
Юбилейная 1, 2, 3, 4, 5, 7, 7а, 8, 9, 10, 11;
Калинин 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 31, 32, 34, 38, 40, 42, 44, 46, 48;
Чкалов 2, 3, 6, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;

Куйбышева 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 46а, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103;
М.Горького 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 88а, 89, 90, 91, 93, 93а, 94, 95, 95а, 96, 97, 98, 100, 102;
Габдуллина 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125;
Мусина 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 61а, 63, 68, 70;
Зона отдыха 7;
ЛОЛ 1, 1а, 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 26.
50. Избирательный участок № 555
Местонахождение: Акмолинская область, Зерендинский район, село Зеренда, улица Нагорная, 1. Здание коммунального государственного учреждения "Зерендинская средняя школа № 2" акимата Зерендинского района.
Границы: Акмолинская область, Зерендинский район, село Зеренда, улицы:
Ключевая 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46;
Нагорная 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35;
Школьная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15;
Колбаскина 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 18, 19, 20, 21;
Пушкина 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18;
Гагарина 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28;
Садовая 1, 1а, 1б, 2, 2б, 3, 3а, 3б, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 12а;
Юбилейная 1, 2, 3, 4, 5, 7, 7а, 8, 9, 10, 11;
Калинина 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 31, 32, 34, 38, 40, 42, 44, 46, 48;
Чкалова 2, 3, 6, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;

Верхняя 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
Мусин 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 17а, 18, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35;
Тәуелсіздік 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13.
Куйбышев 1;
Буденный 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 7а, 7б, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22;
Шағын аудан 1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
Прудхозный 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
Автомобилисттер 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
Восточная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
Элеваторная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
Новая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21;
Целинная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24;
Ғабдуллин 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 33, 35;
Зеленая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
Степная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
Победы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
Красноармейская 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
Чапаев 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16.
51. № 556 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Зеренді ауылы, Чапаев көшесі, 43. Зеренді ауданы әкімдігінің "№1 Зеренді орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Зеренді ауылы, көшелер:
Буденный 24, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 41, 42, 44, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 55, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67а, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 114, 116;
Чапаев 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 58, 58а, 59, 60, 61, 62, 63, 63а, 64, 65, 65а, 67, 68, 68а, 70, 71, 71а, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99;
Красноармейская 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 73а, 74, 75, 75а, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 114;

Верхняя 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
Мусина 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 17а, 18, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35;
Тауелсиздик 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13.
Куйбышева 1;
Буденного 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 7а, 7б, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22;
Микрорайон 1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
Прудхозная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
Автомобилистов 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
Восточная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
Элеваторная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
Новая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21;
Целинная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24;
Габдуллина 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 33, 35;
Зеленая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
Степная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
Победы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
Красноармейская 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
Чапаева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16.
51. Избирательный участок № 556
Местонахождение: Акмолинская область, Зерендинский район, село Зеренда, улица Чапаева, 43. Здание коммунального государственного учреждения "Зерендинская средняя школа № 1" акимата Зерендинского района.
Границы: Акмолинская область, Зерендинский район, село Зеренда, улицы:
Буденного 24, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 41, 42, 44, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 55, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67а, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 114, 116;
Чапаева 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 58, 58а, 59, 60, 61, 62, 63, 63а, 64, 65, 65а, 67, 68, 68а, 70, 71, 71а, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99;
Красноармейская 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 73а, 74, 75, 75а, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 114;

Победы 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48а, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62а, 63, 64, 64а, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 101, 103, 104, 105, 105а, 105б, 106, 108, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 126, 128, 132, 136, 138, 144;
Степная 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61, 62, 64, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 91, 92, 92а, 93, 94, 94а, 95, 96, 97, 98, 100, 107;
Зеленая 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50а, 51, 52, 53, 53а, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 64;
Новая 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53а, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 90, 91, 92, 94, 96, 98, 99, 100, 102, 104, 106, 108, 110;
Қашаев 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50а, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 63, 65, 69, 71, 73в;
Энергетиков 11, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 8а, 9, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52в, 52е, 52г, 53г, 53в, 53/9, 54е, 55а, 55д, 56 в, 57е;
Луговая 1, 1в, 2, 2г, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
Лесная 2, 3, 4;
Степной шағын ауданы 30, 49.
52. № 557 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Айдарлы ауылы, Орталық көшесі, 22. Зеренді ауданы әкімдігінің "Айдарлы негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Айдарлы ауылы.
53. № 558 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Көктерек ауылы, Мектеп көшесі, 12. Зеренді ауданы әкімдігінің "Көктерек негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Көктерек ауылы.

