Салық салу объектісінің Бурабай ауданының елді мекендерінде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы
Ақмола облысы Бурабай ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 30 қарашадағы № а-12/467 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 21 желтоқсанда № 8250 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 529-бабының 6-тармағына сәйкес, Бурабай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Салық салу объектісінің Бурабай ауданының елді мекендерінде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері осы қаулының 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Бурабай ауданы әкімдігінің "Салық салу объектісінің Бурабай ауданының елді мекендерінде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы" 2019 жылғы 29 қарашадағы № а-11/545 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7539 болып тіркелген, 2019 жылғы 29 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Бурабай ауданы әкімінің орынбасары Б.С. Махметовке жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Бурабай ауданының әкімі А.Муздыбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
Мемлекеттік кірістер комитеті
Ақмола облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер
департаментінің Бурабай ауданы
бойынша Мемлекеттік кірістер
басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесі
Бурабай ауданы әкімдігінің

Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Бурабайского района
Постановление акимата Бурабайского района Акмолинской области от 30 ноября 2020 года № а-12/467. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 21 декабря 2020 года № 8250
В соответствии с пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", акимат Бурабайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Бурабайского района, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Бурабайского района "Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Бурабайского района" от 29 ноября 2019 года № а-11/545 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7539, опубликовано 29 ноября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Бурабайского района Махметова Б.С.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2021 года.
Аким Бурабайского района А.Муздыбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Республиканское государственное
учреждение "Управление
государственных доходов по
Бурабайскому району
Департамента государственных
доходов по Акмолинской области
Комитета государственных
доходов Министерства финансов
Республики Казахстан"
Приложение 1
к постановлению акимата
Бурабайского района

2020 жылғы 30 қарашадағы
№ а-12/467 қаулысына
1 қосымша
Салық салу объектісінің Бурабай ауданының Щучинск қаласында орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері
Салық салу объектісінің Бурабай ауданының Щучинск қаласында орналасуы
Аймаққа бөлу коэффициенті
1
