2021–2023 жылдарға арналған Әйтеке би аудандық бюджетін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 501 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 28 желтоқсанда № 7845 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына сәйкес, Әйтеке би аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 7 040 645,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 193 135 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9 346 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 430 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 834 734,8 мың теңге;
2) шығындар – 7 319 641,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 76 897,5 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 105 012,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 28 115 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 355 893,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 355 893,4 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 105 012,5 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 28 115 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 278 995,9 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 15.12.2021 № 126 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Аудан бюджетінің кірісіне мыналар есептелетін болып ескерілсін:
ірі кәсіпкерлік субъектілерінен және мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, заңды тұлғалардан алынатын корпоративтік табыс салығы;
аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің аумағында тіркелген жеке тұлғалардың төлем көзінен салық салынбайтын кірістері бойынша жеке табыс салығын қоспағанда, жеке табыс салығы;
әлеуметтiк салық;
мүлкі аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің аумағында орналасқан жеке тұлғалардың мүлкі салығын қоспағанда, мүлiкке салынатын салықтар;
жер учаскесі аудандық маңызы бар қалада, ауылда, кентте орналасқан жеке және заңды тұлғалардан алынатын, елдi мекендер жерлерiне салынатын жер салығын қоспағанда, жер салығы;
аудандық маңызы бар қалада, ауылда, кентте тіркелген жеке және заңды тұлғалардан алынатын көлік құралдары салығын қоспағанда, көлік құралдары салығы;
бензинге (авиациялық бензинді қоспағанда) және дизель отынына акциздер;
табиғи және басқа да ресурстарды пайдаланғаны үшiн түсетiн түсiмдер;
кәсiпкерлiк және кәсiби қызметтi жүргiзгенi үшiн алынатын алымдар;
ойын бизнесіне салық;
мемлекеттік баж;
мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар;
мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүлікті сату;
жердi сату.

Об утверждении Айтекебийского районного бюджета на 2021-2023 годы
Решение Айтекебийского районного маслихата Актюбинской области от 24 декабря 2020 года № 501. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 28 декабря 2020 года № 7845. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьей 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Айтекебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 040 645,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 193 135 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 9 346 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 430 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 834 734,8 тысяч тенге;
2) затраты – 7 319 641,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 76 897,5 тысяч тенге, в том числе;
бюджетные кредиты – 105 012,5 тысяч тенге:
погашение бюджетных кредитов – 28 115 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 355 893,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 355 893,4 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 105 012,5 тысяч тенге;
погашение займов – 28 115 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 278 995,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 –в редакции решения Айтекебийского районного маслихата Актюбинской области от 15.12.2021 № 126 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Учесть, что в доход районного бюджета зачисляются следующие:
корпоративный подоходный налог с юридических лиц, за исключением поступлений от субъектов крупного предпринимательства и организаций нефтяного сектора;
индивидуальный подоходный налог, за исключением индивидуального подоходного налога по доходам, не облагаемым у источника выплаты, физических лиц, зарегистрированных на территории города районного значения, села, поселка, сельского округа;
социальный налог;
налог на имущество, за исключением налога на имущество физических лиц, имущество которых находится на территории города районного значения, села, поселка, сельского округа;
земельный налог, за исключением земельного налога на земли населенных пунктов, взимаемого с физических и юридических лиц, земельный участок которых находится в городе районного значения, селе, поселке;
налог на транспортные средства, за исключением налога на транспортные средства, взимаемого с физических и юридических лиц, зарегистрированных в городе районного значения, селе, поселке;
акцизы на бензин (за исключением авиационного бензина) и дизельное топливо;
поступления за использование природных и других ресурсов;
сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности;
налог на игорный бизнес;
государственная пошлина;
вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета;
продажа государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями;
продажа земли.

3. Қазақстан Республикасының 2020 жылғы 02 желтоқсандағы "2021 – 2023 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңының 9 бабына сәйкес, мәліметке және басшылыққа алынсын:
2021 жылғы 1 қаңтарынан бастап белгіленеді:
1) жалақының ең төмен мөлшерi – 42 500 теңге;
2) мемлекеттік базалық зейнетақы төлемінің ең төмен мөлшері – 18 524 теңге;
3) зейнетақының ең төмен мөлшерi – 43 272 теңге;
4) жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтiк төлемдердi есептеу, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес айыппұл санкцияларын, салықтарды және басқа да төлемдердi қолдану үшiн айлық есептiк көрсеткiш – 2 917 теңге;
5) базалық әлеуметтiк төлемдердiң мөлшерлерiн есептеу үшiн ең төмен күнкөрiс деңгейiнiң шамасы – 34 302 теңге болып белгiленсiн.
4. 2021 жылға облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берілетін субвенция - 4 130 000,0 мың теңге сомасында субвенциялар ескерілсін.
5. 2021 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджеттеріне берілетін субвенциялар көлемі – 585 594,0 мың теңге сомасында ескерілсін;
Әйке ауылдық округіне – 60 238,0 мың теңге;
Ақкөл ауылдық округіне – 25 471,0 мың теңге;
Ақтасты ауылдық округіне – 31 042,0 мың теңге;
Аралтоғай ауылдық округіне – 41 362,0 мың теңге;
Тұмабұлақ ауылдық округіне – 33 718,0 мың теңге;
Жабасақ ауылдық округіне –35 256,0 мың теңге;
Жамбыл ауылдық округіне – 26 271,0 мың теңге;
Қайрақты ауылдық округіне – 10 084,0 мың теңге;
Қарабұтақ ауылдық округіне – 57 849,0 мың теңге;
Темірбек Жүргенов ауылдық округіне – 101 946,0 мың теңге;
Құмқұдық ауылдық округіне – 53 736,0 мың теңге;
Қызылжұлдыз ауылдық округіне – 29 502,0 мың теңге;
Сарат ауылдық округіне – 27 352,0 мың теңге;
Сұлукөл ауылдық округіне – 28 472,0 мың теңге;
Ұшқатты ауылдық округіне – 23 295,0 мың теңге.
6. 2021 жылға арналған аудандық бюджетке республикалық бюджеттен мынадай көлемдерде ағымдағы нысаналы трансферттер бөлінгені ескерілсін:
1) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге – 42 500,0 мың теңге;
2) балаларға кепілдендірілген әлеуметтік пакетке – 5 079,0 мың теңге;
3) Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға – 9 900,0 мың теңге;
4) мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға – 208,0 мың теңге;
5) еңбек нарығын дамытуға – 153 080,0 мың теңге;
6) мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге – 2 192,0 мың теңге;
7) "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға – 182 535,0 мың теңге;

3. Принять к сведению и руководству, что в соответствии со статьей 9 Закона Республики Казахстан от 02 декабря 2020 года "О республиканском бюджете на 2021 – 2023 годы" установлено:
с 1 января 2021 года:
1) минимальный размер заработной платы - 42 500 тенге;
2) минимальный размер государственной базовой пенсионной выплаты – 18 524 тенге;
3) минимальный размер пенсии – 43 272 тенге;
4) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат, а также применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии с законодательством Республики Казахстан – 2 917 тенге;
5) величину прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат – 34 302 тенге.
4. Учесть в районном бюджете на 2021 год объем субвенций из областного бюджета в сумме - 4 130 000,0 тысяч тенге.
5. Учесть объем субвенции, на 2021 год передаваемых из районного бюджета в бюджет сельских округов в сумме – 585 594,0 тысяч тенге;
Айкенский сельский округ – 60 238,0 тысяч тенге;
Аккольский сельский округ – 25 471,0 тысяч тенге;
Актастинский сельский округ – 31 042,0 тысяч тенге;
Аралтогайский сельский округ – 41 362,0 тысяч тенге;
Тумабулакский сельский округ – 33 718,0 тысяч тенге;
Жабасакский сельский округ – 35 256,0 тысяч тенге;
Жамбылский сельский округ – 26 271,0 тысяч тенге;
Кайрактинский сельский округ – 10 084,0 тысяч тенге;
Карабутакский сельский округ – 57 849,0 тысяч тенге;
Сельский округ Темирбека Жургенова – 101 946,0 тысяч тенге;
Кумкудукский сельский округ – 53 736,0 тысяч тенге;
Кызылжулдузский сельский округ – 29 502,0 тысяч тенге;
Саратский сельский округ – 27 352,0 тысяч тенге;
Сулукольский сельский округ – 28 472,0 тысяч тенге;
Ушкатинский сельский округ – 23 295,0 тысяч тенге.
6. Учесть в районном бюджете на 2021 год поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на:
1) выплату государственной адресной социальной помощи – 42 500,0 тысяч тенге;
2) гарантированный социальный пакет детям – 5 079,0 тысяч тенге;
3) обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан – 9 900,0 тысяч тенге;
4) субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов – 208,0 тысяч тенге;
5) развитие рынка труда – 153 080,0 тысяч тенге;
6) установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения – 2 192,0 тысяч тенге;
7) реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі" – 182 535,0 тысяч тенге;

8) мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге – 18 592,0 мың теңге;
9) халықтың әлеуметтік осал топтары және (немесе) аз қамтылған көп балалы отбасылар үшін коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін сатып алуға – 16 700,0 мың теңге.
Аталған ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
7. 2021 жылға арналған аудандық бюджетіне республикалық бюджеттен дамуға нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
1) Әйтеке би ауданы Ақкөл ауылындағы сумен жабдықтау объектілерін салуға – 100 000,0 мың теңге;
2) Әйтеке би ауданы Сұлукөл ауылындағы сумен жабдықтау объектілерін салуға – 70 000,0 мың теңге;
3) Әйтеке би ауданы Сарат ауылындағы сумен жабдықтау объектілерін салуға – 70 000,0 мың теңге;
4) Әйтеке би ауданы Толыбай ауылындағы сумен жабдықтау объектілерін салуға – 100 000,0 мың теңге.
Аталған нысаналы дамытуға берілетін трансферттердің сомаларын бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
8. 2021 жылға арналған аудандық бюджетке республикалық бюджеттен кредиттер түскені ескерілсін:
1) мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға – 100 636,0 мың теңге.
Аталған кредиттердің сомаларын бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
9. 2021 жылға арналған аудандық бюджетіне облыстық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер түскені ескерілсін:
1) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге – 17 830,0 мың теңге;
2) балаларға кепілдендірілген әлеуметтік пакетке – 2 184,0 мың теңге;
3) халықты жұмыспен қамтуға жәрдемдесуге – 9 774,0 мың теңге;
4) нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытуға – 9 389,0 мың теңге;
5) аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеуге – 168 366,0 мың теңге.
Аталған ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
10. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2021 жылға арналған резерві – 20 820,0 мың теңге сомасында бекітілсін.

