Алға аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 323 "2020-2022 жылдарға арналған Алға аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 маусымдағы № 396 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 26 маусымда № 7223 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9 бабының 2 тармағына және 106, 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алға аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 323 "2020-2022 жылдарға арналған Алға аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6634 тіркелген, 2019 жылғы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта
1) тармақшасында
кірістер - "11 803 839,8" сандары "11 493 380,8" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері - "10 903 609,8" сандары "10 593 150,8" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында
шығындар - "12 806 776,1" сандары "12 504 317,1" сандарымен ауыстырылсын;
8 тармақта
он тоғызыншы абзацта - "567 036" сандары "342 041" сандарымен ауыстырылсын;
жиырма бірінші абзацта - "16 502" сандары "0" санымен ауыстырылсын;
9 тармақта
үшінші абзацта - "100 113" сандары "94 543" сандарымен ауыстырылсын;
төртінші абзацта - "167 782" сандары "104 390" сандарымен ауыстырылсын;
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Алға аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:

О внесении изменений в решение Алгинского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 323 "Об утверждении Алгинского районного бюджета на 2020-2022 годы"
Решение Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 23 июня 2020 года № 396. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 26 июня 2020 года № 7223
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 и статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алгинского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 323 "Об утверждении Алгинского районного бюджета на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6634, опубликованное 31 декабря 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1
в подпункте 1)
доходы – цифры "11 803 839,8" заменить цифрами "11 493 380,8";
в том числе:
поступления трансфертов – цифры "10 903 609,8" заменить цифрами "10 593 150,8";
в подпункте 2)
затраты - цифры "12 806 776,1" заменить цифрами "12 504 317,1";
в пункте 8
в абзаце девятнадцатом - цифры "567 036" заменить цифрами "342 041";
в абзаце двадцать первом - цифры "16 502" заменить цифрой "0";
в пункте 9
в абзаце третьем – цифры "100 113" заменить цифрами "94 543";
в абзаце четвертом – цифры "167 782" заменить цифрами "104 390";
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Алгинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:

1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Алға аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Алға аудандық
мәслихат сессиясының төрағасы
Р. Еркусимова
Алға аудандық
мәслихатының хатшысы
Б. Жумабаев
Алға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 маусымдағы
№ 396 шешіміне қосымша

1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Алгинского районного маслихата, после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Алгинского
районного маслихата
Р. Еркусимова
Секретарь Алгинского
районного маслихата
Б. Жумабаев
Приложение к решению Алгинского районного маслихата от 23 июня 2020 года № 396