Байғанин аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 283 "2020-2022 жылдарға арналған Байғанин аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 желтоқсандағы № 385 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 14 желтоқсанда № 7788 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109-1 бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Байғанин аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 283 "2020-2022 жылдарға арналған Байғанин аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6622 тіркелген, 2020 жылғы 4 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "7 540 940,3" сандары "7 510 981,3" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімі - "3 161 914,6" сандары "3 131 955,6" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "8 473 116,1" сандары "8 526 516,6" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті) - "- 1 028 273,0" сандары "- 1 111 632,5" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - "1 028 273,0" сандары "1 111 632,5" сандарымен ауыстырылсын;
қарыздар түсімі - "519 436,5" сандары "602 796,0" сандарымен ауыстырылсын;
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. "Байғанин аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;

О внесении изменений в решение Байганинского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 283 "Об утверждении Байганинского районного бюджета на 2020-2022 годы"
Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 9 декабря 2020 года № 385. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 14 декабря 2020 года № 7788. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Байганинского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байганинского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 283 "Об утверждении Байганинского районного бюджета на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6622, опубликованное 4 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "7 540 940,3" заменить цифрами "7 510 981,3";
поступления трансфертов - цифры "3 161 914,6" заменить цифрами "3 131 955,6";
в подпункте 2):
затраты - цифры "8 473 116,1" заменить цифрами "8 526 516,6";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета - цифры "- 1 028 273,0" заменить цифрами "- 1 111 632,5";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - цифры "1 028 273,0" заменить цифрами "1 111 632,5";
поступление займов - цифры "519 436,5" заменить цифрами "602 796,0".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Байганинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;

2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Байғанин аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Байғанин аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
Н. Жанғалиев
Байғанин аудандық
мәслихатының хатшысы
Б. Турлыбаев
Байғанин аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 желтоқсандағы № 385 шешіміне қосымша
Байғанин аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 283 шешіміне 1 қосымша
2020 жылға арналған Байғанин аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
І. КІРІСТЕР

2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Байганинского районного маслихата после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Байганинского районного маслихата
Н. Жанғалиев
Секретарь Байганинского
районного маслихата
Б. Турлыбаев
Приложение к решению Байганинского районного маслихата от 9 декабря 2020 года № 385
Приложение 1 к решению Байганинского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 283
Байганинский районный бюджет на 2020 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