Щучинск қаласының көшелері: Мұқтар Әуезов – тақ жағы № 1 - № 81, Мұқтар Әуезов - жұп жағы № 2 - № 88, Набережная – тақ жағы № 1 - № 115, Набережная - жұп жағы № 2 - № 82, Боровская – тақ жағы № 1 - № 107, Боровская - жұп жағы № 2 - № 86, Абылай хан – тақ жағы № 1 - № 67, Абылай хан - жұп жағы № 2 - № 56, Ломоносов - жұп жағы № 2 - № 70, Едомский – тақ жағы № 1 - № 55, Едомский - жұп жағы № 2 - № 70, Коммунистическая – тақ жағы № 1 - № 49, Коммунистическая - жұп жағы № 2 - № 46, Мира – тақ жағы № 1 - № 39, Мира - жұп жағы № 2 - № 36, Бәйтерек – тақ жағы № 1 - № 35, Бәйтерек - жұп жағы № 2 - № 42, Красноармейская – тақ жағы № 1 - № 59, Красноармейская - жұп жағы № 2 - № 72, Интернациональная – тақ жағы № 1 - № 57, Интернациональная - жұп жағы № 2 - № 74, Луначарский – тақ жағы № 1 - № 77, Луначарский - жұп жағы № 2 - № 108, Алаш – тақ жағы № 1 - № 71, Алаш - жұп жағы № 2 - № 100, Наурыз – тақ жағы № 1 - № 63, Наурыз - жұп жағы № 2 - № 68, Тургайская – тақ жағы № 1 - № 61, Тургайская - жұп жағы № 2 - № 64, Таулы № 1 - № 16, Мичурин № 1 - № 18, С. Разин № 1 - № 58, Дінмұхамед Қонаев – тақ жағы № 1 - № 61, Дінмұхамед Қонаев - жұп жағы № 2 - № 74, Меньщиков – тақ жағы № 1 - № 59, Меньщиков - жұп жағы № 2 - № 62, Пугачев – тақ жағы № 1 - № 95, Октябрьская – тақ жағы № 1 - № 63, Октябрьская - жұп жағы № 2 - № 74, Ғалым Елемесов – тақ жағы № 1 - № 93, Ғалым Елемесова - жұп жағы № 2 - № 82;
2,6
2
Щучинск қаласының көшелері: Ломоносов – тақ жағы № 1 - № 115, Шоқан Уәлиханов – тақ жағы № 1 - № 119, Шоқан Уәлиханов - жұп жағы № 2 - № 124, Сәкен Сейфуллин - жұп жағы № 2 - № 116, Сәкен Сейфуллин – тақ жағы № 1 - № 79, Парасат № 1 - № 33, Лермонтов – тақ жағы № 1 - № 119, Лермонтов - жұп жағы № 2 - № 82, Калинин – тақ жағы № 1 - № 133, Калинин - жұп жағы № 2 - № 134, Севастопольская – тақ жағы № 21 - № 145, Севастопольская - жұп жағы № 2 - № 144, Московская – тақ жағы № 1 - № 157, Московская - жұп жағы № 2 - № 156, Одесская - жұп жағы № 2 - № 122, Набережная – тақ жағы № 117 - № 149, Набережная - жұп жағы № 84 - № 146, Боровская – тақ жағы № 109 - № 179, Боровская - жұп жағы № 88 - № 168, Мұқтар Әуезов – тақ жағы № 83 - № 177, Мұқтар Әуезов - жұп жағы № 90 - № 150, Абылай хан – тақ жағы № 69 - № 127, Абылай хан - жұп жағы № 58 - № 124, Интернациональная – тақ жағы № 59 - № 131, Интернациональная - жұп жағы № 76 - № 166, Луначарский – тақ жағы № 79 - № 179, Луначарский - жұп жағы № 110 - № 212, Ғалым Елемесов – тақ жағы № 95 - № 203, Ғалым Елемесов - жұп жағы № 84 - № 192, Октябрьская – тақ жағы № 65 - № 177, Октябрьская - жұп жағы № 76 - № 186, Алаш – тақ жағы № 73 - № 185, Алаш - жұп жағы № 102 - № 212, Пугачев – тақ жағы № 97 - № 199, Пугачев - жұп жағы № 92 - № 208, Толкунова – тақ жағы № 85 - № 203, Толкунова - жұп жағы № 114 - № 216, Степная - жұп жағы № 90 - № 166, Степная – тақ жағы № 87 - № 171, Оқжетпес – тақ жағы № 75 - № 137, Оқжетпес - жұп жағы № 68 - № 132, Лесная – тақ жағы № 65 - № 127, Лесная - жұп жағы № 68 - № 132, Табиғат – тақ жағы № 1 - № 77, Табиғат - жұп жағы № 18 - № 126, Атамекен – тақ жағы № 1 - № 45, Думан – тақ жағы № 17 - № 39;
