Сандықтау ауданы әкімінің 2017 жылғы 6 маусымдағы № 2 "Сандықтау ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімінің 2020 жылғы 8 желтоқсандағы № 6 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 15 желтоқсанда № 8236 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Сандықтау ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сандықтау ауданы әкімінің "Сандықтау ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" 2017 жылғы 6 маусымдағы № 2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6012 тіркелген, 2017 жылғы 20 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген шешімнің қосымшасында:
4 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"4. № 600 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Сандықтау ауданы, Хуторок ауылы, Талғат Бигелдинов көшесі, 10, Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрілігі Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитетінің "Сандықтау оқу-өндірістік орман шаруашылығы" республикалық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралар: Хуторок ауылы.";
16 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"16. № 615 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Сандықтау ауданы, Новоселовка ауылы, Қараөткел көшесі, 20/1, Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының жанындағы "Сандықтау аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының жанындағы Новоселовск медициналық пунктінің ғимараты.
Шекаралар: Новоселовка ауылы.";
34 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"34. № 636 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Сандықтау ауданы, Петровка ауылы, Абай атындағы көшесі, 36, Сандықтау ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Балкашин аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы Петровка ауылдық клубының ғимараты.
Шекаралар: Петровка ауылы.";
5, 7 тармақтарда "Джамбул" сөзі "Жамбыл" сөзімен ауыстырылсын;
5 тармақта қазақ тіліндегі "Чернова" сөзі "Чернов" сөзімен ауыстырылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сандықтау ауданының әкімі А.Уисимбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Сандықтау аудандық
аумақтық сайлау
комиссиясы

О внесении изменений в решение акима Сандыктауского района от 6 июня 2017 года № 2 "Об образовании избирательных участков на территории Сандыктауского района"
Решение акима Сандыктауского района Акмолинской области от 8 декабря 2020 года № 6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 15 декабря 2020 года № 8236
В соответствии с Конституционным законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Сандыктауского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Сандыктауского района "Об образовании избирательных участков на территории Сандыктауского района" от 6 июня 2017 года № 2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6012, опубликовано 20 июля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в приложении вышеуказанного решения:
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Избирательный участок № 600
Местонахождение: Акмолинская область, Сандыктауский район, село Хуторок, улица Талгат Бигелдинов, 10, здание республиканского государственного учреждения "Сандыктауское учебно-производственное лесное хозяйство" Комитета лесного хозяйства и животного мира Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан.
Границы: село Хуторок.";
пункт 16 изложить в новой редакции:
"16. Избирательный участок № 615
Местонахождение: Акмолинская область, Сандыктауский район, село Новоселовка, улица Караоткел, 20/1, здание Новоселовского медицинского пункта при государственном коммунальном предприятии на праве хозяйственного ведения "Сандыктауская районная больница" при управлении здравоохранения Акмолинской области.
Границы: село Новоселовка.";
пункт 34 изложить в новой редакции:
"34. Избирательный участок № 636
Местонахождение: Акмолинская область, Сандыктауский район, село Петровка, улица имени Абая, 36, здание Петровского сельского клуба при государственном коммунальном казенном предприятии "Балкашинский районный Дом культуры" при отделе культуры и развития языков Сандыктауского района.
Границы: село Петровка.";
в пунктах 5, 7 слово "Джамбула" заменить словом "Жамбыла";
в пункт 5 на казахском языке внести изменение, текст на русском языке не изменяется.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Сандыктауского района А.Уисимбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Сандыктауская районная
территориальная
избирательная комиссия

"08" желтоқсан 2020 жыл

"08" декабря 2020 года