Алға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 8 қаңтардағы № 334 "2020-2022 жылдарға арналған Бестамақ ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 5 қарашадағы № 440 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 11 қарашада № 7625 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2-тармағына және 109-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 8 қаңтардағы № 334 "2020-2022 жылдарға арналған Бестамақ ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6748 тіркелген, 2020 жылғы 24 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "101 660,5" сандары "100 910,5" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері - "95 214" сандары "94 464" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "166 649,7" сандары "159 770,1" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы - "-64 989,2" сандары "-58 859,6" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру - "64 989,2" сандары "58 859,6" сандарымен ауыстырылсын;
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Алға аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:

О внесении изменений в решение Алгинского районного маслихата от 8 января 2020 года № 334 "Об утверждении бюджета Бестамакского сельского округа на 2020-2022 годы"
Решение Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 5 ноября 2020 года № 440. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 11 ноября 2020 года № 7625. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 и статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алгинского районного маслихата от 8 января 2020 года № 334 "Об утверждении бюджета Бестамакского сельского округа на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6748, опубликованное 24 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовыхактов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры - "101 660,5" заменить цифрами "100 910,5";
поступления трансфертов – цифры "95 214" заменить цифрами "94 464";
в подпункте 2):
затраты цифры - "166 649,7" заменить цифрами "159 770,1";
в подпункте 5):
дефицит цифры - "-64 989,2" заменить цифрами "-58 859,6";
в подпункте 6):
финансирование дефицита цифры - "64 989,2" заменить цифрами "58 859,6".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Алгинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:

1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жарияланғаннан кейін Алға аудандық мәслихатының интернет – ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Алға аудандық
мәслихат сессиясының төрағасы
А. Жиенбаев
Алға аудандық
мәслихатының хатшысы
Б. Жумабаев
Алға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 5 қарашадағы
№ 440 шешіміне қосымша

1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет – ресурсе Алгинского районного маслихата после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Алгинского
районного маслихата
А. Жиенбаев
Секретарь Алгинского
районного маслихата
Б. Жумабаев
Приложение к решению Алгинского районного маслихата от 5 ноября 2020 года № 440