Бурабай ауданы әкімінің 2018 жылғы 5 желтоқсандағы № 12 "Сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Бурабай ауданы әкімінің 2020 жылғы 15 маусымдағы № 11 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 19 маусымда № 7902 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Бурабай ауданы әкімінің 2024 жылғы 12 тамыздағы № 9 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Бурабай ауданы әкімінің 12.08.2024 № 9 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңына сәйкес, Бурабай ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бурабай ауданы әкімінің "Сайлау учаскелерін құру туралы" 2018 жылғы 5 желтоқсандағы № 12 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6918 болып тіркелген, 2018 жылғы 19 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің қосымшасымен құрылған сайлау учаскелерінің тізіміндегі:
№ 329 сайлау учаскесі жаңа редакцияда баяндалсын:
"№ 329 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Щучинск қаласы, Саяхат көшесі, 16, "Бурабай ауданының мемлекеттік мұрағаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Щучинск қаласы, Морозов көшесі - 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 31, 33, 37, 41, 43, 47, 49, 2, 6, 8, 10, 10 а, 12, 14, 32, 34, 36, 40, 42, 44, 46, 50; Войков көшесі - 2, 4, 6, 12, 14, 16, 18, 24, 26, 28, 30, 32; Луначарский көшесі - 228, 228 а; Алаш көшесі - 221, 252, 254, 256; Циалковский көшесі - 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 2, 4, 4 а, 6, 6 а, 8, 10, 12, 14, 16; Саяхат көшесі - 12, 17, 23; Пугачев көшесі - 243, 245; Толкунов көшесі - 249, 251, 272, 274; Степная көшесі - 225, 229, 231, 233.";
№ 331 сайлау учаскесі жаңа редакцияда баяндалсын:
"№ 331 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Щучинск қаласы, Горный ықшам ауданы, 28, "Бурабай ауданы білім бөлімінің Щучинск қаласының № 11 IT мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі".
Шекарасы: Щучинск қаласы, Энергетиков көшесі - 1, 1 а, 1 б, 1 в, 1 г, 1 д, 1 е, 2, 2 а, 2 б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8 а, 9, 10, 11, 11 а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25, 26, 28, 29; Трудовая көшесі – 2, 3, 3 а/2, 3 а/5, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 21, 23, 25, 25 а, 25 б, 27, 29, 31, 31 а, 33, 33 а, 35, 37, 39, 41, 43, 45; Ақсай көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12; Аққайын көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15; Фабричная көшесі - 1, 1 а, 2, 2 а, 2 б, 2 в, 3, 4, 4 а, 5, 6, 7; Берен көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15; Шаңырақ көшесі - 1, 1 а, 2, 2 а, 2 б, 3, 3 а, 4, 5, 5 а, 6, 7, 8, 9, 11; "Горный" ықшам ауданы - 1, 1 а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14 а, 16, 17, 26, 27; Достық көшесі - 1.";
№ 345 сайлау учаскесі жаңа редакцияда баяндалсын:
"№ 345 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Қарабауыр ауылы, Мұхтар Әуезов көшесі, 2, "Бурабай ауданы білім бөлімінің Қарабауыр ауылының бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қарабауыр ауылы.";
№ 358 сайлау учаскесі жаңа редакцияда баяндалсын:
"№ 358 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Обалы ауылы, Досанов көшесі, 19, "Бурабай ауданы білім бөлімінің Первомай орта мектебі" мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Обалы ауылы, Лесной Хутор ауылы.";
№ 374 сайлау учаскесі жаңа редакцияда баяндалсын:
"№ 374 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Красный Кордон ауылы, Лесная көшесі, 1 А, "Ақмола облысының табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасының "Ұрымқай" орман шаруашылығы мекемесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Красный Кордон ауылы.".

О внесении изменений в решение акима Бурабайского района от 5 декабря 2018 года № 12 "Об образовании избирательных участков"
Решение акима Бурабайского района Акмолинской области от 15 июня 2020 года № 11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 19 июня 2020 года № 7902. Утратило силу решением акима Бурабайского района Акмолинской области от 12 августа 2024 года № 9.
Сноска. Утратило силу решением акима Бурабайского района Акмолинской области от 12.08.2024 № 9 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Конституционным законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", аким Бурабайского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Бурабайского района "Об образовании избирательных участков" от 5 декабря 2018 года № 12 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6918, опубликовано 19 декабря 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актах Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в списке избирательных участков образованных приложением к вышеуказанному решению:
избирательный участок № 329 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок № 329
Местонахождение: Акмолинская область, Бурабайский район, город Щучинск, улица Саяхат, 16, коммунальное государственное учреждение "Государственный архив Бурабайского района".
Границы: город Щучинск, улица Морозова - 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 31, 33, 37, 41, 43, 47, 49, 2, 6, 8, 10, 10 а, 12, 14, 32, 34, 36, 40, 42, 44, 46, 50; улица Войкова - 2, 4, 6, 12, 14, 16, 18, 24, 26, 28, 30, 32; улица Луначарского - 228, 228 а; улица Алаш - 221, 252, 254, 256; улица Циалковского - 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 2, 4, 4 а, 6, 6 а, 8, 10, 12, 14, 16; улица Саяхат - 12, 17, 23; улица Пугачева - 243, 245; улица Толкунова - 249, 251, 272, 274; улица Степная - 225, 229, 231, 233.";
избирательный участок № 331 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок № 331
Местонахождение: Акмолинская область, Бурабайский район, город Щучинск, микрорайон Горный, 28, коммунальное государственное учреждение "IT школа-лицей № 11 города Щучинск отдела образования Бурабайского района".
Границы: город Щучинск, улица Энергетиков - 1, 1 а, 1 б, 1 в, 1 г, 1 д, 1 е, 2, 2 а, 2 б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8 а, 9, 10, 11, 11 а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25, 26, 28, 29; улица Трудовая - 2, 3, 3 а/2, 3 а/5, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 21, 23, 25, 25 а, 25 б, 27, 29, 31, 31 а, 33, 33 а, 35, 37, 39, 41, 43, 45; улица Аксай - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12; улица Аккайын - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15; улица Фабричная - 1, 1 а, 2, 2 а, 2 б, 2 в, 3, 4, 4 а, 5, 6, 7; улица Берен - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15; улица Шанырак - 1, 1 а, 2, 2 а, 2 б, 3, 3 а, 4, 5, 5 а, 6, 7, 8, 9, 11; микрорайон "Горный" - 1, 1 а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14 а, 16, 17, 26, 27; улица Достык – 1.";
избирательный участок № 345 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок № 345
Местонахождение: Акмолинская область, Бурабайский район, село Карабауыр, улица Мухтара Ауезова, 2, коммунальное государственное учреждение "Начальная школа села Карабаур отдела образования Бурабайского района".
Границы: село Карабауыр.";
избирательный участок № 358 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок № 358
Местонахождение: Акмолинская область, Бурабайский район, село Обалы, улица Досанова, 19, государственное учреждение "Первомайская средняя школа отдела образования Бурабайского района".
Границы: село Обалы, село Лесной Хутор.";
избирательный участок № 374 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок № 374
Местонахождение: Акмолинская область, Бурабайский район, село Красный Кордон, улица Лесная, 1 А, коммунальное государственное учреждение "Урумкайское учреждение лесного хозяйства Управления природных ресурсов и регулирования природопользования Акмолинской области".
Границы: село Красный Кордон.".

2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бурабай ауданының әкімі А. Муздыбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Бурабай аудандық
аумақтық сайлау комиссиясы

2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Бурабайского района А.Муздыбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Бурабайская районная
территориальная избирательная комиссия