Облыстық мәслихаттың 2019 жылғы 11 желтоқсандағы № 473 "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы мәслихатының 2020 жылғы 5 маусымдағы № 526 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 11 маусымда № 7172 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 3 және 4-тармақтарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Облыстық мәслихаттың 2019 жылғы 11 желтоқсандағы № 473 "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6565 тіркелген 2019 жылғы 20 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
кірістер –
"220 862 474,3" сандары "235 260 340,9" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
салықтық түсімдер –
"39 950 955" сандары "36 213 275" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер –
"2 518 339" сандары "2 567 268" сандарымен ауыстырылсын;
трансфертер түсімі –
"178 393 180,3" сандары "196 479 797,9" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
шығындар –
"227 118 258,4" сандары "241 517 545" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
Таза бюджеттік кредиттеу –
"38 090 352,8" сандары "38 088 932,8" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
бюджеттік кредиттерді өтеу –
"10 112 992,2" сандары "10 114 412,2" сандарымен ауыстырылсын;
4-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"4. Қазақстан Республикасы Президентінің 2020 жылғы 8 сәуірдегі "2020 жылға арналған нақтыланған республикалық бюджет туралы" Жарлығының 8-тармағына сәйкес белгіленгені назарға және басшылыққа алынсын:
2020 жылғы 1 қаңтардан бастап:
1) жалақының ең төменгі мөлшері – 42 500 теңге;
2) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтік төлемдерді есептеу үшін, сондай-ақ айыппұл санкцияларын, салықтар және басқа да төлемдерді қолдану үшін айлық есептік көрсеткіш – 2 651 теңге;
3) базалық әлеуметтік төлемдердің мөлшерін есептеу үшін ең төменгі күнкөріс деңгейінің шамасы – 31 183 теңге.
2020 жылғы 1 сәуірден бастап:
1) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтік төлемдерді есептеу үшін, сондай-ақ айыппұл санкцияларын, салықтар және басқа да төлемдерді қолдану үшін айлық есептік көрсеткіш – 2 778 теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 11 декабря 2019 года № 473 "Об областном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение маслихата Актюбинской области от 5 июня 2020 года № 526. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 11 июня 2020 года № 7172. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктами 3 и 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Актюбинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 11 декабря 2019 года № 473 "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6565, опубликованное 20 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы –
цифры "220 862 474,3" заменить цифрами "235 260 340,9", в том числе:
налоговые поступления –
цифры "39 950 955" заменить цифрами "36 213 275";
неналоговые поступления –
цифры "2 518 339" заменить цифрами "2 567 268";
поступления трансфертов –
цифры "178 393 180,3" заменить цифрами "196 479 797,9";
в подпункте 2):
затраты –
цифры "227 118 258,4" заменить цифрами "241 517 545";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование –
цифры "38 090 352,8" заменить цифрами "38 088 932,8", в том числе;
погашение бюджетных кредитов –
цифры "10 112 992,2" заменить цифрами "10 114 412,2";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Принять к сведению и руководству, что в соответствии с пунктом 8 Указа Президента Республики Казахстан от 8 апреля 2020 года "Об уточненном республиканском бюджете на 2020 год" установлено:
с 1 января 2020 года:
1) минимальный размер заработный платы – 42 500 тенге;
2) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат, а также для применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии законодательством Республики Казахстан – 2 651 тенге;
3) величина прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат – 31 183 тенге.
с 1 апреля 2020 года:
1) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат, а также для применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии законодательством Республики Казахстан – 2 778 тенге;

2) базалық әлеуметтік төлемдердің мөлшерін есептеу үшін ең төменгі күнкөріс деңгейінің шамасы – 32 668 теңге.
8-тармақта:
6) тармақша алынып тасталсын:
келесі мазмұндағы 5-1), 5-2), 5-3), 5-4), 23-1), 28-1), 28-2), 31-1), 31-2) және 31-3) тармақшаларымен толықтырылсын:
"5-1) агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялауға;";
"5-2) асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімінің сапасы мен өнімділігін арттыруды субсидиялауға;";
"5-3) тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялауға;";
"5-4) төтенше жағдай кезеңінде қоғамдық тәртіпті сақтауды күшейтілген режимде қамтамасыз еткен ішкі істер органдардың қызметкерлеріне сыйлықақы төлеуге;";
"23-1) техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында білім алушыларға мемлекеттік стипендияның мөлшерін ұлғайтуға және шығыстардың осы бағыты бойынша жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен төленген сомаларды өтеуге;";
"28-1) техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында білім алушыларға мемлекеттік стипендия мөлшерін ұлғайтуға және шығыстардың осы бағыты бойынша жергілікті бюджет қаражаты есебінен төленген сомаларды өтеуге;";
"28-2) жергілікті атқарушы органдардың денсаулық сақтау саласындағы ұйымдары қызметкерлерінің еңбекақысын арттыруға;";
"31-1) "Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы және Басым жобаларды кредиттеу тетігі шеңберінде кредиттер бойынша сыйақы мөлшерлемесін субсидиялауға және кепілдік беруге;";
"31-2) Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеуге;";