Победы 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48а, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62а, 63, 64, 64а, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 101, 103, 104, 105, 105а, 105б, 106, 108, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 126, 128, 132, 136, 138, 144;
Степная 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61, 62, 64, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 91, 92, 92а, 93, 94, 94а, 95, 96, 97, 98, 100, 107;
Зеленая 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47,48, 49, 50, 50а, 51, 52, 53, 53а, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 64;
Новая 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53а, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 90, 91, 92, 94, 96, 98, 99, 100, 102, 104, 106, 108, 110;
Кашаева 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50а, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 63, 65, 69, 71, 73в;
Энергетиков 11, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 8а, 9, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52в, 52е, 52г, 53г, 53в, 53/9, 54е, 55а, 55д, 56 в, 57е;
Луговая 1, 1в, 2, 2г, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
Лесная 2, 3, 4;
микрорайон Степной 30, 49.
52. Избирательный участок № 557
Местонахождение: Акмолинская область, Зерендинский район, село Айдарлы, улица Орталык, 22. Здание коммунального государственного учреждения "Айдарлинская основная школа" акимата Зерендинского района.
Границы: Акмолинская область, Зерендинский район, село Айдарлы.
53. Избирательный участок № 558
Местонахождение: Акмолинская область, Зерендинский район, село Коктерек, улица Мектеп, 12. Здание коммунального государственного учреждения "Коктерекская основная школа" акимата Зерендинского района.
Границы: Акмолинская область, Зерендинский район, село Коктерек.

54. № 559 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Мәлік Ғабдуллин ауылы, Зеленая көшесі, 16. Зеренді ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының М.Ғабдуллин ауылдық клубының ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Мәлік Ғабдуллин ауылы, Қойсалған ауылы.
55. № 560 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Кіші түкті ауылы, Орталық көшесі, 1а. Зеренді ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Кіші-Түкті ауылдық клубының ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Кіші түкті ауылы.
56. № 561 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Серафимовка ауылы, Орталық көшесі, 40. Зеренді ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Серафимовка ауылдық клубының ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Серафимовка ауылы.
57. № 562 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Дороговка ауылы, Еңбек көшесі, 16. Зеренді ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Дороговка ауылдық клубының ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Дороговка ауылы.
58. № 563 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Қарауыл Қанай би ауылы, Қанай би көшесі, 10. Зеренді ауданы әкімдігінің "Қанайби негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Қарауыл Қанай би ауылы, Желтау ауылы.
59. № 564 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Игілік ауылы, Қанай би атындағы көшесі, 12. Зеренді ауданы әкімдігінің "Игілік орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Игілік ауылы, Жамантұз ауылы.
60. № 565 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Қызылегіс ауылы, Орталық көшесі, 11. Зеренді ауданы әкімдігінің "Қызылегіс негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Қызылегіс ауылы, Қарашілік ауылы.
61. № 566 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Ортағаш ауылы, Ардагерлер көшесі, 17. Зеренді ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Ортағаш ауылдық клубының ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Ортағаш ауылы.

54. Избирательный участок № 559
Местонахождение: Акмолинская область, Зерендинский район, село Малика Габдуллина, улица Зеленая, 16. Здание сельского клуба М.Габдуллина при государственном казенном коммунальном предприятии "Мәдениет үйі" при отделе культуры и развития языков Зерендинского района.
Границы: Акмолинская область, Зерендинский район, село Малика Габдуллина, село Койсалган.
55. Избирательный участок № 560
Местонахождение: Акмолинская область, Зерендинский район, село Малые Тюкты, улица Орталык, 1а. Здание Малотюктинского сельского клуба при государственном казенном коммунальном предприятии "Мәдениет үйі" при отделе культуры и развития языков Зерендинского района.
Границы: Акмолинская область, Зерендинский район, село Малые Тюкты.
56. Избирательный участок № 561
Местонахождение: Акмолинская область, Зерендинский район, село Серафимовка, улица Орталык, 40. Здание Серафимовского сельского клуба при государственном казенном коммунальном предприятии "Мәдениет үйі" при отделе культуры и развития языков Зерендинского района.
Границы: Акмолинская область, Зерендинский район, село Серафимовка.
57. Избирательный участок № 562
Местонахождение: Акмолинская область, Зерендинский район, село Дороговка, улица Енбек, 16. Здание Дороговского сельского клуба при государственном казенном коммунальном предприятии "Мәдениет үйі" при отделе культуры и развития языков Зерендинского района.
Границы: Акмолинская область, Зерендинский район, село Дороговка.
58. Избирательный участок № 563
Местонахождение: Акмолинская область, Зерендинский район, село Карауыл Канай бия, улица Канай би, 10. Здание коммунального государственного учреждения "Канайбийская основная школа" акимата Зерендинского района.
Границы: Акмолинская область, Зерендинский район, село Карауыл Канай бия, село Желтау.
59. Избирательный участок № 564
Местонахождение: Акмолинская область, Зерендинский район, село Игилик, улица имени Канай би, 12. Здание коммунального государственного учреждения "Игликская средняя школа" акимата Зерендинского района.
Границы: Акмолинская область, Зерендинский район, село Игилик, село Жамантуз.
60. Избирательный участок № 565
Местонахождение: Акмолинская область, Зерендинский район, село Кызылегис, улица Орталык, 11. Здание коммунального государственного учреждения "Кызылегиская основная школа" акимата Зерендинского района.
Границы: Акмолинская область, Зерендинский район, село Кызылегис, село Карашилик.
61. Избирательный участок № 566
Местонахождение: Акмолинская область, Зерендинский район, село Ортаагаш, улица Ардагерлер, 17. Здание Ортагашского сельского клуба при государственном казенном коммунальном предприятии "Мәдениет үйі" при отделе культуры и развития языков Зерендинского района.
Границы: Акмолинская область, Зерендинский район, село Ортаагаш.

