Карантин белгілеу туралы
Ақмола облысы Зеренді ауданы Троицк ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 30 қыркүйектегі № 4 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 қыркүйекте № 8051 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Зеренді ауданы Троицк ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 21 қазандағы № 5 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Зеренді ауданы Троицк ауылдық округі әкімінің 21.10.2020 № 5 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1бабының 7) тармақшасына сәйкес,Зеренді ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспектордың 2020 жылғы 28 қыркүйектегі № 297ұсынуы бойынша, Троицк ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Құс тұмауы ауруының пайда болуына байланысты, Зеренді ауданы Троицк ауылдық округінің Карсак ауылы аумағында карантин белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттіктіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Троицк ауылдық округінің әкімі Т.Карабалин

Об установлении каратина
Решение акима Троицкого сельского округа Зерендинского района Акмолинской области от 30 сентября 2020 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 30 сентября 2020 года № 8051. Утратило силу решением акима Троицкого сельского округа Зерендинского района Акмолинской области от 21 октября 2020 года № 5.
Сноска. Утратило силу решением акима Троицкого сельского округа Зерендинского района Акмолинской области от 21.10.2020 № 5 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от10 июля 2002года "О ветеринарии", по представлению главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Зерендинского района от 28 сентября 2020 года № 297, аким Троицкого сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить карантин на территории села Карсак Троицкого сельского округа Зерендинского района, в связи с возникновением болезни грипп птиц.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Троицкого сельского округа Т.Карабалин