Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 12 қазандағы № 210 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 13 қазанда № 7531 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 17, 69, 71-1 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына сәйкес, Байғанин аудандық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Байғанин ауданының Дауыл-Көкпекті алаңында орналасқан жалпы көлемі 12559,8 гектар жер учаскесіне жер пайдаланушылардан алып қоймай "Қазхром" Трансұлттық компаниясы" Акционерлік қоғамымен пайдалы қазбаларды барлау үшін, 2024 жылдың 30 қазанына дейінгі мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "Байғанин ауданы бойынша жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны оны ресми жариялағаннан кейін Байғанин аудандық әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Байғанин ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Байғанин ауданының әкімі К. Утаров

Об установлении публичного сервитута
Постановление акимата Байганинского района Актюбинской области от 12 октября 2020 года № 210. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 13 октября 2020 года № 7531
В соответствии со статьями 17, 69, 71-1 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Байганинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут на земельный участок общей площадью 12559,8 гектаров, расположенный на Даульско-Кокпектинской площади Байганинского района без изъятия у землепользователей, для разведки полезных ископаемых Акционерным обществом "Транснациональная компания "Казхром", сроком до 30 октября 2024 года.
2. Государственному учреждению "Отдел земельных отношений по Байганинскому району" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Байганинского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Байганинского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Байганинского района К. Утаров