2,6
3

от 30 ноября 2020 года
№ а-12/467
Коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в городе Щучинске Бурабайского района
Месторасположение объекта налогообложения в городе Щучинске Бурабайского района
Коэффициент зонирования
1
Улицы города Щучинск: Мухтара Ауэзова - нечетная сторона № 1 - № 81, Мухтара Ауэзова – четная сторона № 2 - № 88, Набережная - нечетная сторона № 1 - № 115, Набережная - четная сторона № 2 - № 82, Боровская - нечетная сторона № 1 - № 107, Боровская - четная сторона № 2 - № 86, Абылай хана - нечетная сторона № 1 - № 67, Абылай хана - четная сторона № 2 - № 56, Ломоносова - четная сторона № 2 - № 70, Едомского - нечетная сторона № 1 - № 55, Едомского - четная сторона № 2 - № 70, Коммунистическая - нечетная сторона № 1 - № 49, Коммунистическая - четная сторона № 2 - № 46, Мира - нечетная сторона № 1 - № 39, Мира - четная сторона № 2 - № 36, Байтерек - нечетная сторона № 1 - № 35, Байтерек - четная сторона № 2 - № 42, Красноармейская - нечетная сторона № 1 - № 59, Красноармейская - четная сторона № 2 - № 72, Интернациональная - нечетная сторона № 1 - № 57, Интернациональная - четная сторона № 2 - № 74, Луначарского - нечетная сторона № 1 - № 77, Луначарского - четная сторона № 2 - № 108, Алаш - нечетная сторона № 1 - № 71, Алаш - четная сторона № 2 - № 100, Наурыз - нечетная сторона № 1 - № 63, Наурыз - четная сторона № 2 - № 68, Тургайская - нечетная сторона № 1 - № 61, Тургайская - четная сторона № 2 - № 64, Таулы № 1 - № 16, Мичурина № 1 - № 18, С. Разина № 1 - № 58, Динмухамеда Кунаева - нечетная сторона № 1 - № 61, Динмухамеда Кунаева - четная сторона № 2 - № 74, Меньщикова - нечетная сторона № 1 - № 59, Меньщикова - четная сторона № 2 - № 62, Пугачева – нечетная сторона № 1 - № 95, Октябрьская - нечетная сторона № 1 - № 63, Октябрьская - четная сторона № 2 - № 74, Галыма Елемесова - нечетная сторона № 1 - № 93, Галыма Елемесова - четная сторона № 2 - № 82;
2,6
2
улицы города Щучинск: Ломоносова - нечетная сторона № 1 - № 115, Шокана Уалиханова - нечетная сторона № 1 - № 119, Шокана Уалиханова - четная сторона № 2 - № 124, Сакена Сейфуллина - четная сторона № 2 - № 116, Сакена Сейфуллина - нечетная сторона № 1 - № 79, Парасат № 1 - № 33, Лермонтова - нечетная сторона № 1 - № 119, Лермонтова - четная сторона № 2 - № 82, Калинина - нечетная сторона № 1 - № 133, Калинина - четная сторона № 2 - № 134, Севастопольская - нечетная сторона № 21 - № 145, Севастопольская - четная сторона № 2 - № 144, Московская - нечетная сторона № 1 - № 157, Московская - четная сторона № 2 - № 156, Одесская - четная сторона № 2 - № 122, Набережная - нечетная сторона № 117 - № 149, Набережная - четная сторона № 84 - № 146, Боровская - нечетная сторона № 109 - № 179, Боровская - четная сторона № 88 - № 168, Мухтара Ауэзова № 83 - № 177, Мухтара Ауэзова - четная сторона № 90 - № 150, Абылай хана – нечетная сторона № 69 - № 127, Абылай хана - четная