Алға аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 323 "2020-2022 жылдарға арналған Алға аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 желтоқсандағы № 457 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 20 желтоқсанда № 7813 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9 бабының 2 тармағына және 109 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алға аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 323 "2020-2022 жылдарға арналған Алға аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6634 тіркелген, 2019 жылы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер "10 743 662,2" сандары "10 178 848,2" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық түсімдер бойынша "916 110" сандары "931 110" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері бойынша "9 793 432,2" сандары "9 213 618,2" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар "11 676 191,1" сандары "11 095 377,1" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
таза бюджеттік кредит беру "493 217,6" сандары "388 249,6" сандарымен ауыстырылсын;
бюджеттік кредиттер "518 795,6" сандары "470 521,6" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы "-1 425 746,5" сандары "- 1 304 778,5" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру "1 425 746,5" сандары "1 304 778,5" сандарымен ауыстырылсын;
4-1 тармақта:
үшінші абзацта "117 579" сандары "183 572" сандарымен ауыстырылсын;
6 тармақта:
екінші абзацта "208 490" сандары "181 280" сандарымен ауыстырылсын;
алтыншы абзацта "167 239" сандары "153 981" сандарымен ауыстырылсын;
сегізінші абзацта "119 528" сандары "46 455" сандарымен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацта "12 203" сандары "0" санымен ауыстырылсын;
он бірінші абзацта "620 816" сандары "519 316" сандарымен ауыстырылсын;
он төртінші абзацта "20 351" сандары "15 765" сандарымен ауыстырылсын;
он бесінші абзацта "33 600" сандары "30 220" сандарымен ауыстырылсын;
және келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"дене шынықтыру және спорт саласындағы орта және қосымша білім беру мемлекеттік ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға – 12 486 мың теңге";
7 тармақта:

О внесении изменений и дополнения в решение Алгинского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 323 "Об утверждении Алгинского районного бюджета на 2020-2022 годы"
Решение Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 15 декабря 2020 года № 457. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 20 декабря 2020 года № 7813. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 и статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алгинского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 323 "Об утверждении Алгинского районного бюджета на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6634, опубликованное 31 декабря 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "10 743 662,2" заменить цифрами "10 178 848,2";
налоговые поступления – цифры "916 110" заменить цифрами "931 110";
поступления трансфертов – цифры "9 793 432,2" заменить цифрами "9 213 618,2";
в подпункте 2):
затраты - цифры "11 676 191,1" заменить цифрами "11 095 377,1";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование - цифры "493 217,6" заменить цифрами "388 249,6";
бюджетные кредиты - цифры "518 795,6" заменить цифрами "470 521,6";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета цифры "-1 425 746,5" заменить цифрами "- 1 304 778,5";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - цифры "1 425 746,5" заменить цифрами "1 304 778,5";
в пункте 4-1:
в абзаце третьем - цифры "117 579" заменить цифрами "183 572";
в пункте 6:
в абзаце втором - цифры "208 490" заменить цифрами "181 280";
в абзаце шестом - цифры "167 239" заменить цифрами "153 981";
в абзаце восьмом - цифры "119 528" заменить цифрами "46 455";
в абзаце девятом - цифры "12 203" заменить цифрой "0";
в абзаце одиннадцатом - цифры "620 816" заменить цифрами "519 316";
в абзаце четырнадцатом - цифры "20 351" заменить цифрами "15 765";
в абзаце пятнадцатом - цифры "33 600" заменить цифрами "30 220";
и дополнить абзацем следующего содержания:
"12 486 тысяч тенге – на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего и дополнительного образования в сфере физической культуры и спорта";
в пункте 7:

екінші абзацта "390 336" сандары "290 336" сандарымен ауыстырылсын;
төртінші абзацта "399 183" сандары "398 414" сандарымен ауыстырылсын;
8 тармақта:
үшінші абзацта "497 269" сандары "500 769" сандарымен ауыстырылсын;
жетінші абзацта "4 253" сандары "1 074" сандарымен ауыстырылсын;
сегізінші абзацта "71 751" сандары "51 751" сандарымен ауыстырылсын;
оныншы абзацта "183 168" сандары "177 808" сандарымен ауыстырылсын;
он бірінші абзацта "439 685" сандары "369 114" санымен ауыстырылсын;
он тоғызыншы абзацта "342 041" сандары "285 822" сандарымен ауыстырылсын;
жиырма екінші абзацта "80 975" сандары "58 780" санымен ауыстырылсын;
жиырма бесінші абзацта "58 557" сандары "45 628" сандарымен ауыстырылсын;
9 тармақта:
екінші абзацта "107 344" сандары "77 189" сандарымен ауыстырылсын;
үшінші абзацта "128 234" сандары "89 865" сандарымен ауыстырылсын;
бесінші абзацта "4 000" сандары "2 600" сандарымен ауыстырылсын;
9-1 тармақта:
"1 263 940,5" сандары "1 191 246,5" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

в абзаце втором - цифры "390 336" заменить цифрами "290 336";
в абзаце четвертом - цифры "399 183" заменить цифрами "398 414";
в пункте 8:
в абзаце третьем - цифры "497 269" заменить цифрами "500 769";
в абзаце седьмом - цифры "4 253" заменить цифрами "1 074";
в абзаце восьмом - цифры "71 751" заменить цифрами "51 751";
в абзаце десятом - цифры "183 168" заменить цифрами "177 808";
в абзаце одиннадцатом - цифры "439 685" заменить цифрами "369 114";
в абзаце девятнадцатом - цифры "342 041" заменить цифрами "285 822";
в абзаце двадцать втором - цифры "80 975" заменить цифрами "58 780";
в абзаце двадцать пятом - цифры "58 557" заменить цифрами "45 628";
в пункте 9:
в абзаце втором - цифры "107 344" заменить цифрами "77 189";
в абзаце третьем - цифры "128 234" заменить цифрами "89 865";
в абзаце пятом - цифры "4 000" заменить цифрами "2 600";
в пункте 9-1:
цифры "1 263 940,5" заменить цифрами "1 191 246,5".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

3. "Алға аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Алға аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Алға аудандық
мәслихат сессиясының төрағасы
А. Жиенбаев
Алға аудандық
мәслихатының хатшысы
Б. Жумабаев

3. Государственному учреждению "Аппарат Алгинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Алгинского районного маслихата, после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Алгинского
районного маслихата
А. Жиенбаев
Секретарь Алгинского
районного маслихата
Б. Жумабаев