Сандықтау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 38/1 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 сәуірдегі № 41/1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 сәуірде № 7798 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сандықтау аудандық мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 38/1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7636 тіркелген, 2020 жылдың 17 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020–2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 790 839,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 402 228,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6 286,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 11 250,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 371 075,2 мың теңге;
2) шығындар – 3 802 918,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 27 683,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 39 765,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 12 082,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 39 762,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –39 762,2 мың теңге.";
жоғарыда аталған шешімнің 1, 4, 5, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Н. Тамбовцева
Аудандық мәслихатының хатшысы С. Клюшников
"КЕЛІСІЛДІ"
Сандықтау ауданының
әкімі
А.Үисімбаев
Сандықтау аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 9 сәуірдегі
№ 41/1 шешіміне
1 қосымша
Сандықтау аудандық
мәслихатының
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 38/1 шешіміне
1 қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

О внесении изменений в решение Сандыктауского районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 38/1 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 9 апреля 2020 года № 41/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 10 апреля 2020 года № 7798
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сандыктауского районного маслихата "О районном бюджете на 2020-2022 годы" от 24 декабря 2019 года № 38/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7636, опубликовано 17 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде), следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 790 839,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 402 228,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6 286,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 11 250,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 371 075,2 тысяч тенге;
2) затраты – 3 802 918,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 27 683,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 39 765,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 12 082,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 39 762,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 39 762,2 тысячи тенге.";
приложения 1, 4, 5, 6 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Н.Тамбовцева
Секретарь районного
маслихата
С.Клюшников
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Сандыктауского
района
А.Уисимбаев
Приложение 1 к решению
Сандыктауского районного
маслихата от 9 апреля
2020 года № 41/1
Приложение 1 к решению
Сандыктауского районного
маслихата от 24 декабря
2019 года № 38/1
Районный бюджет на 2020 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

27 827,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
744,7
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
2 340,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
4 550,0
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
9 994,2
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 994,2
02
Қорғаныс
10 763,2
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
10 763,2
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
5 216,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
5 247,2
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
300,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
628,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
628,0
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
628,0
04
Білім беру
2 435 450,5
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 426 450,5
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 234,9
003
Жалпы білім беру
1 891 437,7
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
10 800,0
006
Балаларға қосымша білім беру
65 007,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
62 951,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
12 126,0
023
Әдістемелік жұмыс
42 450,7
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
252 800,2
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
75 643,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
9 000,0
022
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
9 000,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
229 053,3
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
193 403,3
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

27 827,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
744,7
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
2 340,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
4 550,0
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
9 994,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
9 994,2
02
Оборона
10 763,2
122
Аппарат акима района (города областного значения)
10 763,2
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
5 216,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
5 247,2
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
300,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
628,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
628,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
628,0
04
Образование
2 435 450,5
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 426 450,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
13 234,9
003
Общеобразовательное обучение
1 891 437,7
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
10 800,0
006
Дополнительное образование для детей
65 007,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
62 951,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
12 126,0
023
Методическая работа
42 450,7
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
252 800,2
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
75 643,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
9 000,0
022
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
9 000,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
229 053,3
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
193 403,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту
3 697,0
009
Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін сақтауды және оларға қол жетімділікті қамтамасыз ету
8 676,2
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
3 500,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
20 160,1
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 700,1
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
6 048,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
412,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
16 006,0
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 197,0
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткізу
2 106,0
007
Әртүрлі спорт түрлері бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерін дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
7 703,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
22,4
008
Спорт объектілерін дамыту
22,4
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
54 716,7
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
9 965,0
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
9 965,0
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
15 934,7
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 934,7
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
19 334,8
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 331,8
003
Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру
5 053,0
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
1 950,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
9 482,2
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 526,2
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
785,0
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
1 171,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
21 562,3

007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
3 697,0
009
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним
8 676,2
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
3 500,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
20 160,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
13 700,1
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
6 048,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
412,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
16 006,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
6 197,0
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
2 106,0
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
7 703,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
22,4
008
Развитие объектов спорта
22,4
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
54 716,7
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
9 965,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
9 965,0
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
15 934,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
15 934,7
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
19 334,8
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
12 331,8
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
5 053,0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
1 950,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
9 482,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
7 526,2
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
785,0
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
1 171,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
21 562,3

