Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 258 "2020-2022 жылдарға арналған Ырғыз аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 наурыздағы № 280 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 17 наурызда № 6885 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9, 106 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Ырғыз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 258 "2020-2022 жылдарға арналған Ырғыз аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6619 тіркелген, 2019 жылы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер "6 180 633" сандары "6 192 612,4" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімі "5 686 500" сандары "5 698 479,4" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар "6 180 633" сандары "6 294 493" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті) "- 50 803" сандары "-152 683,6" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) "50 803" сандары "152 683,6" сандарымен ауыстырылсын;
қарыздарды өтеу "12 821" сандары "12 821,5" сандарымен ауыстырылсын;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары "0" саны "101 881,1" сандарымен ауыстырылсын;
6- тармақта:
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"халықтың әлеуметтік жағынан әлсіз топтарына және (немесе) аз қамтылған көпбалалы отбасыларға коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғынжайын сатып алуға – 16 800 мың теңге.";
8- тармақта:
сегізінші абзацта:
"146 680" сандары "141 859" сандарымен ауыстырылсын;
9- тармақта:
мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарын ағымдағы жөндеуге –7800 мың теңге;

О внесений изменений и дополнений в решение районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 258 "Об утверждении Иргизского районного бюджета на 2020-2022 годы
Решение Иргизского районного маслихата Актюбинской области от 13 марта 2020 года № 280. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 17 марта 2020 года № 6885. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 9, 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Иргизский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 258 "Об утверждении Иргизского районного бюджета на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6619, опубликованное 31 декабря 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры "6 180 633" заменить цифрами "6 192 612,4 ";
в том числе:
поступления трансфертов цифры "5 686 500" заменить цифрами "5 698 479,4";
в подпункте 2):
затраты цифры "6 180 633" заменить цифрами "6 294 493";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета цифры "-50 803" заменить цифрами "-152 683,6";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета цифры "50 803" заменить цифрами "152 683,6";
погашение займов цифры "12 821" заменить цифрами "12 821,5";
используемые остатки бюджетных средств цифры "0" заменить цифрами "101 881,1".
в пункте 6:
дополнить абзацем следующего содержания:
"16 800 тысяч тенге- на приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения и (или) малообеспеченных многодетных семей.";
в пункте 8:
в абзаце восьмом:
цифры "146 680" заменить цифрами "141 859";
в пункте 9:
дополнить абзацами следующего содержания:
"7 800 тысяч тенге- на текущий ремонт объектов дошкольного воспитания;

дендрологиялық жоспарлар әзірлеуге- 14 730 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Ырғыз аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ырғыз аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
Н. Садықов
Ырғыз аудандық
мәслихатының хатшысы
К. Қосаяқов

14 730 тысяч тенге -на разработку дендрологических планов.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Иргизского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Иргизского
районного маслихата
Н. Садықов
Секретарь Иргизского
районного маслихата
К. Қосаяқов

13 000
059
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
13 000
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
274 655
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
274 655
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27 861
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
11 250
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
38 406
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстарды өткiзу
90
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
755
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
3 136
023
Әдістемелік жұмыс
16 339
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
28 402
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
148 416
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
384 289
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
144 287
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
140 791
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
140 791
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3 496
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
3 496
2
Әлеуметтiк көмек
216 189
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
216 189
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
130 108
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
18 108
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
23 406
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
11 491
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
33 076
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
23 813
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
23 813
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

13 000
059
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
13 000
9
Прочие услуги в области образования
274 655
464
Отдел образования района (города областного значения)
274 655
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
27 861
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
11 250
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
38 406
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
90
012
Капитальные расходы государственного органа
755
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
3 136
023
Методическая работа
16 339
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
28 402
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
148 416
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
384 289
1
Социальное обеспечение
144 287
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
140 791
005
Государственная адресная социальная помощь
140 791
464
Отдел образования района (города областного значения)
3 496
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
3 496
2
Социальная помощь
216 189
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
216 189
002
Программа занятости
130 108
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
18 108
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
23 406
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
11 491
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
33 076
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
23 813
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
23 813
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения