Бурабай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-53/2 "Щучинск қаласының, Бурабай кентінің және Бурабай ауданының ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 5 мамырдағы № 6С-59/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 6 мамырда № 7845 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Бурабай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бурабай аудандық мәслихатының "Щучинск қаласының, Бурабай кентінің және Бурабай ауданының ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-53/2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7622 болып тіркелген, 2019 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. Щучинск қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 315198,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 305607,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3591,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 6000,0 мың теңге;
2) шығындар – 329622,2 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -14424,2 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 14424,2 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"2. Бурабай кентінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті осы шешімнің 4, 5 және 6 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 38350,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 28689,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3582,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 6079,0 мың теңге;
2) шығындар – 115054,8 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -76704,8 теңге;
5) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 76704,8 мың теңге";

О внесении изменений в решение Бурабайского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 6С-53/2 "О бюджетах города Щучинска, поселка Бурабай, сельских округов Бурабайского района на 2020-2022 годы"
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 5 мая 2020 года № 6С-59/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 6 мая 2020 года № 7845
В соответствии с подпунктом 2) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бурабайского районного маслихата "О бюджетах города Щучинска, поселка Бурабай, сельских округов Бурабайского района на 2020-2022 годы" от 25 декабря 2019 года № 6С-53/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7622, опубликовано 10 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Щучинска на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 315198,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 305607,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3591,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6000,0 тысяч тенге;
2) затраты – 329622,2 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -14424,2 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 14424,2 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Бурабай на 2020-2022 годы, согласно приложению 4, 5 и 6 к настоящему решению, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 38350,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 28689,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3582,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6079,0 тысяч тенге;
2) затраты – 115054,8 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -76704,8 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 76704,8 тысяч тенге";