459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
12 082,0
005
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
12 082,0
8
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
12 079,2
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
12 079,2
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
12 079,2
Сандықтау аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 9 сәуірдегі
№ 41/1 шешіміне
2 қосымша
Сандықтау аудандық
мәслихатының
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 38/1 шешіміне
4 қосымша
2020 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер
Атауы
Сома мың теңге
1
2
Барлығы
384 086,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
344 321,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
61 709,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
27 159,0
Балаларға кепілдендірілген әлеуметтік пакетке
2 942,0
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
3 184,0
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға
5 162,0
Техникалық көмекшi (компенсаторлық) құралдар Тiзбесiн кеңейтуге
2 452,0
Spina bifida диагнозымен мүгедек балаларды бір реттік қолданылатын катетерлермен қамтамасыз етуге
230,0
Еңбек нарығын дамытуға, оның iшiнде:
16 551,0
жалақыны ішінара субсидиялауға және жастар практикасына
8 598,0
NEET санатындағы жастарға және табысы аз көпбалалы отбасыларға, табысы аз еңбекке қабілетті мүгедектерге жаңа бизнес-идеяларды жүзеге асыру үшін гранттар
7 953,0
Мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге
4 029,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
255 718,0
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
31 427,0
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге
20 376,0
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
113 915,0
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге
90 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
26 894,0
Мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
26 894,0
Бюджеттік кредиттер
39 765,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
39 765,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
39 765,0
Сандықтау аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 9 сәуірдегі
№ 41/1 шешіміне
3 қосымша
Сандықтау аудандық
мәслихатының
2019 жылғы 24 желтоқсаны
№ 38/1 шешіміне
5 қосымша
2020 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома мың теңге
1
2
Барлығы

459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
12 082,0
005
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
12 082,0
8
Используемые остатки бюджетных средств
12 079,2
01
Остатки бюджетных средств
12 079,2
1
Свободные остатки бюджетных средств
12 079,2
Приложение 2 к решению
Сандыктауского районного
маслихата от 9 апреля
2020 года № 41/1
Приложение 4 к решению
Сандыктауского районного
маслихата от 24 декабря
2019 года № 38/1
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2020 год
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
384 086,0
Целевые текущие трансферты
344 321,0
в том числе:
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
61 709,0
На выплату государственной адресной социальной помощи
27 159,0
На гарантированный социальный пакет детям
2 942,0
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
3 184,0
На увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
5 162,0
На расширение Перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
2 452,0
На обеспечение катетерами одноразового использования детей инвалидов с диагнозом Spina bifida
230,0
На развитие рынка труда, в том числе:
16 551,0
на частичное субсидирование заработной платы и молодежную практику
8 598,0
На предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей, в том числе молодежь категории NEET, члены малообеспеченных многодетных семей, малообеспеченные трудоспособные инвалиды
7 953,0
На установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
4 029,0
Отдел образования района (города областного значения)
255 718,0
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования
31 427,0
На доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций дошкольного образования
20 376,0
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего образования
113 915,0
На доплату за квалифакационную категорию педагогам государственных организаций среднего образования
90 000,0
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
26 894,0
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
26 894,0
Бюджетные кредиты
39 765,0
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
39 765,0
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
39 765,0
Приложение 3 к решению
Сандыктауского районного
маслихата от 9 апреля
2020 года № 41/1
Приложение 5 к решению
Сандыктауского районного
маслихата от 24 декабря
2019 года № 38/1
Целевые трансферты из областного бюджета на 2020 год
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего

