Зеренді аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 49-318 "Зеренді ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2020 жылғы 26 маусымдағы № 57-358 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 маусымда № 7920 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес, Зеренді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зеренді аудандық мәслихатының "Зеренді ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 49-318 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7631 тіркелген, 2020 жылғы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. Зеренді ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9 094 160,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 392 616,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 23 664,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 42 209,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6 635 671,3 мың теңге;
2) шығындар – 9 102 997,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 850 677,6 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 905 189,6 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 54 512,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – - 2 251,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 2 251,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 857 263,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 857 263,8 мың теңге.";
8-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"8. 2020 жылға арналған аудандық жергілікті атқарушы органның резерві 80 644,0 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Н.Хасенов
Зеренді ауданы мәслихатының
хатшысы
К.Аугалиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Зеренді ауданының әкімдігі
Зеренді аудандық мәслихатының
2020 жылғы 26 маусымдағы
№ 57-358 шешіміне
1-қосымша
Зеренді аудандық мәслихатының
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 49-318 шешіміне
1-қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
І. Кірістер

О внесении изменений в решение Зерендинского районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 49-318 "О бюджете Зерендинского района на 2020-2022 годы"
Решение Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 26 июня 2020 года № 57-358. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 30 июня 2020 года № 7920
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Зерендинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зерендинского районного маслихата "О бюджете Зерендинского района на 2020-2022 годы" от 24 декабря 2019 года № 49-318 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7631, опубликовано 16 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Зерендинского района на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 094 160,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 392 616,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 23 664,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 42 209,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 635 671,3 тысяча тенге;
2) затраты – 9 102 997,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 850 677,6 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 905 189,6 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 54 512,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – - 2 251,0 тысяча тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 2 251,0 тысяча тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 857 263,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 857 263,8 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2020 год в сумме 80 644,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Н.Хасенов
Секретарь
Зерендинского районного маслихата
К.Аугалиев
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Зерендинского района
Приложение 1 к решению
Зерендинского районного
маслихата от 26 июня
2020 года № 57-358
Приложение 1 к решению
Зерендинского районного
маслихата от 24 декабря
2019 года № 49-318
Бюджет района на 2020 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

78321,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
64507,6
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
57186,6
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1329,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
742,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
5250,0
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
16684,9
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16684,9
02
Қорғаныс
14752,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
14752,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
5933,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
8236,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
583,0
04
Бiлiм беру
6310525,1
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
6310523,1
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16211,0
003
Жалпы білім беру
5263762,1
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
32200,0
006
Балаларға қосымша білім беру
122971,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
250,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
285294,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
27573,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
190,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
347482,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
214590,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2,0
024
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
2,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру

78321,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
64507,6
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
57186,6
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1329,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
742,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
5250,0
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
16684,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
16684,9
02
Оборона
14752,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
14752,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
5933,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
8236,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
583,0
04
Образование
6310525,1
464
Отдел образования района (города областного значения)
6310523,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
16211,0
003
Общеобразовательное обучение
5263762,1
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
32200,0
006
Дополнительное образование для детей
122971,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
250,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
285294,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
27573,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
190,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
347482,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
214590,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
2,0
024
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
2,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение

470578,8
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
442258,8
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37475,6
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
96124,7
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
91395,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
2998,6
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
58255,2
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1288,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
495,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
73951,2
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
14588,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
47454,5
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
13707,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
4526,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
28320,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
25028,0
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
3292,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
488770,6
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
332377,6
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
26057,6
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
216500,0
070
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеу
89820,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
156393,0
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
2157,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
139936,0
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
1300,0
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
13000,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
388667,4
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі

470578,8
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
442258,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
37475,6
002
Программа занятости
96124,7
005
Государственная адресная социальная помощь
91395,0
006
Оказание жилищной помощи
2998,6
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
58255,2
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1288,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
495,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
73951,2
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
14588,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
47454,5
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
13707,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
4526,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
28320,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
25028,0
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
3292,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
488770,6
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
332377,6
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
26057,6
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
216500,0
070
Возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
89820,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
156393,0
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
2157,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
139936,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
1300,0
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
13000,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
388667,4
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)

311809,9
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10039,0
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
239236,9
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
53398,0
007
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
9136,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
52671,9
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30088,9
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
14740,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды iске асыру
7843,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
24185,6
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20103,0
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
3071,6
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
1011,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
97332,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
57334,6
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
57334,6
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
14251,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14251,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
16356,7
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14221,7
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
2135,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
9389,7
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8889,7
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
500,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
68849,6
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
11555,6
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11555,6
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі

311809,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
10039,0
003
Поддержка культурно-досуговой работы
239236,9
006
Функционирование районных (городских) библиотек
53398,0
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
9136,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
52671,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
30088,9
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
14740,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
7843,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
24185,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
20103,0
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
3071,6
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
1011,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
97332,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
57334,6
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
57334,6
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
14251,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
14251,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
16356,7
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
14221,7
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
2135,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
9389,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
8889,7
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
500,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
68849,6
467
Отдел строительства района (города областного значения)
11555,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
11555,6
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)

392384,0
Республикалық бюджеттен мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
535224,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
192672,2
Республикалық бюджеттен еңбек нарығын дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
77917,2
Республикалық бюджеттен мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
82337,0
Республикалық бюджеттен мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
7938,0
Республикалық бюджеттен үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
4526,0
Республикалық бюджеттен мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
14185,0
Республикалық бюджеттен ымдау тілі маманының қызметін көрсетуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
416,0
Республикалық бюджеттен техникалық көмекшi (компенсаторлық) құралдар тiзбесiн кеңейтуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
5353,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
34578,0
Республикалық бюджеттен мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық жалақыға қосымша ақылар белгілеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
34578,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
137979,0
Зеренді ауданы Ақкөл ауылында жеке тұрғын үй құрылысы объектілеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым салу (электрмен жабдықтау желілерін салу)
71662,0
Зеренді ауданы Садовое ауылында электрмен жабдықтау желілерін салу
66317,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
493589,0
Республикалық бюджеттен "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
403769,0
Викторовка ауылында асфальтбетонды жамылғысымен кентішілік жолдарды орташа жөндеу (4,6 километр)

392384,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций среднего образования
535224,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
192672,2
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на развитие рынка труда
77917,2
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на выплату государственной адресной социальной помощи
82337,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
7938,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
4526,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
14185,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на оказание услуг специалиста жестового языка
416,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на расширение перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
5353,0
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
34578,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
34578,0
Отдел строительства района (города областного значения)
137979,0
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры (строительство линий электроснабжения) к объектам индивидуального жилищного строительства в селе Акколь, Зерендинского района
71662,0
Строительство сетей электроснабжения в селе Садовое, Зерендинского района
66317,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
493589,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі"
403769,0
Средний ремонт с асфальтобетонным покрытием внутрипоселковых дорог (4,6 километра) в селе Викторовка

63898,0
Викторовка ауылының су құбыры бар су құбырының таратушы желілерін күрделі жөндеу
339871,0
Республикалық бюджеттен Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
89820,0
Бюджеттік кредиттер
205683,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
205683,0
Республикалық бюджеттен мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік кредиттердің сомаларын бөлу
151107,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018 және 2019 жылдарда бөлінген бюджеттік кредиттер бойынша негізгі қарызды өтеу сомаларын бөлу
54512,0
Бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылардың және айыппұлдардың сомаларын бөлу
64,0
Зеренді аудандық мәслихатының
2020 жылғы 26 маусымдағы
№ 57-358 шешіміне
3-қосымша
Зеренді аудандық мәслихатының
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 49-318 шешіміне
5-қосымша
2020 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер
Атауы
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы
1234933,7
Ағымдағы нысаналы трансферттер
1234933,7
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
35075,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бюджеттік атқару есебінің бірыңғай ақпараттық алаңды енгізуге ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
5250,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне көтерме жәрдемақы мөлшерін ұлғайтуға ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
29825,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
784375,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілері үшін мектеп автобустарын сатып алу ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
13065,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мектептерде IT-сыныптарды ашуға ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
10913,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мектептерге компьютерлерді сатып алуға ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
37490,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне робототехника кабинеттерді сатып алуға ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
11617,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Денсаулық пен тіршілік дағдыларын қалыптастыру, сонымен қатар кәмелетке толмаған жасөспірімдер арасында өзіне-өзі қол жұмсаудың алдын алу" бағдарламасын енгізуге ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу

