Аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 368 "2020-2022 жылдарға арналған Үшқатты ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 қарашадағы № 490 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 23 қарашада № 7692 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, 109-1 бабының 4 тармағына сәйкес, Әйтеке би аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 368 "2020-2022 жылдарға арналған Үшқатты ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6720 тіркелген, 2020 жылғы 24 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне келесідей өзгеріс енгізілсін:
2. Көрсетілген шешімінің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменения в решение районного маслихата от 6 января 2020 года № 368 "Об утверждении бюджета Ушкаттинского сельского округа на 2020 - 2022 годы"
Решение Айтекебийского районного маслихата Актюбинской области от 13 ноября 2020 года № 490. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 23 ноября 2020 года № 7692. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Айтекебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 6 января 2020 года № 368 "Об утверждении бюджета Ушкаттинского сельского округа на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6720 опубликованное 24 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующее изменение:
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

3. "Әйтеке би аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Әйтеке би аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
А. Дошаев
Әйтеке би аудандық
мәслихатының хатшысы
Е. Тансыкбаев
Әйтеке би аудандық мәслихаттың 2020 жылғы 13 қарашадағы № 490 шешіміне қосымша

3. Государственному учреждению "Аппарат Айтекебийского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Айтекебийского районного маслихата
А. Дошаев
Секретарь Айтекебийского
районного маслихата
Е. Тансыкбаев
приложение к решению Айтекебийского районного маслихата от 13 ноября 2020 года № 490