Целиноград аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 368/54-6 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2020 жылғы 20 ақпандағы № 383/57-6 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 24 ақпанда № 7686 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Целиноград аудандық мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 368/54-6 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7616 болып тіркелген, 2020 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 31 185 447,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 430 311,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 28 054,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 520 742,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 28 206 340,0 мың теңге;
2) шығындар – 31 184 406,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 309 678,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 409 579,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 99 901,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 38 000,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 346 637,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 346 637,3 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімдері – 409 579,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 99 901,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 36 959,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Целиноград аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы
Я.Мофа
Целиноград аудандық мәслихатының
хатшысы
Б.Ибраев
"КЕЛІСІЛДІ"
Целиноград ауданының әкімі
Целиноград аудандық мәслихатының
2020 жылғы 20 ақпандағы
№ 383/57-6 шешіміне
қосымша
Целиноград аудандық мәслихатының
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 368/54-6 шешіміне
1-ші қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
1
2
3
4
5
6
I. Кірістер

О внесении изменений в решение Целиноградского районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 368/54-6 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 20 февраля 2020 года № 383/57-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 24 февраля 2020 года № 7686
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Целиноградского районного маслихата "О районном бюджете на 2020-2022 годы" от 24 декабря 2019 года № 368/54-6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7616, опубликовано 10 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 31 185 447,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 430 311,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 28 054,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 520 742,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 28 206 340,0 тысяч тенге;
2) затраты – 31 184 406,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 309 678,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 409 579,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 99 901,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 38 000,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 346 637,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 346 637,3 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 409 579,0 тысяч тенге;
погашение займов – 99 901,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 36 959,3 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Целиноградского районного маслихата
Я.Мофа
Секретарь
Целиноградского районного маслихата
Б.Ибраев
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Целиноградского района
Приложение к решению
Целиноградского районного
маслихата от 20 февраля
2020 года № 383/57-6
Приложение 1 к решению
Целиноградского районного
маслихата от 24 декабря
2019 года № 368/54-6
Районный бюджет на 2020 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1
2
3
4
5
6
I. Доходы

024
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1 517 087,6
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
463 659,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
463 659,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 632,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
204 008,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
36 573,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
1 036,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
210 410,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
481 915,0
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
78 580,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
75 692,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
75 692,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 888,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
2 888,0
2
Әлеуметтiк көмек
256 992,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
256 992,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
93 594,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
2 675,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
45 064,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 125,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
45 603,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
26 042,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
42 889,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
146 343,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
146 343,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29 853,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
25 520,0

024
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
1 517 087,6
9
Прочие услуги в области образования
463 659,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
463 659,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
11 632,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
204 008,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
36 573,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
1 036,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
210 410,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
481 915,0
1
Социальное обеспечение
78 580,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
75 692,0
005
Государственная адресная социальная помощь
75 692,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 888,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
2 888,0
2
Социальная помощь
256 992,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
256 992,0
002
Программа занятости
93 594,0
006
Оказание жилищной помощи
2 675,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
45 064,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 125,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
45 603,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
26 042,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
42 889,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
146 343,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
146 343,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
29 853,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
25 520,0