63898,0
Капитальный ремонт разводящих сетей водопровода с водоводом села Викторовка
339871,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
89820,0
Бюджетные кредиты
205683,0
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
205683,0
Распределение сумм бюджетных кредитов из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов
151107,0
Распределение сумм погашения основного долга по бюджетным кредитам, выделенных в 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018 и 2019 годах для реализации мер социальной поддержки специалистов
54512,0
Распределение сумм вознаграждения и штрафов по бюджетным кредитам
64,0
Приложение 3 к решению
Зерендинского районного
маслихата от 26 июня
2020 года № 57-358
Приложение 5 к решению
Зерендинского районного
маслихата от 24 декабря
2019 года № 49-318
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из областного бюджета на 2020 год
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
1234933,7
Целевые текущие трансферты
1234933,7
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (городов областного значения)
35075,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета
5250,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на увеличение размера подъемного пособия
29825,0
Отдел образования района (города областного значения)
784375,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на приобретение школьных автобусов для объектов образования
13065,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на открытие IT-классов в школах
10913,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на приобретение компьютеров для школ
37490,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на приобретение кабинетов робототехники
11617,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение Программы "Формирование здоровья и жизненных навыков и превенции суицида среди несовершеннолетних"

2976,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне аз қамтылған отбасынан шыққан мектеп оқушыларын ыстық тамақпен қамтамасыз етуге берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
15146,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне 1-сынып оқушыларын ыстық тамақпен қамтамасыз етуге ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
18881,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне аз қамтылған отбасынан шыққан мектеп оқушыларын мектеп формасымен және кеңсе тауарларымен қамтамасыз етуге ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
8225,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ресурстық орталықтарды жарақтандыруға ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
668,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагог қызметкерлердің 42 күнтізбелік күнге ұзақтығы 56 күнге дейін жыл сайынғы ақылы еңбек демалысын ұлғайтуға ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
4572,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жаңартылған білім беру мазмұн жағдайында бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
429672,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мектеп педагог-психологтарына лауазымдық жалақысы мөлшерін ұлғайтуға ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
3411,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жаратылыстану-математикалық бағыттағы пәндерді ағылшын тілінде оқытқаны үшін қосымша ақы төлеуге ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
5781,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне магистр дәрежесі бар мұғалімдерге үшін қосымша ақы төлеуге ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
5276,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жас мұғалімдерге тәлімгерлік үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
528,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының қызметкерлеріне сынып жетекшілігі үшін қосымша ақыны ұлғайтуға ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
11808,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының қызметкерлеріне дәптер мен жазба жұмыстарын тексергені үшін қосымша ақыны ұлғайтуға ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу

2976,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на обеспечение горячим питанием учащихся школ из малообеспеченных семей
15146,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на обеспечение горячим питанием учащихся 1-классов
18881,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на обеспечение школьной формой и канцелярскими товарами учащихся школ из малообеспеченных семей
8225,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на оснащение ресурсных центров
668,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на увеличение ежегодного оплачиваемого трудового отпуска продолжительностью 42 календарных дней педагогических работников до 56 дней государственных организаций дошкольного образования
4572,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования за работу в условиях обновленного содержания образования
429672,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на увеличение размеров должностных окладов педагогов-психологов школ
3411,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на доплату за преподавание на английском языке предметов естественно-математического направления
5781,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на доплату учителям со степенью магистра
5276,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на доплаты учителям за наставничество молодым учителям
528,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на увеличение доплаты за классное руководство работникам организаций начального, основного и общего среднего образования
11808,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на увеличение доплаты за проверку тетрадей и письменных работ работникам начального, основного и общего среднего образования

