Алға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 8 қаңтардағы № 337 "2020-2022 жылдарға арналған Қарақұдық ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 мамырдағы № 381 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 19 мамырда № 7107 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына және 109-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 8 қаңтардағы № 337 "2020-2022 жылдарға арналған Қарақұдық ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6749 тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 27 қаңтарда жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "27 534,3" сандары "27 034,3" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері – "23 434" сандары "22 934" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "27 534,3" сандары "27 034,3" сандарымен ауыстырылсын;
5 тармақта:
Мемлекеттік органның күрделі шығыстарына - "500" сандары "0" санымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Алға аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:

О внесении изменений в решение Алгинского районного маслихата от 8 января 2020 года № 337 "Об утверждении бюджета Каракудыкского сельского округа на 2020-2022 годы"
Решение Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 15 мая 2020 года № 381. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 19 мая 2020 года № 7107
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 и со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алгинского районного маслихата от 8 января 2020 года № 337 "Об утверждении бюджета Каракудыкского сельского округа на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6749, опубликованное 27 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "27 534,3" заменить цифрами "27 034,3";
в том числе:
поступления трансфертов - цифры "23 434" заменить цифрами "22 934"
в подпункте 2):
затраты – цифры "27 534,3" заменить цифрами "27 034,3";
в пункте 5:
На капитальные расходы государственного органа - цифры "500" заменить цифрой "0".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат маслихата Алгинского района" в установленном законодательном порядке обеспечить:

1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жарияланғаннан кейін Алға аудандық мәслихатының интернет - ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Алға аудандық
мәслихат сессиясының төрайымы
Г. Джармухамбетова
Алға аудандық
мәслихатының хатшысы
Б. Жумабаев
Алға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 мамырдағы
№ 381 шешіміне қосымша

1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Алгинского районного маслихата, после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Алгинского
районного маслихата
Г. Джармухамбетова
Секретарь Алгинского
районного маслихата
Б. Жумабаев
Приложение к решению Алгинского районного маслихата от 15 мая 2020 года
№ 381