2) величина прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат – 32 668 тенге.
в пункте 8:
подпункт 6) исключить;
дополнить подпунктами 5-1), 5-2), 5-3), 5-4), 23-1), 28-1), 28-2), 31-1), 31-2) и 31-3) следующего содержания:
"5-1) субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса;";
"5-2) субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства;";
"5-3) субсидирование развития семеноводства;";
"5-4) выплату премии сотрудникам органов внутренних дел, обеспечивавшим в усиленном режиме охрану общественного порядка в период чрезвычайного положения;";
"23-1) увеличение размера государственной стипендии обучающимся в организациях технического и профессионального образования и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов;";
"28-1) увеличение размера государственной стипендии обучающимся в организациях технического и профессионального, послесреднего образования и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов;";
"28-2) повышение заработной платы работников организаций в области здравоохранения местных исполнительных органов;";
"31-1) субсидирование ставки вознаграждения и гарантирование по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса – 2025" и Механизма кредитования приоритетных проектов;";
"31-2) возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан;";

"31-3) шағын және орта бизнес субъектілерінің салық жүктемесін төмендетуге байланысты шығыстарды өтеуге;";
11-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"11. Облыстың жергілікті атқарушы органының 2020 жылға арналған резерві 3 927 862 мың теңге сомасында бекітілсін.".
2. Көрсетілген шешімдегі 1 қосымшасы осы шешімдегі қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың
сессия төрағасы
К. Кенжебаев
Облыстық мәслихаттың
хатшысы
С. Калдыгулова

"31-3) компенсацию потерь в связи со снижением налоговой нагрузки для субъектов малого и среднего бизнеса;";
пункте 11 изложить в новой редакции:
"11. Утвердить резерв местного исполнительного органа области на 2020 год в сумме 3 927 862 тысячи тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
областного маслихата
К. Кенжебаев
Секретарь областного маслихата С. Калдыгулова

016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
43 751
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
66 783
023
Ауылдық жерлерге жұмыс істеуге жіберілген медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
75 000
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
689
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
2 195 953
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
13 921 468
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
1 268 008
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
959 725
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
374 421
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
585 304
261
Облыстың білім басқармасы
281 558
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
281 558
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
26 725
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
26 725
2
Әлеуметтiк көмек
859 220
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
859 220
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
859 220
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
11 794 240
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
11 686 701
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
142 646
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 650
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру
2 019
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
4 391
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
77 490
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
9 795
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
11 445 710
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
28 117

016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
43 751
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
66 783
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников, направленных для работы в сельскую местность
75 000
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
689
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
2 195 953
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
13 921 468
1
Социальное обеспечение
1 268 008
256
Управление координации занятости и социальных программ области
959 725
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
374 421
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
585 304
261
Управление образования области
281 558
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
281 558
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
26 725
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
26 725
2
Социальная помощь
859 220
256
Управление координации занятости и социальных программ области
859 220
003
Социальная поддержка инвалидов
859 220
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
11 794 240
256
Управление координации занятости и социальных программ области
11 686 701
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
142 646
007
Капитальные расходы государственного органа
4 650
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
2 019
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
4 391
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
77 490
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
9 795
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
11 445 710
263
Управление внутренней политики области
28 117

1 398 080
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
18 807 558,6
1
Ауыл шаруашылығы
17 471 409,6
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
16 371 331
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
139 882
002
Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау
522 600
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 735
008
Cаны зиян тигізудің экономикалық шегінен жоғары зиянды және аса қауіпті зиянды организмдерге, карантинді объектілерге қарсы өңдеулер жүргізуге арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) құнын субсидиялау
455 624
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
3 500
018
Пестицидтерді залалсыздандыру
910
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
61 772
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
23 685
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
2 793
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
323 724
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
4 527 548
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
800 000
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
6 952 059
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
18 000
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
31 572
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
1 973 452
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
119 475
060
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
308 000
061
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау

