Алға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 8 қаңтардағы № 339 "2020-2022 жылдарға арналған Маржанбұлақ ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 5 қарашадағы № 445 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 қарашада № 7613 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2- тармағына және 109-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 8 қаңтардағы № 339 "2020-2022 жылдарға арналған Маржанбұлақ ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6750 тіркелген, 2020 жылғы 27 қантарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "70 012,4" сандары "69 947,6" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық түсімдер – "4 503" сандары "4 537" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер – "455,4" сандары "421,5" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері – "65 054" сандары "64 989,1" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "72 156,5" сандары "72 091,6" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті) – "-2 144,1" сандары "-2 144" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - "2 144,1" сандары "2 144" сандарымен ауыстырылсын;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – "0" саны "2 144" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Алға аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:

О внесении изменений в решение Алгинского районного маслихата от 8 января 2020 года № 339 "Об утверждении бюджета Маржанбулакского сельского округа на 2020-2022 годы"
Решение Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 5 ноября 2020 года № 445. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 10 ноября 2020 года № 7613
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 и статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алгинского районного маслихата от 8 января 2020 года № 339 "Об утверждении бюджета Маржанбулакского сельского округа на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6750, опубликованное 27 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "70 012,4" заменить цифрами "69 947,6";
налоговые поступления – цифры "4 503" заменить цифрами "4 537";
неналоговые поступления – цифры "455,4" заменить цифрами "421,5";
поступления трансфертов - цифры "65 054" заменить цифрами "64 989,1";
в подпункте 2):
затраты – цифры "72 156,5" заменить цифрами "72 091,6";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета - цифры "-2 144,1" заменить цифрами "-2 144";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использования профицита) бюджета – цифры "2 144,1" заменить цифрами "2 144";
используемые остатки бюджетных средств – цифру "0" заменить цифрами "2 144".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Алгинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:

1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жарияланғаннан кейін Алға аудандық мәслихатының интернет - ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Алға аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
А. Жиенбаев
Алға аудандық
мәслихатының хатшысы
Б. Жумабаев
Алға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 5 қарашадағы
№ 445 шешіміне қосымша

1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет – ресурсе Алгинского районного маслихата после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Алгинского
районного маслихата
А. Жиенбаев
Секретарь Алгинского
районного маслихата
Б. Жумабаев
Приложение к решению Алгинского районного маслихата от 5 ноября 2020 года № 445