Алға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 8 қаңтардағы № 331 "2020-2022 жылдарға арналған Алға қаласының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 желтоқсандағы № 456 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 20 желтоқсанда № 7810 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына және 109-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 8 қаңтардағы № 331 "2020-2022 жылдарға арналған Алға қаласының бюджетін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6766 тіркелген, 2020 жылғы 27 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "547 096,8" сандары "483 506,8" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімі - "501 274,6" сандары "437 684,6" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "927 938,2" сандары "807 654,2" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
таза бюджеттік кредиттеу - "364 050,1" сандары "0" санымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті) – "-10 562,9" сандары "-324 147,4" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – "387 069,8" сандары "324 147,4" сандарымен ауыстырылсын;
қарыздар түсімі - "0" саны "307 356,1" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Алгинского районного маслихата от 8 января 2020 года № 331 "Об утверждении бюджета города Алга на 2020-2022 годы"
Решение Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 15 декабря 2020 года № 456. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 20 декабря 2020 года № 7810
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 и статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алгинского районного маслихата от 8 января 2020 года № 331 "Об утверждении бюджета города Алга на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6766, опубликованное 27 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "547 096,8" заменить цифрами "483 506,8"
в том числе:
поступления трансфертов - цифры "501 274,6" заменить цифрами "437 684,6";
в подпункте 2):
затраты – цифры "927 938,2" заменить цифрами "807 654,2";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование – цифры "364 050,1" заменить цифрой "0";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета - цифры "-10 562,9" заменить цифрами "-324 147,4";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - цифрами "387 069,8" заменить цифрами "324 147,4";
поступление займов – цифру "0" заменить цифрами "307 356,1".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

3. "Алға аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Алға аудандық мәслихатының интернет – ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Алға аудандық
мәслихат сессиясының төрағасы
А. Жиенбаев
Алға аудандық
мәслихатының хатшысы
Б. Жумабаев

3. Государственному учреждению "Аппарат Алгинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет – ресурсе Алгинского районного маслихата после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Алгинского
районного маслихата
А. Жиенбаев
Секретарь Алгинского
районного маслихата
Б. Жумабаев