Сандықтау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 38/2 "2020-2022 жылдарға арналған Сандықтау ауданы ауылдық округтерінің және Мәдениет ауылының бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 7 желтоқсандағы № 51/1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 14 желтоқсанда № 8223 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сандықтау аудандық мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған Сандықтау ауданы ауылдық округтерінің және Мәдениет ауылының бюджеттері туралы" 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 38/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7652 тіркелген, 2020 жылғы 21 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020–2022 жылдарға арналған Балкашин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 1-1 және 1-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 91 319,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 27 627,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 800,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 62 891,1 мың теңге;
2) шығындар – 95 574,6 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 4 255,5 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 255,5,0 мың теңге.";
3 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"3. 2020–2022 жылдарға арналған Барақпай ауылдық округінің бюджеті 2, 2-1 және 2-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 11 166,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 680,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 80,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 10 406,0 мың теңге;
2) шығындар – 11 166,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
5 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:

О внесении изменений в решение Сандыктауского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 38/2 "О бюджетах сельских округов и села Мадениет Сандыктауского района на 2020-2022 годы"
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 7 декабря 2020 года № 51/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 14 декабря 2020 года № 8223
В соответствии с пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сандыктауского районного маслихата "О бюджетах сельских округов и села Мадениет Сандыктауского района на 2020-2022 годы" от 25 декабря 2019 года № 38/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7652, опубликовано 21 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Балкашинского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 1-1 и 1-2 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 91 319,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 27 627,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 800,8 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 62 891,1 тысяча тенге;
2) затраты – 95 574,6 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 4 255,5 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 255,5 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Баракпайского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 2, 2-1 и 2-2 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 11 166,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 680,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 80,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10 406,0 тысяч тенге;
2) затраты – 11 166,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:

"5. 2020–2022 жылдарға арналған Белгород ауылдық округінің бюджеті 3, 3-1 және 3-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15 053,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 726,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 416,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 12 911,0 мың теңге;
2) шығындар – 15 053,1 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
7 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"7. 2020–2022 жылдарға арналған Бірлік ауылдық округінің бюджеті 4, 4-1 және 4-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 12 731,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 832,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 399,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 10 500,0 мың теңге;
2) шығындар – 12 731,2 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
9 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"9. 2020–2022 жылдарға арналған Васильев ауылдық округінің бюджеті 5, 5-1 және 5-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 13 447,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 650,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 444,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 11 353,0 мың теңге;
2) шығындар – 13 447,4 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
11 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"11. 2020–2022 жылдарға арналған Веселов ауылдық округінің бюджеті 6, 6-1 және 6-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20 526,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 182,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 278,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 18 066,0 мың теңге;
2) шығындар – 20 526,9 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;

"5. Утвердить бюджет Белгородского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 3, 3-1 и 3-2 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 15 053,1 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 726,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 416,1 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 12 911,0 тысяча тенге;
2) затраты – 15 053,1 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Берликского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 4, 4-1 и 4-2 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 12 731,2 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 832,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 399,2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10 500,0 тысяч тенге;
2) затраты – 12 731,2 тысяча тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
9. Утвердить бюджет Васильевского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 5, 5-1 и 5-2 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 13 447,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 650,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 444,4 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11 353,0 тысячи тенге;
2) затраты – 13 447,4 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет Веселовского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 6, 6-1 и 6-2 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 20 526,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 182,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 278,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 18 066,0 тысяч тенге;
2) затраты – 20 526,9 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;

4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
13 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"13. 2020–2022 жылдарға арналған Жамбыл ауылдық округінің бюджеті 7, 7-1 және 7-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 13 950,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 497,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 356,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 11 097,0 мың теңге;
2) шығындар – 13 950,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
15 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"15. 2020–2022 жылдарға арналған Каменск ауылдық округінің бюджеті 8, 8-1 және 8-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15 315,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 619,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 367,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 11 329,0 мың теңге;
2) шығындар – 23 649,7 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 8 334,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8 334,0 мың теңге.";
17 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"17. 2020–2022 жылдарға арналған Лесной ауылдық округінің бюджеті тиісінше 9, 9-1 және 9-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 14 061,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 573,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 11 488,0 мың теңге;
2) шығындар – 16 694,6 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 633,6 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 633,6 мың теңге.";
19 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"19. 2020–2022 жылдарға арналған Мәдениет ауылының бюджеті 10, 10-1 және 10-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 14 647,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 490,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 398,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;

4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 13 изложить в новой редакции:
"13. Утвердить бюджет Жамбылского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 7, 7-1 и 7-2 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 13 950,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 497,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 356,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11 097,0 тысяч тенге;
2) затраты – 13 950,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 15 изложить в новой редакции:
"15. Утвердить бюджет Каменского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 8, 8-1 и 8-2 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 15 315,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 619,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 367,7 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11 329,0 тысяч тенге;
2) затраты – 23 649,7 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 8 334,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8 334,0 тысяч тенге.";
пункт 17 изложить в новой редакции:
"17. Утвердить бюджет Лесного сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 9, 9-1 и 9-2 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 14 061,0 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 573,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11 488,0 тысяч тенге;
2) затраты – 16 694,6 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 2 633,6 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 633,6 тысячи тенге.";
пункт 19 изложить в новой редакции:
"19. Утвердить бюджет села Мадениет на 2020-2022 годы, согласно приложениям 10, 10-1 и 10-2 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 14 647,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 490,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 398,3 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;