4029,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының педагог қызметкерлердің 42 күнтізбелік күнге ұзақтығы 56 күнге дейін жыл сайынғы ақылы еңбек демалысын ұлғайтуға ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
317,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін жөндеуге ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
200000,0
Шағалалы орта мектептің күрделі жөндеу
150000,0
"Жігер" дене шынықтыру дайындығының балалар жасөспірімдер кешені" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны бассейннің ағымдағы жөндеуі
7140,0
Троицк орта мектептің ағымдағы жөндеу
7150,0
№2 Зеренді орта мектептің ағымдағы жөндеу
14178,0
Қызылсая орта мектептің терезелерін ағымдағы жөндеу
9499,0
Қызылсая орта мектептің есіктерін ағымдағы жөндеу
2322,0
Приреченское орта мектептің ағымдағы жөндеу
2711,0
Доломитово орта мектептің ағымдағы жөндеу
7000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
294642,8
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге сумен жабдықтау және су бұру жүйесін жөндеуге және жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
26057,6
Қонысбай ауылындағы су құбыры желілерін ағымдағы жөндеуге
7814,9
Жаңаауыл ауылындағы су құбырын ағымдағы жөндеуге
15243,5
Игілік ауылындағы су құбыры желілерін ағымдағы жөндеуге
2999,2
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
20000,0
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың жылу беру мезгіліне дайындалуға
20000,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге және автомобиль жолдарын жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
35000,0
Шағалалы ауылында Бәйтерек көшесінен Советская көшесіне дейінгі кіру аймағының кентішілік жолдарын ағымдағы жөндеу
20000,0
Аудандық маңызы бар ұзындығы 5 километр "Қонысбай- Гранитный" автомобиль жолын ағымдағы жөндеу
15000,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне автомобиль жолдарын жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
118722,0
Зеренді ауданы Қонысбай ауылдық округінің Гранитный кентінің көше-жол желісінің ағымдағы жөндеуі
4344,0
Зеренді ауданы Зеренді ауылы мекенжайы бойынша көше-жол желісінің автомобиль жолдарын ағымдағы жөндеу

4029,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на увеличение ежегодного оплачиваемого трудового отпуска продолжительностью 42 календарных дней педагогических работников до 56 дней государственных организаций среднего образования
317,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на ремонты объектов образования
200000,0
Капитальный ремонт Чаглинской средней школы
150000,0
Текущий ремонт бассейна государственного коммунального казенного предприятия "Детский юношеский комплекс физкультурной подготовки "Жігер"
7140,0
Текущий ремонт Троицкой средней школы
7150,0
Текущий ремонт Зерендинской средней школы №2
14178,0
Текущий ремонт окон Кызылсаянской средней школы
9499,0
Текущий ремонт дверей Кызылсаянской средней школы
2322,0
Текущий ремонт Приреченской средней школы
2711,0
Текущий ремонт Доломитовской средней школы
7000,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
294642,8
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на разработку проектно-сметной документации и ремонт системы водоснабжения и водоотведения
26057,6
Текущий ремонт водопроводных сетей села Конысбай
7814,9
Текущий ремонт водопровода в селе Жанааул
15243,5
Текущий ремонт водопроводных сетей села Игилик
2999,2
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на развитие жилищно-коммунального хозяйства
20000,0
На подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям
20000,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на разработку проектно-сметной документации и ремонт автомобильных дорог
35000,0
Текущий ремонт внутрипоселковых дорог въездной зоны от улицы Байтерек до улицы Советская в селе Шагалалы
20000,0
Текущий ремонт автомобильной дороги районного значения "Конысбай-Гранитный" протяженностью 5 километров
15000,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на ремонт автомобильных дорог
118722,0
Текущий ремонт улично-дорожной сети поселка Гранитный Конысбайского сельского округа Зерендинского района
4344,0
Текущий ремонт автомобильных дорог улично-дорожной сети по адресу село Зеренда Зерендинского района

54378,0
Зеренді ауданы Алексеевка кентінің көше-жол желісін жөндеу
60000,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
94863,2
Зеренді ауылын абаттандыру
50000,0
Викторовка ауылының су құбыры бар су құбырының таратушы желілерін күрделі жөндеу
37763,4
Викторовка ауылында асфальтбетонды жамылғысымен кентішілік жолдарды орташа жөндеу (4,6 километр)
7099,8
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
19551,9
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мәдениет объектілерінің жөндеуіне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
19551,9
Зеренді ауданының аудандық Мәдениет үйінің "Көрермендер залы" үй-жайдың ағымдағы жөндеу
19551,9
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
47246,0
Облыстық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне егжей-тегжейлі жоспарлау жобасымен бас жоспарды әзірлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
47246,0
Зеренді ауылының егжей-тегжейлі жоспарлау жоспарымен бас жоспарын түзету
47246,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
54043,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне қыска мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
14012,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша шығындарды өтеуге субсидияларға берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
1723,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне көпбалалы аналарға және көпбалалы отбасылардын балаларына жеңілдікпен жол жүруді қамтамасыз етуге берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
600,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Халықты жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
27650,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
9058,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 75 жылдығына біржолғы материалдық көмек төлеу ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу

