Аудандық мәслихаттың 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 270 "2020-2022 жылдарға арналған Ырғыз ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2020 жылғы 3 шілдедегі № 312 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 14 шілдеде № 7307 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9-1, 109-1 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Ырғыз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 270 "2020-2022 жылдарға арналған Ырғыз ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6737 тіркелген, 2020 жылы 24 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер "418 366" сандары "410 631" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімі "400 454" сандары "392 719" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар "419 245,1" сандары "693 358" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті) "-879,1" сандары "-282 727" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) "879,1" сандары "282 727" сандарымен ауыстырылсын;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары "879,1" сандары "879,0" сандарымен ауыстырылсын;
қарыздар түсімі "0" саны "281 848 " сандарымен ауыстырылсын;
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
2020 жылғы 1 қаңтардан бастап:
1) жалақының ең төменгі мөлшері - 42 500 теңге;
2) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтік төлемдерді есептеу үшін, сондай-ақ айыппұл санкцияларын, салықтар мен басқа да төлемдерді қолдану үшін айлық есептік көрсеткіш – 2 651 теңге;
3) базалық әлеуметтік төлемдердің мөлшерін есептеу үшін ең төменгі күнкөріс деңгейінің шамасы – 31 183 теңге.
2020 жылғы 1 сәуірден бастап:
1) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтік төлемдерді есептеу үшін, сондай-ақ айыппұл санкцияларын, салықтар және басқа да төлемдерді қолдану үшін айлық есептік көрсеткіш – 2 778 теңге;
2) базалық әлеуметтік төлемдердің мөлшерін есептеу үшін ең төменгі күнкөріс деңгейінің шамасы – 32 668 теңге көлемінде белгіленгені ескерілсін және басшылыққа алынсын.";

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 6 января 2020 года № 270 "Об утверждении бюджета Иргизского сельского округа на 2020-2022 годы"
Решение Иргизского районного маслихата Актюбинской области от 3 июля 2020 года № 312. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 14 июля 2020 года № 7307. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 9-1, 109-1 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Иргизский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 6 января 2020 года № 270 "Об утверждении бюджета Иргизского сельского округа на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6737, опубликованное 24 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры "418 366" заменить цифрами "410 631",
в том числе:
поступления трансфертов цифры "400 454" заменить цифрами "392 719";
в подпункте 2):
затраты цифры "419 245,1" заменить цифрами "693 358";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета цифры "-879,1" заменить цифрами "-282 727";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета цифры "879,1" заменить цифрами "282 727";
используемые остатки бюджетных средств цифры "879,1" заменить цифрами "879,0";
поступление займов цифру "0" заменить цифрами "281 848";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Принять к сведению и руководству, что
с 1 января 2020 года установлено:
1) минимальный размер заработной платы - 42 500 тенге;
2) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат, а также для применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии с законодательством Республики Казахстан – 2 651 тенге;
3) величина прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат - 31 183 тенге.
с 1 апреля 2020 года:
1) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат, а также для применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии с законодательством Республики Казахстан – 2 778 тенге;
2) величина прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат – 32 668 тенге";

мынадай мазмұндағы 3- 1 тармақпен толықтырылсын:
"Ауылдық округ бюджетінде жұмыспен қамтудың Жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін 281 848 мың теңге қарыздар түсімі көзделсін.
Аталған қарыздар түсімі сомаларын бөлу ауылдық округ әкімінің шешімі негізінде айқындалады.".
5-тармақта:
екінші абзацта:
"371" сандары "251" сандарымен ауыстырылсын;
үшінші абзацта:
"33 442" сандары "19 477" сандарымен ауыстырылсын;
6-тармақта:
мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"автомобиль жолдарын орташа жөндеудің сметалық есебін дайындауға- 1 350 мың теңге;
елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге- 5000 мың теңге.".

дополнить пунктом 3-1 следующего содержания:
"Учесть в бюджете сельского округа поступление займов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости 281 848 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм займов определяется на основании решения акима сельского округа.";
в пункте 5:
в абзаце втором:
цифры "371" заменить цифрами "251";
в абзаце третьем:
цифры "33 442" заменить цифрами 19 477";
в пункте 6:
дополнить абзацами следующего содержания:
"на разработку сметной документации на средний ремонт автомобильных дорог- 1 350 тысяч тенге;
на обеспечение санитарии населенных пунктов- 5 000 тысяч тенге.".

2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Ырғыз аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ырғыз аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
Қ. Тілеуғабылов
Ырғыз аудандық
мәслихатының хатшысы
К. Қосаяқов

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Иргизского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Иргизского
районного маслихата
Қ. Тілеуғабылов
Секретарь Иргизского
районного маслихата
К. Қосаяқов