Шортанды аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № С-52/2 "2020-2022 жылдарға арналған кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 қарашадағы № С-68/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 26 қарашада № 8172 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 104, 109-1 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Шортанды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шортанды аудандық мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № С-52/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7633 тіркелген, 2020 жылғы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 117 095 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 29 642 мың теңге;
трансферттер түсімі – 87 453 мың теңге;
2) шығындар – 126 307,6 мың теңге;";
2 тармақтың 1), 2), 4), 5) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 32 298,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 11 806 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 50 мың теңге;
трансферттер түсімі – 20 442,1 мың теңге;
2) шығындар – 32 455,9 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-157,8) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 157,8 мың теңге.";
3 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 43 162,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 581,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 22,2 мың теңге;
трансферттер түсімі – 34 558,5 мың теңге;
2) шығындар – 43 171,4 мың теңге;";
4 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 22 748,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 015 мың теңге;
трансферттер түсімі – 18 733,4 мың теңге;
2) шығындар – 22 749,4 мың теңге;";
5 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 36 184,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 644,4 мың теңге;
трансферттер түсімі – 29 540 мың теңге;
2) шығындар – 36 755 мың теңге;";
6 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 23 408 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 695 мың теңге;

О внесении изменений в решение Шортандинского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № С-52/2 "О бюджетах поселков, сельских округов на 2020-2022 годы"
Решение Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 25 ноября 2020 года № С-68/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 26 ноября 2020 года № 8172
В соответствии со статьями 104, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Шортандинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шортандинского районного маслихата "О бюджетах поселков, сельских округов на 2020-2022 годы" от 25 декабря 2019 года № С-52/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7633, опубликовано 16 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 117 095 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 29 642 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 87 453 тысяч тенге;
2) затраты – 126 307,6 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2), 4), 5) пункта 2 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 32 298,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11 806 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 50 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 20 442,1 тысяч тенге;
2) затраты – 32 455,9 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-157,8) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 157,8 тысяч тенге.";
подпункты 1), 2) пункта 3 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 43 162,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 581,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 22,2 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 34 558,5 тысяч тенге;
2) затраты – 43 171,4 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 4 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 22 748,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 015 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 18 733,4 тысяч тенге;
2) затраты – 22 749,4 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 5 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 36 184,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 644,4 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 29 540 тысяч тенге;
2) затраты – 36 755 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 6 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 23 408 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 695 тысяч тенге;

600
Бектау ауылдық округіне компьютерлік техника сатып алуға
400
Петровка ауылдық округіне компьютерлік техника сатып алуға
345
Жолымбет кентіне компьютерлік техника сатып алуға
387,1
Новоселовка ауылдық округі әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтерге
28
Раевка ауылдық округі әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтерге
991,3
Петровка ауылдық округі әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтерге
473
тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығың дамытуға, соның ішінде:
95112,5
Дамса ауылдық округінде жолдарды қардан тазартуға
5500
Новокубанка ауылдық округінде жолдарды қардан тазартуға
3000
Бозайғыр ауылдық округінде жолдарды қардан тазартуға
5300
Бектау ауылдық округінде жолдарды қардан тазартуға
2200
Петровка ауылдық округінде жолдарды қардан тазартуға
2700
Раевка ауылдық округінде жолдарды қардан тазартуға
3000
Пригородный ауылдық округінде жолдарды қардан тазартуға
1000
Новоселовка ауылдық округінде жолдарды қардан тазартуға
1000
Шортанды кентінде жолдарды қардан тазартуға
8000
Жолымбет кентінде жолдарды қардан тазартуға
1000
Пригородный ауылдық округінде су тасқынының алдын алуға
300
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 75 жылдығына Шортанды кентін абаттандыруға
7500
Новоселовка ауылдық округінің елді мекендерін абаттандыруға
3817,7
Раевка ауылдық округінің елді мекендерін абаттандыруға
5250
Новокубанка ауылдық округінің елді мекендерін абаттандыруға
2942,4
Петровка ауылдық округінің елді мекендерін абаттандыруға
1650
Пригородный ауылдық округінің елді мекендерін абаттандыруға
1354,4
Дамса ауылдық округінің елді мекендерін абаттандыруға
6225
Бозайғыр ауылдық округінің елді мекендерін абаттандыруға
7800
Бектау ауылдық округінің елді мекендерін абаттандыруға
4950
Жолымбет кентін абаттандыруға
2000
Раевка ауылдық округінің елді мекендерінің көшелерін жарықтандыруға
740
Пригородный ауылдық округінің елді мекендерінің көшелерін жарықтандыруға
229
Дамса ауылдық округінің елді мекендерінің көшелерін жарықтандыруға
2033
Новокубанка ауылдық округінің елді мекендерінің көшелерін жарықтандыруға
50
Бозайғыр ауылдық округінің елді мекендерінің көшелерін жарықтандыруға
2500
Шортанды кентіндегі көше жарығын ағымдағы жөндеуге
1800
Бектау ауылдық округінің көше жарығын ағымдағы жөндеуге
371
Шортанды кентін абаттандыруға
10900

600
на приобретение компьютерной техники в сельский округ Бектау
400
на приобретение компьютерной техники в Петровский сельский округ
345
на приобретение компьютерной техники в поселок Жолымбет
387,1
на услуги по обеспечению деятельности акима Новоселовского сельского округа
28
на услуги по обеспечению деятельности акима Раевского сельского округа
991,3
на услуги по обеспечению деятельности акима Петровского сельского округа
473
на развитие жилищно-коммунального хозяйства, в том числе:
95112,5
на очистку дорог от снега в Дамсинском сельском округе
5500
на очистку дорог от снега в Новокубанском сельском округе
3000
на очистку дорог от снега в сельском округе Бозайгыр
5300
на очистку дорог от снега в сельском округе Бектау
2200
на очистку дорог от снега в Петровском сельском округе
2700
на очистку дорог от снега в Раевском сельском округе
3000
на очистку дорог от снега в Пригородном сельском округе
1000
на очистку дорог от снега в Новоселовском сельском округе
1000
на очистку дорог от снега в поселке Шортанды
8000
на очистку дорог от снега в поселке Жолымбет
1000
на предотвращение паводков в Пригородном сельском округе
300
на благоустройство поселка Шортанды к 75-летию Победы в Великой Отечественной войне
7500
на благоустройство населенных пунктов Новоселовского сельского округа
3817,7
на благоустройство населенных пунктов Раевского сельского округа
5250
на благоустройство населенных пунктов Новокубанского сельского округа
2942,4
на благоустройство населенных пунктов Петровского сельского округа
1650
на благоустройство населенных пунктов Пригородного сельского округа
1354,4
на благоустройство населенных пунктов Дамсинского сельского округа
6225
на благоустройство населенных пунктов сельского округа Бозайгыр
7800
на благоустройство населенных пунктов сельского округа Бектау
4950
на благоустройство поселка Жолымбет
2000
на освещение улиц в населенных пунктах Раевского сельского округа
740
на освещение улиц в населенных пунктах Пригородного сельского округа
229
на освещение улиц в населенных пунктах Дамсинского сельского округа
2033
на освещение улиц в населенных пунктах Новокубанского сельского округа
50
на освещение улиц в населенных пунктах сельского округа Бозайгыр
2500
на текущий ремонт уличного освещения в поселке Шортанды
1800
на текущий ремонт уличного освещения в сельском округе Бектау
371
на благоустройство поселка Шортанды
10900