Ақтөбе қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 26 наурыздағы № 1845 "Ақтөбе қаласы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 27 ақпандағы № 997 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 28 ақпанда № 6840 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 5137 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласы әкімдігінің 28.12.2020 № 5137 қаулысымен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6 бабы 4 тармағының 8-1) тармақшасына, 62 бабының 6 тармағына сәйкес, Ақтөбе қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақтөбе қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 26 наурыздағы № 1845 "Ақтөбе қаласы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-1-184 тіркелген, 2018 жылғы 28 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымшасы, осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жариялансын.
2. "Ақтөбе қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Ақтөбе облысының Әділет департаментінде тіркеуді;
2) осы қаулыны, ресми жариялағаннан кейін Ақтөбе қаласы әкімдігінің интернет – ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтөбе қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
Қала әкімі М. Абдуллин

О внесении изменения в постановление акимата города Актобе от 26 марта 2018 года № 1845 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы по городу Актобе"
Постановление акимата города Актобе Актюбинской области от 27 февраля 2020 года № 997. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 28 февраля 2020 года № 6840. Утратило силу постановлением акимата города Актобе Актюбинской области от 28 декабря 2020 года № 5137
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Актобе Актюбинской области от 28.12.2020 № 5137 (вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6, пунктом 6 статьи 62 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат города Актобе ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Актобе от 26 марта 2018 года № 1845 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы по городу Актобе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-1-184, опубликованное 28 апреля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел образования города Актобе" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего постановления на интернет - ресурсе акимата города Актобе, после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Актобе.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2020 года.
Аким города М. Абдуллин

Ақтөбе қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 27 ақпандағы № 997 қаулысына Қосымша
Ақтөбе қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 26 наурыздағы № 1845 қаулысымен бекітілген
Ақтөбе қаласы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының әкімшілік-аумақтық орналасуы (қала, ауыл, кент)
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы
Негізгі құрылымдық бірліктер (топтар)
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарында бір тәрбиеленушіге жұмсалатын шығыстардың бір айдағы орташа құны
(теңге)
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарында ата-ананың бір күндік төлемақы мөлшері
(теңге)
1
Ақтөбе қаласы
жалпы мақсаттағы топтар

Приложение к постановлению акимата города Актобе от 27 февраля 2020 года № 997
Утвержден постановлением акимата города Актобе от 26 марта 2018 года № 1845
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы по городу Актобе
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения (город, село, поселок)
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение
Основные структурные единицы (группы)
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в организациях дошкольного воспитания и обучения в месяц
(тенге)
Размер родительской платы в организациях дошкольного воспитания и обучения в день
(тенге)
1
город Актобе
группы общего назначения