Сандықтау ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы
Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 27 қарашадағы № А-11/277 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 3 желтоқсанда № 8193 болып тіркелді
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Сандықтау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1, 2 қосымшаларына сәйкес Сандықтау ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Сандықтау ауданы әкімінің орынбасары Қ.Қ. Жылқыбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сандықтау ауданының әкімі А.Уисимбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлiгiнiң
Мемлекеттік кірістер
комитеті Ақмола облысы
бойынша Мемлекеттік
кірістер департаментінің
Сандықтау ауданы бойынша
Мемлекеттік кірістер басқармасы"
республикалық мемлекеттік мекемесі
Сандықтау ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 27 қарашадағы
№ А-11/277 қаулысына
1 - қосымша
Сандықтау ауданының Балкашино ауылының салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері
Сандықтау ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуы
Аймаққа бөлу коэффициенті
Балкашино ауылы
1
Чернов, Еркеш Ибрагим көшелері;
Шұбартау көшесі № 55 - № 97 үйлердің тақ жағы, № 60 - № 104/2 үйлердің жұп жағы;
Тәуелсіздік көшесі № 101 - № 135 үйлердің тақ жағы, № 102 - № 138а үйлердің жұп жағы;
Ағайынды Айсиндер көшесі № 121 - № 155 үйлердің тақ жағы, № 60 - № 122 үйлердің жұп жағы;
Раиса Боронина көшесі № 67 - № 131 үйлердің тақ жағы, № 80 - № 142 үйлердің жұп жағы;
Абылай-Хан көшесі № 93 - № 163 үйлердің тақ жағы, № 104 - № 170 үйлердің жұп жағы;
Жамбыл көшесі № 1 - № 37 үйлердің тақ жағы, № 2 - № 28 үйлердің жұп жағы;
Абай көшесі № 79 - № 133 үйлердің тақ жағы, № 32 - № 112 үйлердің жұп жағы;
Рақымжан Қошқарбаев көшесі № 1 - № 67 үйлердің тақ жағы;
2,1
2
Әлихан Бөкейханов көшесі № 12, 14, 15А, 17 үйлері;
Шұбартау көшесі № 13 - № 53 үйлердің тақ жағы, № 18 - № 58 үйлердің жұп жағы;

Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Сандыктауского района
Постановление акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 27 ноября 2020 года № А-11/277. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 3 декабря 2020 года № 8193
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Сандыктауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Сандыктауского района согласно приложениям 1, 2 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Жылкыбаева К.К.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2021 года.
Аким Сандыктауского района А.Уисимбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Республиканское государственное учреждение
"Управление государственных доходов
по Сандыктаускому району Департамента
государственных доходов
по Акмолинской области
Комитета государственных доходов
Министерства финансов
Республики Казахстан"
Приложение 1
к постановлению акимата
Сандыктауского района
от 27 ноября 2020 года
№ А-11/277
Коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в селе Балкашино Сандыктауского района
Месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Сандыктауского района
Коэффициент зонирования
село Балкашино
1
улицы Чернова, Еркеш Ибрагим;
улица Шубартау нечетная сторона дома с № 55 - № 97, четная сторона дома с № 60 - № 104/2;
улица Тауелсиздик нечетная сторона дома с № 101 - № 135, четная сторона дома с № 102 - № 138а;
улица Агайынды Айсиндер нечетная сторона дома с № 121 - № 155, четная сторона дома с № 60 - № 122;
улица Раиса Боронина нечетная сторона дома с № 67 - № 131, четная сторона дома с № 80 - № 142;
улица имени Абылай-хана нечетная сторона дома с № 93 - № 163, четная сторона дома с № 104 - № 170;
улица Жамбыла нечетная сторона дома с № 1 - № 37, четная сторона дома с № 2 - № 28;
улица Абая нечетная сторона дома с № 79 - № 133, четная сторона дома с № 32 - № 112;
улица Ракымжан Кошкарбаев нечетная сторона дома с № 1 - № 67;
2,1
2
улица Алихана Бокейханова дома № 12, 14, 15А, 17;
улица Шубартау нечетная сторона дома с № 13 - № 53, четная сторона дома с № 18 - № 58;

