Шортанды аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № С-52/2 "2020-2022 жылдарға арналған кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № С-70/3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 желтоқсанда № 8268 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Шортанды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шортанды аудандық мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № С-52/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7633 тіркелген, 2020 жылғы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 117 087 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 29 642 мың теңге;
трансферттер түсімі – 87 445 мың теңге;
2) шығындар – 126 299,6 мың теңге;";
2 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 32 264,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 11 806 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 50 мың теңге;
трансферттер түсімі – 20 408, 1 мың теңге;
2) шығындар – 32 421,9 мың теңге;";
6 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 23 371 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 695 мың теңге;
трансферттер түсімі – 18 676 мың теңге;
2) шығындар – 24 074,2 мың теңге;";
11 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 18 005,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 236 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 200 мың теңге;
трансферттер түсімі – 16 569,7 мың теңге;
2) шығындар – 18 005,7 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 16, 31, 34 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шортанды аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
А.Хабовский
Шортанды аудандық мәслихатының хатшысы Д.Отаров
"КЕЛІСІЛДІ"
Шортанды ауданының әкімдігі
Шортанды аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 24 желтоқсандағы

О внесении изменений в решение Шортандинского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № С-52/2 "О бюджетах поселков, сельских округов на 2020-2022 годы"
Решение Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 24 декабря 2020 года № С-70/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 29 декабря 2020 года № 8268
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Шортандинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шортандинского районного маслихата "О бюджетах поселков, сельских округов на 2020-2022 годы" от 25 декабря 2019 года № С-52/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7633, опубликовано 16 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 117 087 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 29 642 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 87 445 тысяч тенге;
2) затраты – 126 299,6 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 2 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 32 264,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11 806 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 50 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 20 408,1 тысяч тенге;
2) затраты – 32 421,9 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 6 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 23 371 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 695 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 18 676 тысяч тенге;
2) затраты – 24 074,2 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 11 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 18 005,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 236 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 200 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 16 569,7 тысяч тенге;
2) затраты – 18 005,7 тысяч тенге;";
приложения 1, 4, 16, 31, 34 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Шортандинского районного маслихата
А.Хабовский
Секретарь Шортандинского районного маслихата Д.Отаров
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Шортандинского района
Приложение 1 к решению
Шортандинского районного