54378,0
Ремонт улично-дорожной сети поселка Алексеевка Зерендинский район
60000,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
94863,2
Благоустройство села Зеренда
50000,0
Капитальный ремонт разводящих сетей водопровода с водоводом села Викторовка
37763,4
Средний ремонт с асфальтобетонным покрытием внутрипоселковых дорог (4,6 километра) в селе Викторовка
7099,8
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
19551,9
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на ремонт объектов культуры
19551,9
Текущий ремонт помещения районного Дома культуры Зерендинского района "Зрительный зал"
19551,9
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
47246,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на разработку генерального плана с проектом детальной планировки
47246,0
Корректировка генплана с планом детальной планировки села Зеренда
47246,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
54043,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию краткосрочного профессионального обучения
14012,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов
1723,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на обеспечение льготного проезда многодетных матерей и детей из многодетных семей
600,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
27650,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на выплату государственной адресной социальной помощи
9058,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на выплату единовременной материальной помощи к 75-летию Победы в Великой Отечественной войне

1000,0
Бюджеттік кредиттер
754082,6
Жұмыспен қамту жол картасының шараларды қаржыландыру үшін облыстардың жергілікті атқарушы органдары ішкі нарықта айналысқа шығаратын мемлекеттік бағалы қағаздарды шығарудан түсетін түсімдер
754082,6
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
34278,0
Қызылсая ауылындағы Қызылсая орта мектебінің терезелерін ағымдағы жөндеу
6576,9
Зеренді ауылындағы №1 Зеренді орта мектебінің ғимаратында ішкі жылыту жүйесін ағымдағы жөндеу
9684,3
Троицкое ауылындағы Троицк орта мектебінің ғимаратындағы ішкі жылыту жүйесін ағымдағы жөндеу
9509,4
Қызылтаң ауылындағы Қызылтаң орта мектебінің ғимаратындағы терезе блоктарын ағымдағы жөндеу
8507,4
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
62099,8
Аудандық Мәдениет үйі ғимаратындағы "Көрермендер залы" (едендер) үй-жайдың ағымдағы жөндеу
8064,0
Аудандық Мәдениет үйі ғимаратындағы "Көрермендер залы" (қабырғалар) үй-жайдың ағымдағы жөндеу
7694,4
Аудандық Мәдениет үйі ғимаратындағы "Көрермендер залы" (креслолар) үй-жайдың ағымдағы жөндеу
9974,5
Аудандық Мәдениет үйі ғимаратындағы "Көрермендер залы" үй-жайдың ағымдағы жөндеу
8929,6
Аудандық Мәдениет үйі ғимаратында үй-жайлардың ағымдағы жөндеу
7649,0
Қонысбай ауылдық клубын ағымдағы жөндеу
6720,0
Өркен ауылындағы Күсеп ауылдық клубының ғимаратын ағымдағы жөндеу
7840,0
Қызылтаң ауылдық клубын ағымдағы жөндеу
5228,3
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
461704,8
Зеренді ауылының қазандықты ағымдағы жөндеу
98000,0
Ортақ ауылындағы су құбыры желілерін ағымдағы жөндеу
9690,7
Павловка ауылының су құбыры желісін ағымдағы жөндеу
4276,1
Байтерек ауылында Заречная көшесі бойынша су құбыры желілерін ағымдағы жөндеу
14230,6
Красный Кордон ауылының су қысымды мұнарасын ауыстыру
8400,0
Красный Кордон ауылының су құбыры желілерін ағымдағы жөндеу
6215,1
Дороговка ауылында су құбырын орнату
16000,0
Қызылтаң ауылында су құбырын орнату
20000,0
Бірлестік ауылында су құбырын орнату
10000,0
Елікті ауылында су құбырын орнату
50000,0
Ортақ ауылындағы Мектеп көшесі бойынша көшелік жарықтандыруды орнату
1232,5
Ақкөл ауылдық округіндегі әуежайдың іргелес аумағын абаттандыру
12000,0
Чаглинка станциясындағы Советская, Школьная, Привольная көшелері бойынша кентішілік жолдарды ағымдағы жөндеу
25000,0
"Қарауыл Қанай би-Игілік-Жамантұз-Желтау" автомобиль жолын ағымдағы жөндеу
3199,6
Зеренді ауданында ұзындығы 7 километр автомобиль жолын ағымдағы жөндеу
8000,0
Аудандық маңызы бар ұзындығы 14 километр "Сейфуллин-Қараөзек" автомобиль жолын ағымдағы жөндеу
8000,0
"Шағалалы-Приречное-Павловка" автомобиль жолының су өткізу ғимаратын ағымдағы жөндеу

