Аудандық мәслихаттың 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 271 "2020-2022 жылдарға арналған Аманкөл ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2020 жылғы 21 қыркүйектегі № 335 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 қыркүйекте № 7501 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9-1, 109-1 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Ырғыз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 271 "2020-2022 жылдарға арналған Аманкөл ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6736 тіркелген, 2020 жылы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер "85 705" сандары "90 205" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімі "83 059" сандары "87 559" сандарымен ауыстырылсын;
2-тармақшасында:
шығындар "86 072,3" сандары "90 572,3" сандарымен ауыстырылсын;
5-1-тармақта:
мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"білім беру ұйымдарының күрделі шығындарына –1500 мың теңге;
автомобиль жолдарын орташа жөндеудің сметалық есебін дайындауға- 3 000 мың теңге.".

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 6 января 2020 года № 271 "Об утверждении бюджета Аманкольского сельского округа на 2020-2022 годы"
Решение Иргизского районного маслихата Актюбинской области от 21 сентября 2020 года № 335. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 29 сентября 2020 года № 7501
В соответствии со статьями 9-1, 109-1 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Иргизский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 6 декабря 2020 года № 271 "Об утверждении бюджета Аманкольского сельского округа на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6736, опубликованное 16 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры "85 705" заменить цифрами "90 205 ";
в том числе:
поступления трансфертов цифры "83 059" заменить цифрами "87 559";
в подпункте 2):
затраты цифры "86 072,3" заменить цифрами "90 572,3";
в пункту 5-1:
дополнить абзацами следующего содержания:
"на капитальные расходы учреждений образования- 1 500 тысяч тенге;
на разработку сметной документации на средний ремонт автомобильных дорог- 3000 тысяч тенге.".

2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Ырғыз аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ырғыз аудандық
мәслихаты сессиясының төрағасы
М. Турымов
Ырғыз аудандық
мәслихатының хатшысы
К. Қосаяқов

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Иргизского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Иргизского
районного маслихата
М. Турымов
Секретарь Иргизского
районного маслихата
К. Қосаяқов