Алға аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 323 "2020-2022 жылдарға арналған Алға аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 наурыздағы № 345 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 18 наурызда № 6905 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9 бабының 2 тармағына және 106, 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алға аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 323 "2020-2022 жылдарға арналған Алға аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6634 тіркелген, 2019 жылғы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта
1) тармақшасында
кірістер - "12 069 342" сандары "12 004 981,8" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері - "11 162 606" сандары "11 098 245,8" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында
шығындар - "12 069 342" сандары "12 085 683,8" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшасында
қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - "0" деген саны "8 000" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - "0" деген саны "8 000" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында
бюджет тапшылығы - "-93 717" сандары "-182 419" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында
бюджет тапшылығын қаржыландыру - "93 717" сандары "182 419" сандарымен ауыстырылсын;
6 тармақ
келесі мазмұнды абзацпен толықтырылсын:
"халықтын әлеуметтік жағынан әлсіз топтарына және (немесе) аз қамтылған көп балалы отбасылар үшін коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алуға – 33 600 мың теңге";
8 тармақта
тоғызыншы абзацта - "139 432" сандары "16 084" сандарымен ауыстырылсын;
оныншы абзацта - "163 070" сандары "183 168" сандарымен ауыстырылсын;
9 тармақта
келесі мазмұнды абзацпен толықтырылсын:
"елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға – 4 000 мың теңге";
шешімнің орыс тіліндегі 13 тармағында "2019" сандары "2020" деген сандарымен ауыстырылсын, қазақ тіліндегі мәтін өзгермейді.
2. Көрсетілген шешімдегі 1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение Алгинского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 323 "Об утверждении Алгинского районного бюджета на 2020-2022 годы"
Решение Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 13 марта 2020 года № 345. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 18 марта 2020 года № 6905. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 и статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алгинского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 323 "Об утверждении Алгинского районного бюджета на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6634, опубликованное 31 декабря 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1
в подпункте 1)
доходы - цифры "12 069 342" заменить цифрами "12 004 981,8";
в том числе:
поступления трансфертов - цифры "11 162 606" заменить цифрами "11 098 245,8";
в подпункте 2)
затраты - цифры "12 069 342" заменить цифрами "12 085 683,8";
в подпункте 4)
сальдо по операциям с финансовыми активами - цифру "0" заменить цифрами "8 000";
в том числе:
приобретение финансовых активов - цифру "0" заменить цифрами "8 000";
в подпункте 5)
дефицит (профицит) бюджета - цифры "-93 717" заменить цифрами "-182 419";
в подпункте 6)
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - цифры "93 717" заменить цифрами "182 419";
пункт 6
дополнить абзацем следующего содержания:
"33 600 тысяч тенге на приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения и (или) малообеспеченных многодетных семей";
в пункте 8
в абзаце девятом - цифры "139 432" заменить цифрами "16 084";
в абзаце десятом - цифры "163 070" заменить цифрами "183 168";
пункт 9
дополнить абзацем следующего содержания:
"4 000 тысяч тенге на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах";
в пункте 13 решения на русском языке цифры "2019" заменить цифрами "2020", текст на казахском языке не меняется.
2. Приложение 1 к указаннаму решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.

3. "Алға аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Алға аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Алға аудандық
мәслихат сессиясының төрағасы
А. Нургалиев
Алға аудандық
мәслихатының хатшысы
Б. Жумабаев
Алға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 наурыздағы
№ 345 шешіміне қосымша

3. Государственному учреждению "Аппарат Алгинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Алгинского районного маслихата, после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Алгинского
районного маслихата
А. Нургалиев
Секретарь Алгинского
районного маслихата
Б. Жумабаев
Приложение к решению Алгинский районный маслихат от 13 марта 2020 года № 345