8) на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений – 18 592,0 тысяч тенге;
9) приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения и (или) малообеспеченных многодетных семей – 16 700,0 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм целевых текущих трансфертов определяется на основании постановления акимата района.
7. Учесть в районном бюджете на 2021 год поступление целевых трансфертов на развитие из республиканского бюджета на:
1) строительство объектов водоснабжения в селе Акколь Айтекебийского района – 100 000,0 тысяч тенге;
2) строительство объектов водоснабжения в селе Сулуколь Айтекебийского района – 70 000,0 тысяч тенге;
3) строительство объектов водоснабжения в селе Сарат Айтекебийского района – 70 000,0 тысяч тенге;
4) строительство водопровода в селе Толыбай Айтекебийского района – 100 000,0 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов на развитие определяется на основании постановления акимата района.
8. Учесть в областном бюджете на 2021 год поступление кредитов из республиканского бюджета на:
1) реализацию мер социальной поддержки специалистов – 100 636,0 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм кредитов определяется на основании постановления акимата района.
9. Учесть в районном бюджете на 2021 год поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на:
1) выплату государственной адресной социальной помощи – 17 830,0 тысяч тенге;
2) гарантированный социальный пакет детям – 2 184,0 тысяч тенге;
3) содействие занятости населения – 9 774,0 тысяч тенге;
4) развитие продуктивной занятости и массового предпринимательства – 9 389,0 тысяч тенге;
5) капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов – 168 366,0 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм целевых текущих трансфертов определяется на основании постановления акимата района.
10. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2021 год в сумме – 20 820,0 тысяч тенге.

11. Функциялардың өзгеруіне байланысты 2021 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттің шығындарын өтеу – 3 202 515,0 мың теңге сомасында көзделсiн.
12. Аудандық бюджеттен 2021 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджетке трансферттер түсімі – 118 462,0 мың теңге сомасында көзделсін.
13. Жергілікті өзін-өзі басқару функцияларын іске асыруға аудандық бюджеттен 2021 жылға ауылдық округтер бойынша берілетін субвенция көлемі 4 - қосымшаға сәйкес бекітілсін.

11. Предусмотреть в районном бюджете на 2021 год в сумме – 3 202 515,0 тысячи тенге на компенсацию потерь областного бюджета в связи с изменением функций.
12. Предусмотреть в районном бюджете на 2021 год в сумме – 118 462,0 тысячи тенге на поступление трансфертов из районного бюджета в областной бюджет.
13. Утвердить объемы субвенции передаваемых из районного бюджета для сельских округов на 2021 год на реализацию функции местного самоуправления, согласно приложению - 4.

14. "Әйтеке би аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
15. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Әйтеке би аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
С. Нуржанов
Әйтеке би аудандық
мәслихатының хатшысы
Е. Тансыкбаев
Әйтеке би аудандық мәслихаттың 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 501 шешіміне 1-қосымша
2021 жылға арналған Әйтеке би аудандық бюджеті

14. Государственному учреждению "Аппарат Айтекебийского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
15. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии
Айтекебийского районного маслихата
С. Нуржанов
Секретарь Айтекебийского
районного маслихата
Е. Тансыкбаев
Приложение-1 к решению Айтекебийского районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 501
Айтекебийский районный бюджет на 2021 год

178432,6
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
305
036
Мәдениет объектілерін дамыту
305
2
Спорт
5600
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
5400
009
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
1100
010
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
4300
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
200
021
Спорт объектілерін дамыту
200
3
Ақпараттық кеңiстiк
95492,1
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
12000
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
12000
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
83492,1
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
82042,1
007
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
1450
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
119291,5
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
29275,5
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17612,1
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
11663,4
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
90016
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
45123,4
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
44892,6
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
108155,5
1
Ауыл шаруашылығы
84655,5
477
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы мен жер қатынастары бөлімі
84655,5
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және жер қатынастары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
84655,5
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
23500
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
23500
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру

178432,6
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
305
036
Развитие объектов культуры
305
2
Спорт
5600
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
5400
009
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
1100
010
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
4300
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
200
021
Развитие объектов спорта
200
3
Информационное пространство
95492,1
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
12000
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
12000
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
83492,1
006
Функционирование районных (городских) библиотек
82042,1
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
1450
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
119291,5
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
29275,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
17612,1
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
11663,4
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
90016
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
45123,4
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
44892,6
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
108155,5
1
Сельское хозяйство
84655,5
477
Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)
84655,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и земельных отношений
84655,5
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
23500
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
23500
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов