Зеренді аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 50-328 "2020–2022 жылдарға арналған Зеренді ауданы ауылының, ауылдық округтерінің бюджеттері және кентінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2020 жылғы 3 шілдедегі № 58-363 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 9 шілдеде № 7941 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, 109-1-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес, Зеренді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зеренді аудандық мәслихатының "2020–2022 жылдарға арналған Зеренді ауданы ауылының, ауылдық округтерінің бюджеттері және кентінің бюджеті туралы" 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 50-328 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7634 тіркелген, 2020 жылғы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. Зеренді ауданының Ақкөл ауылдық округінің 2020–2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 1-1, 1-2 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17690,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5827,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 11863,0 мың теңге;
2) шығындар – 18170,4 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -480,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 480,4 мың теңге.";
2-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"2. Зеренді ауданының Алексеевка кентінің 2020–2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 2, 2-1, 2-2 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16481,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4150,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 12331,0 мың теңге;
2) шығындар – 16734,4 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Зерендинского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 50-328 "О бюджетах сельских округов, села и бюджете поселка Зерендинского района на 2020–2022 годы"
Решение Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 3 июля 2020 года № 58-363. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 9 июля 2020 года № 7941
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, пунктом 1 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Зерендинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зерендинского районного маслихата "О бюджетах сельских округов, села и бюджете поселка Зерендинского района на 2020–2022 годы" от 25 декабря 2019 года № 50-328 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7634, опубликовано 16 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Аккольского сельского округа Зерендинского района на 2020–2022 годы, согласно приложениям 1, 1-1, 1-2 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 17690,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5827,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11863,0 тысячи тенге;
2) затраты – 18170,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -480,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 480,4 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Алексеевка Зерендинского района на 2020–2022 годы, согласно приложениям 2, 2-1, 2-2 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 16481,0 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4150,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 12331,0 тысяча тенге;
2) затраты – 16734,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.";
9-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"9. Зеренді ауданының Байтерек ауылдық округінің 2020–2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 9, 9-1, 9-2 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15117,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3864,1 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 177,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 11076,2 мың теңге;
2) шығындар – 15117,9 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.";
10-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"10. Зеренді ауданының Викторовка ауылдық округінің 2020–2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 10-1, 10-2 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 18322,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4309,1 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 45,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 13968,0 мың теңге;
2) шығындар – 18322,1 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.";
11-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"11. Зеренді ауданының Исаковка ауылдық округінің 2020–2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 11, 11-1, 11-2 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 12596,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1678,9 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 667,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 10250,0 мың теңге;
2) шығындар – 12596,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет Байтерекского сельского округа Зерендинского района на 2020–2022 годы, согласно приложениям 9, 9-1, 9-2 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 15117,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3864,1 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 177,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11076,2 тысяч тенге;
2) затраты – 15117,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.";
пункт 10 изложить в новой редакции:
"10. Утвердить бюджет Викторовского сельского округа Зерендинского района на 2020–2022 годы, согласно приложениям 10, 10-1, 10-2 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 18322,1 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4309,1 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 45,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13968,0 тысяч тенге;
2) затраты – 18322,1 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.";
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет Исаковского сельского округа Зерендинского района на 2020–2022 годы, согласно приложениям 11, 11-1, 11-2 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 12596,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1678,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 667,1 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10250,0 тысяч тенге;
2) затраты – 12596,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.";
22-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"22. Зеренді ауданының Троицк ауылдық округінің 2020–2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 22, 22-1, 22-2 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 13010,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1722,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 313,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 10975,0 мың теңге;
2) шығындар – 13010,9 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Н.Хасенов
Зеренді ауданы мәслихатының
хатшысы
К.Аугалиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Зеренді ауданының әкімдігі
Зеренді аудандық мәслихатының
2020 жылғы 3 шілдедегі
№ 58-363 шешіміне
1-қосымша
Зеренді аудандық мәслихатының
2019 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 50-328 шешіміне
1-қосымша
2020 жылға арналған Ақкөл ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сома мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
І. Кірістер

5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.";
пункт 22 изложить в новой редакции:
"22. Утвердить бюджет Троицкого сельского округа Зерендинского района на 2020–2022 годы, согласно приложениям 22, 22-1, 22-2 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 13010,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1722,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 313,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10975,0 тысяч тенге;
2) затраты – 13010,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.";
приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Н.Хасенов
Секретарь
Зерендинского районного маслихата
К.Аугалиев
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Зерендинского района
Приложение 1 к решению
Зерендинского районного
маслихата от 3 июля
2020 года № 58-363
Приложение 1 к решению
Зерендинского районного
маслихата от 25 декабря
2019 года № 50-328
Бюджет Аккольского сельского округа на 2020 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы