Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Ақмола облысы Бурабай ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 21 ақпандағы № а-2/64 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 21 ақпанда № 7680 болып тіркелді
2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасының Жер кодексіне сәйкес, Бурабай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, талшықты-оптикалық байланыс желісін жүргізу және пайдалану үшін Бурабай ауданы Абылайхан, Атамекен, Қатаркөл, Кенесары ауылдық округтерінің және Щучинск қаласының әкімшілік шекараларында орналасқан жалпы алаңы 36,49 гектар "ANT Technology" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне жер учаскелерін алып қоймастан қырық сегіз (48) жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.

Об установлении публичного сервитута
Постановление акимата Бурабайского района Акмолинской области от 21 февраля 2020 года № а-2/64. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 21 февраля 2020 года № 7680
В соответствии с Земельным кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, акимат Бурабайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут сроком на сорок восемь (48) лет без изъятия земельных участков товариществу с ограниченной ответственностью "ANT Technology" общей плошадью 36,49 гектар расположенных в административных границах Абылайханского, Атамекен, Катаркольского, Кенесаринского сельских округов и города Щучинск Бурабайского района, для прокладки и эксплуатации волоконно-оптической линии связи, согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Талшықты-оптикалық байланыс желісін жүргізу және пайдалану мақсатында жер учаскесін пайдаланған кезде "ANT Technology" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне Қазақстан Республикасы заңнамасының талаптарын сақтасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Бурабай ауданы әкімінің орынбасары У.М. Габдуллинге жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттiк тiркелген күнінен бастап күшiне енедi және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бурабай ауданының әкімі А.Муздыбаев
Бурабай ауданы әкімдігінің

2. Товариществу с ограниченной ответственностью "ANT Technology" соблюдать требования законодательства Республики Казахстан при использовании земельного участка в целях прокладки и эксплуатации волоконно-оптической линии связи.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Бурабайского района Габдуллина У.М.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Бурабайского
района
А.Муздыбаев
Приложение
к постановлению акимата
Бурабайского района