сторона № 58 - № 124, Интернациональная – нечетная сторона № 59 - № 131, Интернациональная - четная сторона № 76 - № 166, Луначарского - нечетная сторона № 79 - № 179, Луначарского - четная сторона № 110 - № 212, Галыма Елемесова - нечетная сторона № 95 - № 203, Галыма Елемесова - четная сторона № 84 - № 192, Октябрьская - нечетная сторона № 65 - № 177, Октябрьская - четная сторона № 76 - № 186, Алаш - нечетная сторона № 73 - № 185, Алаш - четная сторона № 102 - № 212, Пугачева - нечетная сторона № 97 - № 199, Пугачева - четная сторона № 92 - № 208, Толкунова - нечетная сторона № 85 - № 203, Толкунова - четная сторона № 114 - № 216, Степная - четная сторона № 90 - № 166, Степная - нечетная сторона № 87 - № 171, Окжетпес - нечетная сторона № 75 - № 137, Окжетпес - четная сторона № 68 - № 132, Лесная - нечетная сторона № 65 - № 127, Лесная - четная сторона № 68 - № 132, Табигат - нечетная сторона № 1 - № 77, Табигат - четная сторона № 18 - № 126, Атамекен - нечетная сторона № 1 - № 45, Думан – нечетная сторона № 17 - № 39;
2,6
3

Щучинск қаласының көшелері: Пугачев - жұп жағы № 210 - № 240, Толкунова – тақ жағы № 205 - № 239, Толкунова - жұп жағы № 218 - № 260, Одесская – тақ жағы № 67 - № 141, Одесская - жұп жағы № 124 - № 154, Степная – тақ жағы № 173 - № 211, Степная - жұп жағы № 168 - № 204, Оқжетпес – тақ жағы № 139 - № 171, Оқжетпес - жұп жағы № 134 - № 148, Лесная – тақ жағы № 133 - № 153, Лесная - жұп жағы № 134 - № 146, Табиғат – тақ жағы № 113 - № 127, Табиғат - жұп жағы № 134 - № 196, Ахмет Байтұрсынұлы – тақ жағы № 1 - № 125, Ахмет Байтұрсынұлы - жұп жағы № 2 - № 138, Атамекен - жұп жағы № 6 - № 44, Ақан сері – тақ жағы № 1 - № 97, Ақан сері - жұп жағы № 2 - № 118, Алтын дән – тақ жағы № 1 - № 61, Алтын дән - жұп жағы № 2 - № 94, Дорожная – тақ жағы № 1 - № 69, Дорожная - жұп жағы № 2 - № 84, Кеңжайлау – тақ жағы № 1 - № 47, Кеңжайлау - жұп жағы № 2 - № 30, Сарыжайлау № 1 - № 42;
2,5
4
Щучинск қаласының көшелері: Чапаев № 1 - № 13, Набережная – тақ жағы № 161 - № 177, Набережная - жұп жағы № 158 - № 172, Боровская – тақ жағы № 181 - № 219, Боровская - жұп жағы № 170 - № 218, Мұқтар Әуезов – тақ жағы № 179 - № 199, Мұқтар Әуезов - жұп жағы № 152 - № 168, Абылай хан – тақ жағы № 129 - № 157, Абылай хан - жұп жағы № 126 - № 136, Интернациональная - тақ жағы № 131 - № 139, Интернациональная - жұп жағы № 168 - № 178, Луначарский – тақ жағы № 181 - № 199, Луначарский - жұп жағы № 214 - № 228, Ғалым Елемесов – тақ жағы № 205 - № 213, Ғалым Елемесов - жұп жағы № 194 - № 200, Октябрьская – тақ жағы № 179 - № 211, Октябрьская - жұп жағы № 188 - № 238, Алаш – тақ жағы № 211 - № 221, Алаш - жұп жағы № 236 - № 266, Пугачев – тақ жағы № 231 - № 243, Пугачев - жұп жағы № 240 - № 254, Толкунова – тақ жағы № 241 - № 251, Толкунова - жұп жағы № 62 - № 274, Степная – тақ жағы № 219 - № 233, Степная - жұп жағы № 214 - № 230, Оқжетпес – тақ жағы № 181 - № 201, Оқжетпес - жұп жағы № 150 - № 172, Фрунзе – тақ жағы № 