Тәуелсіздік көшесі № 29 - № 99 үйлердің тақ жағы, № 36 - № 100 үйлердің жұп жағы;
Ағайынды Айсиндер көшесі № 35 - № 115 үйлердің тақ жағы, № 34 - № 58 үйлердің жұп жағы;
Раиса Боронина көшесі № 35 - № 65 үйлердің тақ жағы, № 38 - № 78 үйлердің жұп жағы;
Абылай-Хан көшесі № 45 - № 91 үйлердің тақ жағы, № 54 - № 102 үйлердің жұп жағы;
Абай көшесі № 67 - № 77 үйлердің тақ жағы;
2,2
3
Раиса Боронина көшесі № 144 - № 154 үйлердің жұп жағы;
Абылай-Хан көшесі № 165 - № 179 үйлердің тақ жағы, № 172 - № 232 үйлердің жұп жағы;
Жастар көшесі;
Жамбыл көшесі № 39 - № 105 үйлердің тақ жағы, № 28/1 - № 96 үйлердің жұп жағы;
Абай көшесі № 135 - № 227 үйлердің тақ жағы, № 114 - № 222 үйлердің жұп жағы;
Болашақ көшесі;
Рақымжан Қошқарбаев көшесі № 69 - № 93, № 115 - № 159 үйлердің тақ жағы, № 128 - № 162 үйлердің жұп жағы;

улица Тауелсиздик нечетная сторона дома с № 29 - № 99, четная сторона дома с № 36 - № 100;
улица Агайынды Айсиндер нечетная сторона дома с № 35 - № 115, четная сторона дома с № 34 - № 58;
улица Раиса Боронина нечетная сторона дома с № 35 - № 65, четная сторона дома с № 38 - № 78;
улица имени Абылай-хана нечетная сторона дома с № 45 - № 91, четная сторона дома с № 54 - № 102;
улица Абая нечетная сторона дома с № 67 - № 77;
2,2
3
улица Раиса Боронина четная сторона дома с № 144 - № 154;
улица имени Абылай-хана нечетная сторона дома с № 165 - № 179, четная сторона дома с № 172 - № 232;
улица Жастар;
улица Жамбыла нечетная сторона дома с № 39 - № 105, четная сторона дома с № 28/1 - № 96;
улица Абая нечетная сторона дома с № 135 - № 227, четная сторона дома с № 114 - № 222;
улица Болашак;
улица Ракымжан Кошкарбаев нечетная сторона дома с № 69 - № 93, № 115 - № 159, четная сторона дома с № 128 - № 162;

Жабай көшесі № 57 - № 75 үйлердің тақ жағы, № 34А - № 46 жұп жағы;
Дінмұхамед Қонаев көшесі № 19 - № 25 үйлердің тақ жағы;
2,1
4
Әлихан Бөкейханов көшесі № 1 - № 13 үйлердің тақ жағы, № 2 - № 10 үйлердің жұп жағы;
Шұбартау көшесі № 1 - № 11 үйлердің тақ жағы, № 2 - № 16 үйлердің жұп жағы;
Тәуелсіздік көшесі № 1 - № 27 үйлердің тақ жағы, № 2 - № 34 үйлердің жұп жағы;
Ағайынды Айсиндер көшесі № 1 - № 33 үйлердің тақ жағы, № 2 - № 32 үйлердің жұп жағы;

улица Жабай нечетная сторона дома с № 57 - № 75, четная сторона дома с № 34А - № 46;
улица Динмухамед Конаев нечетная сторона дома с № 19 - № 25;
2,1
4
улица Алихана Бокейханова нечетная сторона дома с № 1 - № 13, четная сторона дома с № 2 - № 10;
улица Шубартау нечетная сторона дома с № 1 - № 11, четная сторона дома с № 2 - № 16;
улица Тауелсиздик нечетная сторона дома с № 1 - № 27, четная сторона дома с № 2 - № 34;
Агайынды Айсиндер нечетная сторона дома с № 1 - № 33, четная сторона дома с № 2 - № 32;