1 398 080
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
18 807 558,6
1
Сельское хозяйство
17 471 409,6
255
Управление сельского хозяйства области
16 371 331
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
139 882
002
Субсидирование развития семеноводства
522 600
003
Капитальные расходы государственного органа
3 735
008
Субсидирование стоимости пестицидов, биоагентов (энтомофагов), предназначенных для проведения обработки против вредных и особо опасных вредных организмов с численностью выше экономического порога вредоносности и карантинных объектов
455 624
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
3 500
018
Обезвреживание пестицидов
910
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
61 772
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
23 685
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
2 793
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
323 724
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
4 527 548
051
Субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов агропромышленного комплекса
800 000
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
6 952 059
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
18 000
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
31 572
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
1 973 452
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
119 475
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
308 000
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"

3 958 233
015
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
857 934
027
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
65 000
082
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
21 000
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
251 594
051
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
251 594
9
Басқалар
9 132 052
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 916 362,7
058
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
188 205
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
1 728 157,7
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
205 864
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
205 864
257
Облыстың қаржы басқармасы
3 927 862
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
3 927 862
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
181 400
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
181 400
261
Облыстың білім басқармасы
469 754,3
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
469 754,3
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
71 616
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
71 616
280
Облыстың индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
197 555
001
Жергілікті деңгейде индустриялық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
66 055
005
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шараларды іске асыру
131 500
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
1 416 551
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау

3 958 233
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
857 934
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
65 000
082
Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
21 000
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
251 594
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
251 594
9
Прочие
9 132 052
253
Управление здравоохранения области
1 916 362,7
058
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-ел бесігі"
188 205
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
1 728 157,7
256
Управление координации занятости и социальных программ области
205 864
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
205 864
257
Управление финансов области
3 927 862
012
Резерв местного исполнительного органа области
3 927 862
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
181 400
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
181 400
261
Управление образования области
469 754,3
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
469 754,3
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
71 616
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
71 616
280
Управление индустриально-инновационного развития области
197 555
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития индустриально-инновационной деятельности
66 055
005
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
131 500
285
Управление физической культуры и спорта области
1 416 551
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства

1 416 551
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
745 087
093
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
745 087
14
Борышқа қызмет көрсету
79 257
1
Борышқа қызмет көрсету
79 257
257
Облыстың қаржы басқармасы
79 257
004
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
74 877
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
4 380
15
Трансферттер
50 926 213,1
1
Трансферттер
50 926 213,1
257
Облыстың қаржы басқармасы
50 926 213,1
007
Субвенциялар
39 304 000
011
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
5 254,8
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
5 049 779
026
Заңнаманың өзгеруіне байланысты жоғары тұрған бюджеттен төмен тұрған бюджеттерге өтемақыға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 524 392
029
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астана бюджеттеріне әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қатер төндiретiн табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар туындаған жағдайда, жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 255 000
053
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
787 787,3
III. Таза бюджеттік кредит беру
38 088 932,8
Бюджеттік кредиттер
48 203 345
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
33 150 322
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
33 150 322
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
20 636 553,7
088
Жұмыспен қамту Жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне кредит беру
20 636 553,7
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
6 715 423,5
088
Жұмыспен қамту Жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне кредит беру
6 715 423,5
288
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
5 798 344,8
088
Жұмыспен қамту Жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне кредит беру
5 798 344,8
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
8 827 921
1
Тұрғын үй шаруашылығы
8 827 921

1 416 551
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
745 087
093
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
745 087
14
Обслуживание долга
79 257
1
Обслуживание долга
79 257
257
Управление финансов области
79 257
004
Обслуживание долга местных исполнительных органов
74 877
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
4 380
15
Трансферты
50 926 213,1
1
Трансферты
50 926 213,1
257
Управление финансов области
50 926 213,1
007
Субвенции
39 304 000
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
5 254,8
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
5 049 779
026
Целевые текущие трансферты из вышестоящего бюджета на компенсацию потерь нижестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
3 524 392
029
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы в случаях возникновения чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, проведения мероприятий общереспубликанского либо международного значения
2 255 000
053
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
787 787,3
III. Чистое бюджетное кредитование
38 088 932,8
Бюджетные кредиты
48 203 345
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
33 150 322
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
33 150 322
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
20 636 553,7
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
20 636 553,7
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
6 715 423,5
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
6 715 423,5
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
5 798 344,8
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
5 798 344,8
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
8 827 921
1
Жилищное хозяйство
8 827 921