Алға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 8 қаңтардағы № 331 "2020-2022 жылдарға арналған Алға қаласының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 5 қарашадағы № 437 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 қарашада № 7619 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2-тармағына және 109-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 8 қаңтардағы № 331 "2020-2022 жылдарға арналған Алға қаласының бюджетін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6766 тіркелген, 2020 жылғы 27 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "554 934,2" сандары "547 096,8" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімі - "793 028" сандары "501 274,6" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "939 093,6" сандары "927 938,2" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
таза бюджеттік кредиттеу – "370 278,5" сандары "364 050,1" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті) – "-16 791,3" сандары "-10 562,9" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – "16 791,3" сандары "387 069,8" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Алға аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:

О внесении изменений в решение Алгинского районного маслихата от 8 января 2020 года № 331 "Об утверждении бюджета города Алга на 2020-2022 годы"
Решение Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 5 ноября 2020 года № 437. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 10 ноября 2020 года № 7619. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 и статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алгинского районного маслихата от 8 января 2020 года № 331 "Об утверждении бюджета города Алга на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6766, опубликованное 27 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "554 934,2" заменить цифрами "547 096,8";
поступления трансфертов - цифры "793 028" заменить цифрами "501 274,6";
в подпункте 2):
затраты – цифры "939 093,6" заменить цифрами "927 938,2";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование - цифры "370 278,5" заменить цифрами "364 050,1";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета - цифры "-16 791,3" заменить цифрами "-10 562,9";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - цифрами "16 791,3" заменить цифрами "387 069,8".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Алгинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить: