2021-2023 жылдарға арналған Зеренді ауданы ауылдық округтерінің, ауылының бюджеттері және кентінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 67-408 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 15 қаңтарда № 8312 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес, Зеренді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зеренді ауданының Ақкөл ауылдық округінің 2021–2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 1-1, 1-2-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 21826,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5162,8 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 16663,2 мың теңге;
2) шығындар – 22021,9 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -195,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 195,9 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 19.11.2021 № 13-86 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Зеренді ауданының Алексеевка кентінің 2021–2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 2, 2-1, 2-2-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20814,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4868,3 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 15945,7 мың теңге;
2) шығындар – 22077,4 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1263,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1263,4 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 19.11.2021 № 13-86 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. Зеренді ауданының Бұлақ ауылдық округінің 2021–2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 3, 3-1, 3-2-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

О бюджетах сельских округов, села и бюджете поселка Зерендинского района на 2021-2023 годы
Решение Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 25 декабря 2020 года № 67-408. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 15 января 2021 года № 8312.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Зерендинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Аккольского сельского округа Зерендинского района на 2021–2023 годы, согласно приложениям 1, 1-1, 1-2 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 21826,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5162,8 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 16663,2 тысяча тенге;
2) затраты – 22021,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -195,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 195,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 19.11.2021 № 13-86 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Утвердить бюджет поселка Алексеевка Зерендинского района на 2021–2023 годы, согласно приложениям 2, 2-1, 2-2 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 20814,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4868,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15945,7 тысяч тенге;
2) затраты – 22077,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1263,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1263,4 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 19.11.2021 № 13-86 (вводится в действие с 01.01.2021).
3. Утвердить бюджет Булакского сельского округа Зерендинского района на 2021–2023 годы, согласно приложениям 3, 3-1, 3-2 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:

23. 2021 жылға арналған ауыл, ауылдық округтер бюджеттерінде және кентінің бюджетінде аудандық бюджетінен берiлетiн 296 488 мың теңге сомасындағы субвенциялар қарастырылғаны ескерілсін.
24. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Э.Халелова
Зеренді аудандық
мәслихатының хатшысы
К.Аугалиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Зеренді ауданының әкімдігі
Зеренді аудандық мәслихатының
2020 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 67-408 шешіміне
1-қосымша
2021 жылға арналған Ақкөл ауылдық округінің бюджеті

23. Учесть, что в бюджетах сельских округов, села и бюджете поселка на 2021 год предусмотрена субвенция, передаваемая из районного бюджета в сумме 296 488 тысяч тенге.
24. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Э.Халелова
Секретарь Зерендинского
районного маслихата
К.Аугалиев
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Зерендинского района
Приложение 1 к решению
Зерендинского районного
маслихата от 25 декабря
2020 года № 67-408
Бюджет Аккольского сельского округа на 2021 год