2021-2023 жылдарға арналған Сандықтау ауданы ауылдық округтерінің және Мәдениет ауылының бюджеттері туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 53/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 18 қаңтарда № 8329 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес, Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021–2023 жылдарға арналған Балкашин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 63 121,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 25 097,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 38 024,0 мың теңге;
2) шығындар – 63 121,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 14.04.2021 № 4/11 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2021 жылға арналған Балкашин ауылдық округінің бюджетінде аудан бюджетінен берілетін субвенция көлемі 38 024,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
3. 2021–2023 жылдарға арналған Барақпай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10 683,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 875,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 9 808,0 мың теңге;
2) шығындар – 10 683,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 14.04.2021 № 4/11 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. 2021 жылға арналған Барақпай ауылдық округінің бюджетінде аудан бюджетінен берілетін субвенция көлемі 9 619,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.

О бюджетах сельских округов и села Мадениет Сандыктауского района на 2021-2023 годы
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 25 декабря 2020 года № 53/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 18 января 2021 года № 8329.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Балкашинского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 63 121,0 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 25 097,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 38 024,0 тысячи тенге;
2) затраты – 63 121,0 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 14.04.2021 № 4/11 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Учесть, что в бюджете Балкашинского сельского округа на 2021 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 38 024,0 тысячи тенге.
3. Утвердить бюджет Баракпайского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 683,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 875,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 9 808,0 тысяч тенге;
2) затраты – 10 683,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 14.04.2021 № 4/11 (вводится в действие с 01.01.2021).
4. Учесть, что в бюджете Баракпайского сельского округа на 2021 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 9 619,0 тысяч тенге.

5. 2021–2023 жылдарға арналған Белгород ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 14 358,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 718,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 12 640,0 мың теңге;
2) шығындар – 14 358,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 14.04.2021 № 4/11 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. 2021 жылға арналған Белгород ауылдық округінің бюджетінде аудан бюджетінен берілетін субвенция көлемі 12 640,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
7. 2021–2023 жылдарға арналған Бірлік ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 12 285,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 450,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 9 835,0 мың теңге;
2) шығындар – 12 285,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 14.04.2021 № 4/11 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. 2021 жылға арналған Бірлік ауылдық округінің бюджетінде аудан бюджетінен берілетін субвенция көлемі 9 835,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
9. 2021–2023 жылдарға арналған Васильев ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 13 059,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 930,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 11 129,0 мың теңге;
2) шығындар – 13 059,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:

5. Утвердить бюджет Белгородского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 14 358,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 718,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 12 640,0 тысяч тенге;
2) затраты – 14 358,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 14.04.2021 № 4/11 (вводится в действие с 01.01.2021).
6. Учесть, что в бюджете Белгородского сельского округа на 2021 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 12 640,0 тысяч тенге.
7. Утвердить бюджет Берликского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 12 285,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 450,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 9 835,0 тысяч тенге;
2) затраты – 12 285,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 14.04.2021 № 4/11 (вводится в действие с 01.01.2021).
8. Учесть, что в бюджете Берликского сельского округа на 2021 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 9 835,0 тысяч тенге.
9. Утвердить бюджет Васильевского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 13 059,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 930,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11 129,0 тысячи тенге;
2) затраты – 13 059,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;

бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 14.04.2021 № 4/11 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
10. 2021 жылға арналған Васильев ауылдық округінің бюджетінде аудан бюджетінен берілетін субвенция көлемі 11 129,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
11. 2021–2023 жылдарға арналған Веселов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 13 579,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 369,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 11 210,0 мың теңге;
2) шығындар – 13 579,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 14.04.2021 № 4/11 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
12. 2021 жылға арналған Веселов ауылдық округінің бюджетінде аудан бюджетінен берілетін субвенция көлемі 11 021,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
13. 2021–2023 жылдарға арналған Жамбыл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 14 151,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 283,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 11 868,0 мың теңге;
2) шығындар – 14 151,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 14.04.2021 № 4/11 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
14. 2021 жылға арналған Жамбыл ауылдық округінің бюджетінде аудан бюджетінен берілетін субвенция көлемі 11 868,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.

бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 - в редакции решения Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 14.04.2021 № 4/11 (вводится в действие с 01.01.2021).
10. Учесть, что в бюджете Васильевского сельского округа на 2021 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 11 129,0 тысяч тенге.
11. Утвердить бюджет Веселовского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 13 579,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 369,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11 210,0 тысяча тенге;
2) затраты – 13 579,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 - в редакции решения Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 14.04.2021 № 4/11 (вводится в действие с 01.01.2021).
12. Учесть, что в бюджете Веселовского сельского округа на 2021 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 11 021,0 тысяча тенге.
13. Утвердить бюджет Жамбылского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 14 151,0 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 283,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11 868,0 тысяч тенге;
2) затраты – 14 151,0 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 13 - в редакции решения Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 14.04.2021 № 4/11 (вводится в действие с 01.01.2021).
14. Учесть, что в бюджете Жамбылского сельского округа на 2021 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 11 868,0 тысяч тенге.

15. 2021–2023 жылдарға арналған Каменск ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 14 777,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 874,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 10 903,0 мың теңге;
2) шығындар – 14 777,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 15-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 14.04.2021 № 4/11 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
16. 2021 жылға арналған Каменск ауылдық округінің бюджетінде аудан бюджетінен берілетін субвенция көлемі 10 903,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
17. 2021–2023 жылдарға арналған Лесной ауылдық округінің бюджеті тиісінше 25, 26 және 27-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 14 295,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 732,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 11 563,0 мың теңге;
2) шығындар – 14 295,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 17-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 14.04.2021 № 4/11 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
18. 2021 жылға арналған Лесной ауылдық округінің бюджетінде аудан бюджетінен берілетін субвенция көлемі 11 563,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
19. 2021–2023 жылдарға арналған Мәдениет ауылының бюджеті тиісінше 28, 29 және 30-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 14 666,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 030,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 13 636,0 мың теңге;
2) шығындар – 14 666,0,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:

15. Утвердить бюджет Каменского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 14 777,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 874,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10 903,0 тысячи тенге;
2) затраты – 14 777,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 15 - в редакции решения Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 14.04.2021 № 4/11 (вводится в действие с 01.01.2021).
16. Учесть, что в бюджете Каменского сельского округа на 2021 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 10 903,0 тысячи тенге.
17. Утвердить бюджет Лесного сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 14 295,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 732,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11 563,0 тысячи тенге;
2) затраты – 14 295,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 17 - в редакции решения Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 14.04.2021 № 4/11 (вводится в действие с 01.01.2021).
18. Учесть, что в бюджете Лесного сельского округа на 2021 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 11 563 ,0 тысячи тенге.
19. Утвердить бюджет села Мадениет на 2021-2023 годы, согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 14 666,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 030,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13 636,0 тысяч тенге;
2) затраты – 14 666,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;

бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 19-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 14.04.2021 № 4/11 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
20. 2021 жылға арналған Мәдениет ауылының бюджетінде аудан бюджетінен берілетін субвенция көлемі 12 795,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
21. 2021–2023 жылдарға арналған Максимов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 31, 32 және 33-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16 248,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 652,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 11 596,0 мың теңге;
2) шығындар – 16 248,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 21-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 14.04.2021 № 4/11 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
22. 2021 жылға арналған Максимов ауылдық округінің бюджетінде аудан бюджетінен берілетін субвенция көлемі 11 596,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
23. 2021–2023 жылдарға арналған Новоникольск ауылдық округінің бюджеті тиісінше 34, 35 және 36-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 14 709,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 521,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 12 188,0 мың теңге;
2) шығындар – 14 709,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 23-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 14.04.2021 № 4/11 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
24. 2021 жылға арналған Новоникольск ауылдық округінің бюджетінде аудан бюджетінен берілетін субвенция көлемі 11 644,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.

бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 19 - в редакции решения Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 14.04.2021 № 4/11 (вводится в действие с 01.01.2021).
20. Учесть, что в бюджете села Мадениет на 2021 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 12 795,0 тысяч тенге.
21. Утвердить бюджет Максимовского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 16 248,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 652,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11 596,0 тысяч тенге;
2) затраты – 16 248,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 21 - в редакции решения Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 14.04.2021 № 4/11 (вводится в действие с 01.01.2021).
22. Учесть, что в бюджете Максимовского сельского округа на 2021 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 11 596,0 тысяч тенге.
23. Утвердить бюджет Новоникольского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 14 709,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 521,0 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 12 188,0 тысячи тенге;
2) затраты – 14 709,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 23 - в редакции решения Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 14.04.2021 № 4/11 (вводится в действие с 01.01.2021).
24. Учесть, что в бюджете Новоникольского сельского округа на 2021 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 11 644,0 тысячи тенге.

25. 2021–2023 жылдарға арналған Сандықтау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 37, 38 және 39-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16 397,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 657,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 10 740,0 мың теңге;
2) шығындар – 16 397,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 25-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 14.04.2021 № 4/11 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
26. 2021 жылға арналған Сандықтау ауылдық округінің бюджетінде аудан бюджетінен берілетін субвенция көлемі 10 740,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
27. 2021–2023 жылдарға арналған Широков ауылдық округінің бюджеті тиісінше 40, 41 және 42-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 14 362,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 187,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 13 175,0 мың теңге;
2) шығындар – 14 362,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 27-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 14.04.2021 № 4/11 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
27-1. 2021 жылға арналған ауылдық округтер мен Мәдениет ауылының бюджеттерінде аудан бюджетінен нысаналы трансферттер 43 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
Ескерту. Шешім 27-1-тармағымен толықтырылды - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 14.04.2021 № 4/11 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
28. 2021 жылға арналған Широков ауылдық округінің бюджетінде аудан бюджетінен берілетін субвенция көлемі 12 891,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
29. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
Аудандық мәслихатының
хатшысы
С.Клюшников
"КЕЛІСІЛДІ"
Сандықтау ауданының
әкімі
А.Үисімбаев
Сандықтау аудандық мәслихатының
2020 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 53/2 шешіміне
1 қосымша
2021 жылға арналған Балкашин ауылдық округінің бюджеті

25. Утвердить бюджет Сандыктауского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 37, 38 и 39 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 16 397,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 657,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10 740,0 тысяч тенге;
2) затраты – 16 397,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 25 - в редакции решения Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 14.04.2021 № 4/11 (вводится в действие с 01.01.2021).
26. Учесть, что в бюджете Сандыктауского сельского округа на 2021 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 10 740,0 тысяч тенге.
27. Утвердить бюджет Широковского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 40, 41 и 42 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 14 362,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 187,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13 175,0 тысяча тенге;
2) затраты – 14 362,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 27 - в редакции решения Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 14.04.2021 № 4/11 (вводится в действие с 01.01.2021).
27-1. Учесть, в бюджетах сельских округов и села Мадениет на 2021 год целевые трансферты из районного бюджета согласно приложению 43.
Сноска. Решение дополнено пунктом 27-1 в соответствии с решением Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 14.04.2021 № 4/11 (вводится в действие с 01.01.2021).
28. Учесть, что в бюджете Широковского сельского округа на 2021 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 12 891,0 тысяча тенге.
29. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии,
Секретарь районного
маслихата
С.Клюшников
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Сандыктауского
района
А.Уисимбаев
Приложение 1 к решению
Сандыктауского районного
маслихата от 25 декабря
2020 года № 53/2
Бюджет Балкашинского сельского округа на 2021 год