1 - № 39, Фрунзе - жұп жағы № 2 - № 46, Московская – тақ жағы № 1 - № 27, Московская - жұп жағы № 2 - № 30, Севастопольская – тақ жағы № 1 - № 19, Восточная № 1 - № 34, Жас ұлан № 1 - № 29, Шевченко № 1 - № 9, Мәлік Ғабдуллин – тақ жағы № 37 - № 101, Мәлік Ғабдуллин - жұп жағы № 36 - № 80, Бейбітшілік № 1 – № 64 а, Войков № 1 - № 84, Щучинская № 1 - № 45, Морозов № 1 - № 109, Саяхат № 1 - № 36, Циалковский № 1 - № 58, Мерей № 1 - № 39, Арман № 1 - № 49, Куйбышев № 1 - № 106, Батыс № 1 - № 119, Тұлпар № 1 - № 102, Көктем № 1 - № 41;
2,5
5

улицы города Щучинск: Пугачева - четная сторона № 210 - № 240, Толкунова - нечетная сторона № 205 - № 239, Толкунова - четная сторона № 218 - № 260, Одесская – нечетная сторона № 67 - № 141, Одесская – четная сторона № 124 - № 154, Степная - нечетная сторона № 173 - № 211, Степная - четная сторона № 168 - № 204, Окжетпес - нечетная сторона № 139 - № 171, Окжетпес - четная сторона № 134 - № 148, Лесная - нечетная сторона № 133 - № 153, Лесная - четная сторона № 134 - № 146, Табигат - нечетная сторона № 113 - № 127, Табигат - четная сторона № 134 - № 196, Ахмет Байтурсынулы - нечетная сторона № 1 - № 125, Ахмет Байтурсынулы- четная сторона № 2 - № 138, Атамекен – четная сторона № 6 - № 44, Акан сери - нечетная сторона № 1 - № 97, Акан сери- четная сторона № 2 - № 118, Алтын дан - нечетная сторона № 1 - № 61, Алтын дан - четная сторона № 2 - № 94, Дорожная - нечетная сторона № 1 - № 69, Дорожная - четная сторона № 2 - № 84, Кенжайлау - нечетная сторона № 1 - № 47, Кенжайлау- четная сторона № 2 - № 30, Сарыжайлау № 1 - № 42;
2,5
4
улицы города Щучинск: Чапаева № 1 - № 13, Набережная - нечетная сторона № 161 - № 177, Набережная – четная сторона № 158 - № 172, Боровская - нечетная сторона № 181 - № 219, Боровская - четная сторона № 170 - № 218, Мухтара Ауэзова - нечетная сторона № 179 - № 199, Мухтара Ауэзова - четная сторона № 152 - № 168, Абылай хана - нечетная сторона № 129 - № 157, Абылай хана - четная сторона № 126 - № 136, Интернациональная - нечетная сторона № 131 - № 139, Интернациональная - четная сторона № 168 - № 178, Луначарского - нечетная сторона № 181 - № 199, Луначарского - четная сторона № 214 - № 228, Галыма Елемесова - нечетная сторона № 205 - № 213, Галыма Елемесова - четная сторона № 194 - № 200, Октябрьская - нечетная сторона № 179 - № 211, Октябрьская - четная сторона № 188 - № 238, Алаш - нечетная сторона № 211 - № 221, Алаш - четная сторона № 236 - № 266, Пугачева - нечетная сторона № 231 - № 243, Пугачева - четная сторона № 240 - № 254, Толкунова - нечетная сторона № 241 - № 251, Толкунова - четная сторона № 62 - № 274, Степная - нечетная сторона № 219 - № 233, Степная - четная сторона № 214 - № 230, Окжетпес - нечетная сторона № 181 - № 201, Окжетпес - четная сторона № 150 - № 172, Фрунзе - нечетная сторона № 1 - № 39, Фрунзе - четная сторона № 2 - № 46, Московская - нечетная сторона № 1 - № 27, Московская - четная сторона № 2 - № 30, Севастопольская – нечетная сторона № 1 - № 19, Восточная № 1 - № 34, Жас улан № 1 - № 29, Шевченко № 1 - № 9, Малик Габдуллин - нечетная сторона № 37 - № 101, Малик Габдуллин - четная сторона № 36 - № 80, Бейбитшилик № 1 – № 64 а, Войкова № 1 - № 84, Щучинская № 1 - № 45, Морозова № 1 - № 109, Саяхат № 1 - № 36, Циалковского № 1 - № 58, Мерей № 1 - № 39, Арман № 1 - № 49, Куйбышева № 1 - № 106, Батыс № 1 - № 119, Тулпар № 1 - № 102, Коктем № 1 - № 41;
2,5
5

Щучинск қаласының көшелері: Гагарин № 1 - № 32, Арлан № 1 - № 64, Ғалей Ахмадеев № 1 - № 82, Ардагерлер № 1 - № 110, Өткел № 1 - № 116, Теміржол № 1 - № 114, Ырыс № 1 - № 94, Еркіндік № 1 - № 86, Чкалов № 1 - № 84, Казахстанская № 1 - № 139, Абай Құнанбаев № 28 - № 86, Шамшырақ № 1 - № 10, Горький № 1 - № 48, Маяковский № 1 - № 78, Котовский № 1 - № 146, Жайлау № 1 - № 35, Толқын № 1 - № 39, Самал № 1 - № 28, Айнакөл № 1 - № 81, Свердлов № 1 - № 37, С. Лазо № 1 - № 80, Қазыналы № 1 - № 17, Мельничная № 1 - № 40, Береке № 1 - № 11, Бірлік № 1 - № 35, Ынтымақ № 1 - № 38, Жігер № 1 - № 48, Жағалау № 1 - № 42, Дидар № 1 - № 32, Ұрымқай № 1 - № 30;
2,5
6
Щучинск қаласының көшелері: Пугачев - жұп жағы № 2 - № 90, Толкунова – тақ жағы № 1 - № 83, Толкунова - жұп жағы № 2 - № 112, Степная – тақ жағы № 1 - № 85, Степная - жұп жағы № 2 - № 88, Оқжетпес – тақ жағы № 1 - № 73, Оқжетпес - жұп жағы № 2 - № 66, Лесная – тақ жағы № 1 - № 63, Лесная - жұп жағы № 2 - № 66, Тұмар – тақ жағы № 1 - № 51, Көктау № 1 - № 30, Трудовая № 1 - № 45, Энергетиков № 1 - № 45, Ақсай № 1 - № 16, Аққайың № 1 - № 22, Фабричная № 1 - № 9, Шаңырақ № 1 - № 17, Берен № 1 - № 29, 2 - ші Фабричная № 1 - № 11, Көктөбе № 1 - № 35;
2,5
7
Щучинск қаласының көшелері: Ақсу № 1 - № 55, Еңбек № 1 - № 31, Құрылыс № 1 - № 46, Сәулет № 8 а - № 33 а, Амангелді Иманов № 1 - № 110, Асқартау № 1 - № 130, Арасан № 1 - № 9, Достық № 1 - № 90, Арай № 1 - № 102, Құлагер № 1 - № 48, Алтын күз № 1 - № 16, Балауса № 1 - № 3, Тұран № 1 - № 37, Мамыр № 1 - № 34, Кокчетавская № 1 - № 48, Ақбидай № 1 - № 50, Қарағайлы № 1 - № 52, Ақбұлақ № 1 - № 34;
2,5
8
Щучинск қаласының көшелері: Баянбай қоныс № 1 - № 9, жер телімдері: № 01-177-001-1025, № 01-177-001-1620, № 01-177-001-923, № 01-177-040-107, № 01-177-001-1774, № 01-177-001-1519, № 01-177-001-1518, № 01-177-040-163, № 01-177-001-1595, № 01-177-001-1682, № 01-177-040-121, № 01-177-001-1546, № 01-177-001-1547, № 01-177-001-1795, № 01-177-040-135, № 01-177-040-136, № 01-177-040-186, № 01-177-040-170, № 01-177-001-1584, № 01-177-001-1428, № 01-177-001-1429, № 01-177-001-1407;
2,5
9
Щучинск қаласының көшелері: Кенесары № 1 - № 81, Қанай би № 1 - № 249, Озерная № 1 - № 51, Өндіріс № 1 - № 21, Тельман № 1 - № 63, Магнитная № 1 - № 28, Нұрлы жол № 1 - № 73, Центральная № 1 - № 23, Геологическая № 1 - № 23, Молодежная № 1 - № 37, Зеин Шашкин № 1 - № 22, Цветная № 1 - № 23, Садовая № 1 - № 40, Механизаторская № 1 - № 20, Верхняя № 1 - № 22, Киров № 1 - № 72, Болашақ шағын ауданы № 20 - № 59, Ботаническая № 1 - № 68, Темирязев № 1 - № 14, Чехов № 1 - № 12, Товарищеская № 1 - № 14, Солтүстік № 1 - № 22, Северная № 1 - № 15, Пушкин № 1 - № 12, 2 - ші Пушкин № 1 - № 35;