748 848,2
Ағымдағы нысаналы трансферттер
730 111,2
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
4 550,0
Бюджеттік атқару есебінің бірыңғай ақпараттық алаңнын енгізуге
4 550,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
439 019,8
Мектептерде IT-сыныптарын ашуға
4 677,0
Aз қамтылған отбасынан шыққан мектеп оқушыларын ыстық тамақпен қамтамасыз етуге
4 228,0
1-сынып оқушыларын ыстық тамақпен қамтамасыз етуге
7 484,0
Aз қамтылған отбасынан шыққан мектеп оқушыларын мектеп формасымен және кеңсе тауарларымен қамтамасыз етуге
8 168,0
"Денсаулық пен тіршілік дағдыларын қалыптастыру, сонымен қатар кәмелетке толмаған жасөспірімдер арасында өзіне-өзі қол жұмсаудың алдын алу" бағдарламасын енгізуге
1 406,0
Mектептерге компьютерлерді сатып алуға
17 604,0
Pобототехника кабинеттерді сатып алуға
7 745,0
Pесурстық орталықтарды жарақтандыруға
3 903,0
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагог қызметкерлердің 42 күнтізбелік күнге ұзақтығы 56 күнге дейін жыл сайынғы ақылы еңбек демалысын ұлғайтуға
4 701,0
Жаңартылған білім беру мазмұн жағдайында бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге
159 530,0
Мектеп педагог-психологтарына лауазымдық жалақысы мөлшерін ұлғайтуға
1 332,0
Жаратылыстану-математикалық бағыттағы пәндерді ағылшын тілінде оқытқаны үшін қосымша ақы төлеуге
4 956,0
Магистр дәрежесі бар мұғалімдерге үшін қосымша ақы төлеуге
5 000,0
Бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының қызметкерлеріне сынып жетекшілігі үшін қосымша ақыны ұлғайтуға
4 947,0
Бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының қызметкерлеріне дәптер мен жазба жұмыстарын тексергені үшін қосымша ақы төлеуге
3 162,0
Білім беру объектілерін жөндеуге, оның iшiнде:
100 820,0
Лесная орта мектептің ағымдағы жөндеу
32 260,0
Новоникольская орта мектептің ағымдағы жөндеу
34 740,0
Приозерная орта мектептің ағымдағы жөндеу
15 180,0
Мәдениет орта мектептің ағымдағы жөндеу
11 220,0
Жыланды негізгі мектептің ағымдағы жөндеу
2 420,0
Новоромановская негізгі мектептің ағымдағы жөндеу
5 000,0
Блоктық-модульдік қазандық сатып алуға
31 589,0
Мектептік автобустарды сатып алуға
13 065,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға, оның iшiнде:
54 702,8
Балкашино ауылындағы № 1 Балкашино орта мектебін күрделі жөндеу
26 437,3
Балкашино ауылындағы "Мирас" бала бақшасын күрделі жөндеу
5 202,0
Сандықтау ауылындағы орта мектебін күрделі жөндеу

748 848,2
Целевые текущие трансферты
730 111,2
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
4 550,0
Внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета
4 550,0
Отдел образования района (города областного значения)
439 019,8
На открытие IT-классов в школах
4 677,0
На обеспечение горячим питанием учащихся школ из малообеспеченных семей
4 228,0
На обеспечение горячим питанием учащихся 1-классов
7 484,0
На обеспечение школьной формой и канцелярскими товарами учащихся школ из малообеспеченных семей
8 168,0
На внедрение Программы "Формирование здоровья и жизненных навыков и привенции суицида среди несовершеннолетних"
1 406,0
На приобретение компьютеров для школ
17 604,0
На приобретение кабинетов робототехники
7 745,0
На оснащение ресурсных центров
3 903,0
На увеличение ежегодного оплачиваемого трудового отпуска продолжительностью 42 календарных дней педагогических работников до 56 дней государственных организаций дошкольного образования
4 701,0
На доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования за работу в условиях обновленного содержания образования
159 530,0
На увеличение размеров должностных окладов педагогов-психологов школ
1 332,0
На доплату за преподавание на английском языке предметов естественно-математического направления
4 956,0
На доплату учителям со степенью магистра
5 000,0
На увеличение доплаты за классное руководство работникам организаций начального, основного и общего среднего образования
4 947,0
На увеличение доплаты за проверку тетрадей и письменных работ работникам начального, основного и общего среднего образования
3 162,0
На ремонты объектов образования, в том числе:
100 820,0
на текущий ремонт Лесной средней школы
32 260,0
на текущий ремонт Новоникольской средней школы
34 740,0
на текущий ремонт Приозерной средней школы
15 180,0
на текущий ремонт Мадениетской средней школы
11 220,0
на текущий ремонт Жыландинской основной школы
2 420,0
на текущий ремонт Новоромановской основной школы
5 000,0
На приобретение блочно-модульных котельных
31 589,0
На приобретение школьных автобусов
13 065,0
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі", в том числе:
54 702,8
капитальный ремонт Балкашинской средней школы № 1 села Балкашино
26 437,3
капитальный ремонт детского сада "Мирас" села Балкашино
5 202,0
капитальный ремонт средней школы в селе Сандыктау

23 063,5
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
34 897,0
Қыска мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға
7 006,0
Көпбалалы аналарға және көпбалалы отбасылардын балаларына жеңілдікпен жол жүруді қамтамасыз етуге
200,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне
9 816,0
Халықты жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді еңгізуге
15 875,0
Ұлы отан соғысындағы Жеңістің 75 жылдығына орай бір жолғы материалдық көмек төлеуге
2 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
84 523,1
Мәдениет объектілерінің жөндеуіне, оның iшiнде:
84 523,1
Мәдениет ауылындағы мәдениет үйіне ағымдағы жөндеу
37 498,0
Балкашино ауылындағы аудандық мәдениет үйінің ғимаратының ішкі жылыту жүйесін ағымдағы жөндеу
10 496,0
Балкашино ауылындағы аудандық мәдениет үйінің ғимаратының шатырын ағымдағы жөндеу
21 397,0
Балкашино ауылындағы аудандық мәдениет үйінің ғимаратын ағымдағы жөндеу
15 132,1
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
167 121,3
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға, оның iшiнде:
75 300,0
Балкашино ауылын абаттандыру
50 000,0
Балкашино ауылында кентішілік жолдарды (4,6 км) асфальтбетонды жабумен орташа жөндеу
8 300,0
Сандықтау ауылындағы кентішілік жолдарды (4,6 км) асфальтбетонды жабумен орташа жөндеу
7 000,0
Балкашино ауылыныда кентішілік жолдарды асфальтбетонды жабумен орташа жөндеу
10 000,0
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамытуға, оның iшiнде:
16 821,3
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың жылу беру мезгіліне дайындалуға
1 821,3
Су тасқынына қарсы іс-шаралар жүргізу
15 000,0
Балкашино ауылының көше-жол желісінің автомобиль жолдарын ағымдағы жөндеу
75 000,0
Нысаналы даму трансферттер
18 737,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
18 737,0
Каменка ауылында су құбыры желілерінің құрылысы, ведомстводан тыс кешенді сараптамадан жүргізу мен жобалық семталық құжаттама әзірлеу
18 737,0
Сандықтау аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 9 сәуірдегі
№ 41/1 шешіміне
4 қосымша
Сандықтау аудандық
мәслихатының
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 38/1 шешіміне
6 қосымша
2020 жылға арналған ауылдық округінің бюджетіне нысаналы трансферттер
Атауы
Сома мың теңге
1
2
Барлығы
69 550,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
69 550,0
оның iшiнде:
Балкашин ауылдық округі, оның iшiнде:
57 800,0
Балкашино ауылын абаттандыру

23 063,5
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
34 897,0
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
7 006,0
На обеспечение льготного проезда многодетных матерей и детей из многодетных семей
200,0
На выплату государственной адресной социальной помощи
9 816,0
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
15 875,0
На выплату единовременной материальной помощи к 75-летию Победы в Великой Отечественной войне
2 000,0
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
84 523,1
На ремонт объектов культуры, в том числе:
84 523,1
на текущий ремонт дома культуры в селе Мадениет
37 498,0
на текущий ремонт внутренней системы отопления здания районного дома культуры в селе Балкашино
10 496,0
на текущий ремонт кровли здания районного дома культуры в селе Балкашино
21 397,0
на текущий ремонт здания районного дома культуры в селе Балкашино
15 132,1
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
167 121,3
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі", в том числе:
75 300,0
благоустройство села Балкашино
50 000,0
средний ремонт с асфальтобетонным покрытием внутрипоселковых дорог (4,6 км) в селе Балкашино
8 300,0
средний ремонт с асфальтобетонным покрытием внутрипоселковых дорог (4,6 км) в селе Сандыктау
7 000,0
средний ремонт с асфальтобетонным покрытием внутрипоселковых дорог в селе Балкашино
10 000,0
На развитие жилищно-коммунального хозяйства, в том числе:
16 821,3
на подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям
1 821,3
на проведение противопаводковых мероприятий
15 000,0
На текущий ремонт автомобильных дорог улично-дорожной сети в селе Балкашино
75 000,0
Целевые трансферты на развитие
18 737,0
в том числе:
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
18 737,0
На разработку проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство водопроводных сетей в селе Каменка
18 737,0
Приложение 4 к решению
Сандыктауского районного
маслихата от 9 апреля
2020 года № 41/1
Приложение 6 к решению
Сандыктауского районного
маслихата от 24 декабря
2019 года № 38/1
Целевые трансферты бюджетам сельских округов на 2020 год
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
69 550,0
Целевые текущие трансферты
69 550,0
в том числе:
Балкашинский сельский округ, в том числе:
57 800,0
на благоустройство села Балкашино