1000,0
Бюджетные кредиты
754082,6
Поступления от выпуска государственных ценных бумаг, выпускаемых местными исполнительными органами области, для обращения на внутреннем рынке для финансирования мероприятий Дорожной карты занятости
754082,6
в том числе:
Отдел образования района (города областного значения)
34278,0
Текущий ремонт окон Кызылсаянской средней школы в селе Кызылсая
6576,9
Текущий ремонт внутренней системы отопления в здании Зерендинской средней школы № 1 в селе Зеренда
9684,3
Текущий ремонт внутренней системы отопления в здании Троицкой средней школы в селе Троицкое
9509,4
Текущий ремонт оконных блоков в здании Кызылтанской средней школы в селе Кызылтан
8507,4
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
62099,8
Текущий ремонт помещения "Зрительный зал" (полы) в здании районного Дома культуры
8064,0
Текущий ремонт помещения "Зрительный зал" (стены) в здании районного Дома культуры
7694,4
Текущий ремонт помещения "Зрительный зал" (кресла) в здании районного Дома культуры
9974,5
Текущий ремонт помещения "Зрительный зал" в здании районного Дома культуры
8929,6
Текущий ремонт помещений в здании районного Дома культуры
7649,0
Текущий ремонт Коныcбайского сельского клуба
6720,0
Текущий ремонт здания Кусепского сельского клуба в селе Оркен
7840,0
Текущий ремонт Кызылтанского сельского клуба
5228,3
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
461704,8
Текущий ремонт котельной села Зеренда
98000,0
Текущий ремонт водопроводных сетей в селе Ортак
9690,7
Текущий ремонт водопроводной сети села Павловка
4276,1
Текущий ремонт водопроводных сетей по улице Заречная в селе Байтерек
14230,6
Замена водонапорной башни села Красный Кордон
8400,0
Текущий ремонт водопроводных сетей села Красный Кордон
6215,1
Устройство водопровода в селе Дороговка
16000,0
Устройство водопровода в селе Кызылтан
20000,0
Устройство водопровода в селе Бирлестик
10000,0
Устройство водопровода в селе Еликти
50000,0
Установка уличного освещения по улице Мектеп в селе Ортак
1232,5
Благоустройство прилегающей территории аэропорта в Аккольском сельском округе
12000,0
Текущий ремонт внутрипоселковых дорог по улицам Советская, Школьная, Привольная в станции Чаглинка
25000,0
Текущий ремонт автомобильной дороги "Карауыл Канай-бия-Игилик-Жамантуз-Желтау"
3199,6
Текущий ремонт автомобильной дороги протяженностью 7 километров в Зерендинском районе
8000,0
Текущий ремонт автомобильной дороги районного значения "Сейфуллино-Караозек" протяженностью 14 километров
8000,0
Текущий ремонт водопропускного сооружения на автомобильной дороге "Шагалалы-Приречное-Павловка"

3000,0
Шағалалы ауылында су өткізу ғимаратын ағымдағы жөндеу
10000,0
Викторовка ауылында кентішілік жолдарды асфальтпен жабумен ағымдағы жөндеу
74143,4
Аудандық маңызы бар "Көкшетау-Атбасар"-Көктерек автомобиль жолын ағымдағы жөндеу
32603,2
Жалпы ұзындығы 8 километр аудандық маңызы бар "Көкшетау-Кішкенекөл-Бидайық-РФ шекарасы (Омбыға)"-Ортақ автомобиль жолын ағымдағы жөндеу
47713,6
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
196000,0
Зеренді ауылында 36 пәтерлі үйдің құрылысын аяқтау
196000,0

3000,0
Текущий ремонт водопропускного сооружения в селе Шагалалы
10000,0
Текущий ремонт с асфальтовым покрытием внутрипоселковых дорог в селе Викторовка
74143,4
Текущий ремонт автомобильной дороги районного значения "Кокшетау-Атбасар"-Коктерек
32603,2
Текущий ремонт автомобильной дороги районного значения общей протяженностью 8 километров "Кокшетау-Кишкенеколь-Бидайык-граница РФ (на Омск)"-Ортак
47713,6
Отдел строительства района (города областного значения)
196000,0
Завершение строительства 36 квартирного дома в селе Зеренда
196000,0