2,6
10

улицы города Щучинск: Гагарина № 1 - № 32, Арлан № 1 - № 64, Галея Ахмадеева № 1 - № 82, Ардагерлер № 1 - № 110, Откел № 1 - № 116, Темиржол № 1 - № 114, Ырыс № 1 - № 94, Еркиндик № 1 - № 86, Чкалова № 1 - № 84, Казахстанская № 1 - № 139, Абая Кунанбаева № 28 - № 86, Шамшырак № 1 - № 10, Горького № 1 - № 48, Маяковского № 1 - № 78, Котовского № 1 - № 146, Жайлау № 1 - № 35, Толкын № 1 - № 39, Самал № 1 - № 28, Айнакол № 1 - № 81, Свердлова № 1 - № 37, С. Лазо № 1 - № 80, Казыналы № 1 - № 17, Мельничная № 1 - № 40, Береке № 1 - № 11, Бирлик № 1 - № 35, Ынтымак № 1 - № 38, Жигер № 1 - № 48, Жагалау № 1 - № 42, Дидар № 1 - № 32, Урымкай № 1 - № 30;
2,5
6
улицы города Щучинск: Пугачева - четная сторона № 2 - № 90, Толкунова - нечетная сторона № 1 - № 83, Толкунова - четная сторона № 2 - № 112, Степная - нечетная сторона № 1 - № 85, Степная - четная сторона № 2 - № 88, Окжетпес - нечетная сторона № 1 - № 73, Окжетпес - четная сторона № 2 - № 66, Лесная - нечетная сторона № 1 - № 63, Лесная - четная сторона № 2 - № 66, Тумар – нечетная сторона № 1 - № 51, Коктау № 1 - № 30, Трудовая № 1 - № 45, Энергетиков № 1 - № 45, Аксай № 1 - № 16, Аккайын № 1 - № 22, Фабричная № 1 - № 9, Шанырак № 1 - № 17, Берен № 1 - № 29, 2 - я Фабричная № 1 - № 11, Коктобе № 1 - № 35;
2,5
7
улицы города Щучинск: Аксу № 1 - № 55, Енбек № 1 - № 31, Курылыс № 1 - № 46, Саулет № 8 а - № 33 а, Амангельды Иманова № 1 - № 110, Аскартау № 1 - № 130, Арасан № 1 - № 9, Достык № 1 - № 90, Арай № 1 - № 102, Кулагер № 1 - № 48, Алтын куз № 1 - № 16, Балауса № 1 - № 3, Туран № 1 - № 37, Мамыр № 1 - № 34, Кокчетавская № 1 - № 48, Акбидай № 1 - № 50, Карагайлы № 1 - № 52, Акбулак № 1 - № 34;
2,5
8
улицы города Щучинск: урочище Баянбай № 1 – № 9, земельные участки: № 01-177-001-1025, № 01-177-001-1620, № 01-177-001-923, № 01-177-040-107, № 01-177-001-1774, № 01-177-001-1519, № 01-177-001-1518, № 01-177-040-163, № 01-177-001-1595, № 01-177-001-1682, № 01-177-040-121, № 01-177-001-1546, № 01-177-001-1547, № 01-177-001-1795, № 01-177-040-135, № 01-177-040-136, № 01-177-040-186, № 01-177-040-170, № 01-177-001-1584, № 01-177-001-1428, № 01-177-001-1429, № 01-177-001-1407;
2,5
9
улицы города Щучинск: Кенесары № 1 - № 81, Канай би № 1 - № 249, Озерная № 1 - № 51, Ондирис № 1 - № 21, Тельмана № 1 - № 63, Магнитная № 1 - № 28, Нурлы жол № 1 - № 73, Центральная № 1 - № 23, Геологическая № 1 - № 23, Молодежная № 1 - № 37, Зеина Шашкина № 1 - № 22, Цветная № 1 - № 23, Садовая № 1 - № 40, Механизаторская № 1 - № 20, Верхняя № 1 - № 22, Кирова № 1 - № 72, микрорайон Болашак № 20 - № 59, Ботаническая № 1 - № 68, Темирязева № 1 - № 14, Чехова № 1 - № 12, Товарищеская № 1 - № 14, Солтустик № 1 - № 22, Северная № 1 - № 15, Пушкина № 1 - № 12, 2 - я Пушкина № 1 - № 35;
2,6
10