62. № 568 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Троицк ауылы, Мектеп көшесі, 2. Зеренді ауданы әкімдігінің "Троицк орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Троицк ауылы.
63. № 569 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Қошқарбай ауылы, Мектеп көшесі, 16. Зеренді ауданы әкімдігінің "М.Хасенов атындағы Қошқарбай негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Қошқарбай ауылы.
64. № 570 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Кеңөткел ауылы, Орталық көшесі, 13. Зеренді ауданы әкімдігінің "Кеңөткел негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Кеңөткел ауылы.
65. № 571 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Бәйтерек ауылы, Орталық көшесі, 1. . Зеренді ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының әкімшілік-мәдени орталық ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Бәйтерек ауылы, Өндіріс ауылы.
66. № 572 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Красный Кордон ауылы, Орталық көшесі, 57. Зеренді ауданы әкімдігінің "Красный кордон негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Красный Кордон ауылы.
67. № 573 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Ермаковка ауылы, Мектеп көшесі, 2. Зеренді ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Ермаковка ауылдық клубының ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Ермаковка ауылы, Үлгілі ауылы.
68. № 574 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Қарсақ ауылы, Ардагерлер көшесі, 1. Зеренді ауданы әкімдігінің "Қарсақ бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Қарсақ ауылы.

62. Избирательный участок № 568
Местонахождение: Акмолинская область, Зерендинский район, село Троицкое, улица Мектеп, 2. Здание коммунального государственного учреждения "Троицкая средняя школа" акимата Зерендинского района.
Границы: Акмолинская область, Зерендинский район, село Троицкое.
63. Избирательный участок № 569
Местонахождение: Акмолинская область, Зерендинский район, село Кошкарбай, улица Мектеп, 16. Здание коммунального государственного учреждения "Кошкарбайская основная школа имени М.Хасенова" акимата Зерендинского района.
Границы: Акмолинская область, Зерендинский район, село Кошкарбай.
64. Избирательный участок № 570
Местонахождение: Акмолинская область, Зерендинский район, село Кеноткель, улица Орталык, 13. Здание коммунального государственного учреждения "Кенеткульская основная школа" акимата Зерендинского района.
Границы: Акмолинская область, Зерендинский район, село Кеноткель.
65. Избирательный участок № 571
Местонахождение: Акмолинская область, Зерендинский район, село Байтерек, улица Орталык, 1. Здание административно-культурного центра государственнго казенного коммунального предприятия "Мәдениет үйі" при отделе культуры и развития языков Зерендинского района.
Границы: Акмолинская область, Зерендинский район, село Байтерек, село Ондирис.
66. Избирательный участок № 572
Местонахождение: Акмолинская область, Зерендинский район, село Красный Кордон, улица Орталык, 57. Здание коммунального государственного учреждения "Краснокордонская основная школа" акимата Зерендинского района.
Границы: Акмолинская область, Зерендинский район, село Красный Кордон.
67. Избирательный участок № 573
Местонахождение: Акмолинская область, Зерендинский район, село Ермаковка, улица Мектеп, 2. Здание Ермаковского сельского клуба при государственном казенном коммунальном предприятии "Мәдениет үйі" при отделе культуры и развития языков Зерендинского района.
Границы: Акмолинская область, Зерендинский район, село Ермаковка, село Ульгули.
68. Избирательный участок № 574
Местонахождение: Акмолинская область, Зерендинский район, село Карсак, улица Ардагерлер, 1. Здание коммунального государственного учреждения "Карсакская начальная школа" акимата Зерендинского района.
Границы: Акмолинская область, Зерендинский район, село Карсак.