Троицк ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 30 қыркүйектегі № 4 "Карантин белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Зеренді ауданы Троицк ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 21 қазандағы № 5 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 21 қазанда № 8085 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына сәйкес Троицк ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Троицк ауылдық округі әкімінің "Карантин белгілеу туралы" 2020 жылғы 30 қыркүйектегі № 4 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8051 болып тіркелген, 2020 жылғы 6 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жариялған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Троицк ауылдық окргінің әкімі Т.Карабалин

О признании утратившим силу решения акима Троицкого сельского округа от 30 сентября 2020 года № 4 "Об установлении карантина"
Решение акима Троицкого сельского округа Зерендинского района Акмолинской области от 21 октября 2020 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 21 октября 2020 года № 8085
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстана от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", аким Троицкого сельского округа РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Троицкого сельского округа "Об установлении карантина" от 30 сентября 2020 года № 4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8051, опубликовано 6 октября 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Троицкого сельского округа Т.Карабалин