Қорғалжын аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 1/47 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2020 жылғы 16 наурыздағы № 1/50 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 18 наурызда № 7736 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1-тармақшасына сәйкес, Қорғалжын аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қорғалжын аудандық мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 1/47 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7619 болып тіркелген, 2020 жылғы 10 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер еңгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 2 999 175,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 202 323,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7 775,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 5 700,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 783 377,0 мың теңге;
2) шығындар – 3 002 371,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 64 983,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 95 436,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 30 453,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – (-100,0) мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 100,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-68 079,4) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 68 079,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қорғалжын аудандық
мәслихат сессиясының
төрағасы
Д.Омаров
Қорғалжын аудандық
мәслихатының хатшысы
О.Балгабаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қорғалжын ауданының әкімі Б.Жанбаев
Қорғалжын аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 16 наурыздағы
№ 1/50 шешіміне
қосымша
Қорғалжын аудандық
мәслихатының
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 1/47 шешіміне
1 қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР

О внесении изменений в решение Коргалжынского районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 1/47 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 16 марта 2020 года № 1/50. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 18 марта 2020 года № 7736
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Коргалжынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Коргалжынского районного маслихата "О районном бюджете на 2020-2022 годы" от 24 декабря 2019 года № 1/47 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7619, опубликовано 10 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 999 175,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 202 323,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7 775,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 700,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 783 377,0 тысяч тенге;
2) затраты – 3 002 371,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 64 983,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 95 436,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 30 453,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – (-100,0) тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 100,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-68 079,4) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 68 079,4 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Коргалжынского районного маслихата
Д.Омаров
Секретарь Коргалжынского
районного маслихата
О.Балгабаев
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Коргалжынского района Б.Жанбаев
Приложение к решению
Коргалжынского районного
маслихата от 16 марта
2020 года № 1/50
Приложение 1 к решению
Коргалжынского районного
маслихата от 24 декабря
2019 года № 1/47
Районный бюджет на 2020 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
5
I. ДОХОДЫ

22 095,0
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
103 557,2
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
103 557,2
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23 714,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу - әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
16 206,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс - шараларды өткiзу
490,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата - аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп - ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
7 794,0
023
Әдістемелік жұмыс
8 828,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
46 525,2
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
189 026,0
Әлеуметтiк қамсыздандыру
53 346,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
53 346,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
53 346,0
Әлеуметтiк көмек
108 334,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
108 344,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
48 908,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
13 028,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
144,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
13 688,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
4 624,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
27 942,0
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
27 346,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
27 346,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23 240,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
489,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
3 206,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
411,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
5 000,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі

22 095,0
Прочие услуги в области образования
103 557,2
464
Отдел образования района (города областного значения)
103 557,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
23 714,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно - методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
16 206,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
490,0
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
7 794,0
023
Методическая работа
8 828,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
46 525,2
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
189 026,0
Социальное обеспечение
53 346,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
53 346,0
005
Государственная адресная социальная помощь
53 346,0
Социальная помощь
108 334,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
108 344,0
002
Программа занятости
48 908,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
13 028,0
010
Материальное обеспечение детей инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
144,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
13 688,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
4 624,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
27 942,0
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
27 346,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
27 346,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
23 240,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
489,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
3 206,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
411,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
5 000,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)