Бурабай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-53/2 "Щучинск қаласының, Бурабай кентінің және Бурабай ауданының ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 7 сәуірдегі № 6С-57/1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 8 сәуірде № 7791 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Бурабай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бурабай аудандық мәслихатының "Щучинск қаласының, Бурабай кентінің және Бурабай ауданының ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-53/2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7622 болып тіркелген, 2019 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. Щучинск қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 329898,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 305607,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3591,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 20700,0 мың теңге;
2) шығындар – 344322,2 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 14424,2 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 14424,2 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"2. Бурабай кентінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті осы шешімнің 4, 5 және 6 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 38350,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 28689,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3582,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 6079,0 мың теңге;
2) шығындар – 43136,9 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 4786,9 теңге;
5) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4786,9 мың теңге";
3 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:

О внесении изменений в решение Бурабайского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 6С-53/2 "О бюджетах города Щучинска, поселка Бурабай, сельских округов Бурабайского района на 2020-2022 годы"
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 7 апреля 2020 года № 6С-57/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 8 апреля 2020 года № 7791
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бурабайского районного маслихата "О бюджетах города Щучинска, поселка Бурабай, сельских округов Бурабайского района на 2020-2022 годы" от 25 декабря 2019 года № 6С-53/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7622, опубликовано 10 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Щучинска на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 329898,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 305607,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3591,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 20700,0 тысяч тенге;
2) затраты – 344322,2 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 14424,2 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 14424,2 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Бурабай на 2020-2022 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 38350,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 28689,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3582,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6079,0 тысяч тенге;
2) затраты – 43136,9 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 4786,9 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4786,9 тысяч тенге";
пункт 3 изложить в новой редакции:

"3. Абылайхан ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті осы шешімнің 7, 8 және 9 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15701,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2833,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 265,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 12603,0 мың теңге;
2) шығындар –17609,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1908,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1908,0 мың теңге.";
4 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"4. Атамекен ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті осы шешімнің 110, 11 және 12 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17238,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1764,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 265,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 15209,0 мың теңге;
2) шығындар – 18684,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1446,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1446,0 мың теңге.";
5 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"5. Веденов ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті осы шешімнің 13, 14 және 15 қосымшасына сәйкес соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17932,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1140,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1392,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 15400,0 мың теңге;
2) шығындар – 17932,6 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
6 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"6. Зеленобор ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті осы шешімнің 16, 17 және 18 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24954,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 9081,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 530,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 15343,0 мың теңге;
2) шығындар – 29407,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;

"3. Утвердить бюджет Абылайханского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 15701,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2833,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 265,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 12603,0 тысяч тенге;
2) затраты – 17609,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 1908,0тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1908,0 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет сельского округа Атамекен на 2020-2022 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 к настоящему решению, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 17238,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1764,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 265,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15209,0 тысяч тенге;
2) затраты – 18684,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 1446,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1446,0 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Веденовского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 13, 14 и 15 к настоящему решению, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 17932,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1140,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1392,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15400,0 тысяч тенге;
2) затраты – 17932,6 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет Зеленоборского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 16, 17 и 18 к настоящему решению, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 24954,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9081,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 530,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15343,0 тысяч тенге;
2) затраты – 29407,3 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;

негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 13361,0 мың теңге;
2) шығындар – 18773,4 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1247,4 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1247,4 мың теңге.";
11 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"11. Успеноюрьев ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті осы шешімнің 31, 32 және 33 қосымшаларына сәйкес соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17519,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1625,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 429,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 15465,0 мың теңге;
2) шығындар – 17519,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
Бурабай аудандық мәслихатының көрсетілген шешімінің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешiм Ақмола облысының Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күнінен бастап күшіне енедi және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Бурабай аудандық
мәслихаттың LVІІ
(кезектен тыс)
сессиясының төрағасы
К.Шаяхметов
Бурабай аудандық
мәслихат хатшысы
У.Бейсенов
"КЕЛІСІЛДІ"
Бурабай ауданының әкімдігі
Бурабай аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 7 сәуірдегі
№ 6С-57/1 шешіміне
1 қосымша
Бурабай аудандық
мәслихатының
2019 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 6С-53/2 шешіміне
1 қосымша
Щучинск қаласының 2020 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сома
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13361,0 тысяч тенге;
2) затраты – 18773,4 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 1247,4 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1247,4 тысяч тенге.";
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет Успеноюрьевского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 31, 32 и 33 к настоящему решению, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 17519,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1625,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 429,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15465,0 тысяч тенге;
2) затраты – 17519,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 к указанному решению Бурабайского районного маслихата изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель LVІІ (внеочередной)
сессии Бурабайского
районного маслихата
К.Шаяхметов
Секретарь Бурабайского
районного маслихата
У.Бейсенов
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Бурабайского района
Приложение 1 к решению
Бурабайского районного
маслихата от 7 апреля
2020 года № 6С-57/1
Приложение 1 к решению
Бурабайского районного
маслихата от 25 декабря
2019 года № 6С-53/2
Бюджет города Щучинска на 2020 год
Категория
Сумма
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы