Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 258 "2020-2022 жылдарға арналған Ырғыз аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2020 жылғы 2 қарашадағы № 343 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 6 қарашада № 7590 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9, 106 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Ырғыз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 258 "2020-2022 жылдарға арналған Ырғыз аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6619 тіркелген, 2019 жылы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер "6 373 781,4" сандары "6 277 280,4" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
салықтық түсімдер "502 126" сандары "503 440" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер "9 032" сандары "6 683" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімі "5 861 823,4" сандары "5 766 357,4" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар "6 983 835,2" сандары "6 850 990,8" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
таза бюджеттік кредиттеу "332 651" сандары "331 389,7" сандарымен ауыстырылсын;
бюджеттік кредиттер "345 472" сандары "344 210,7" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті) "-942 704,8" сандары "-905 100,1" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) "942 704,8" сандары "905 100,1" сандарымен ауыстырылсын;
қарыздар түсімі "853 645,2" сандары "816 040,5" сандарымен ауыстырылсын;
6-тармақта:
екінші абзацта:
"116 063" сандары "121 592" сандарымен ауыстырылсын;
бесінші абзацта:
"165 068" сандары "152 068" сандарымен ауыстырылсын;
алтыншы абзацта:
"371" сандары "211" сандарымен ауыстырылсын;
7-1-тармақта:
"790 021,2" сандары "752 416,5" сандарымен ауыстырылсын;
8-тармақта:
екінші абзацта:
"11 250" сандары "11 244" сандарымен ауыстырылсын;
жетінші абзацта:
"28 421" сандары "9 000" сандарымен ауыстырылсын;
сегізінші абзацта:
"131 166" сандары "131 295" сандарымен ауыстырылсын;
оныншы абзацта:
"205 517" сандары "153 977" сандарымен ауыстырылсын;
он бірінші абзацта:
"2 680" сандары "2 258" сандарымен ауыстырылсын;
он екінші абзацта:

О внесений изменений в решение районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 258 "Об утверждении Иргизского районного бюджета на 2020-2022 годы"
Решение Иргизского районного маслихата Актюбинской области от 2 ноября 2020 года № 343. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 6 ноября 2020 года № 7590
В соответствии со статьями 9, 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Иргизский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 258 "Об утверждении Иргизского районного бюджета на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6619, опубликованное 31 декабря 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры "6 373 781,4" заменить цифрами "6 277 280,4";
в том числе:
налоговые поступления цифры "502 126" заменить цифрами "503 440";
неналоговые поступления цифры "9 032" заменить цифрами "6 683";
поступления трансфертов цифры "5 861 823,4" заменить цифрами "5 766 357,4";
в подпункте 2):
затраты цифры "6 983 835,2" заменить цифрами "6 850 990,8";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование цифры "332 651" заменить цифрами "331 389,7";
бюджетные кредиты цифры "345 472" заменить цифрами "344 210,7";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета цифры "-942 704,8" заменить цифрами "- 905 100,1";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) цифры "942 704,8" заменить цифрами " 905 100,1";
поступление займов цифры "853 645,2" заменить цифрами "816 040,5";
в пункте 6:
в абзаце втором:
цифры "116 063" заменить цифрами "121 592";
в абзаце пятом:
цифры "165 068" заменить цифрами "152 068";
в абзаце шестом:
цифры "371" заменить цифрами "211";
в пункте 7-1:
цифры "790 021,2" заменить цифрами "752 416,5";
в пункте 8:
в абзаце втором:
цифры "11 250" заменить цифрами "11 244";
в абзаце седьмом:
цифры "28 421" заменить цифрами "9 000";
в абзаце восьмом:
цифры "131 166" заменить цифрами "131 295";
в абзаце десятом:
цифры "205 517" заменить цифрами "153 977";
в абзаце одиннадцатом:
цифры "2 680" заменить цифрами "2 258";
в абзаце двенадцатом:

"10 480" сандары "5 000" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Ырғыз аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ырғыз аудандық
мәслихаты сессиясының төрағасы
М. Турымов
Ырғыз аудандық
мәслихатының хатшысы
К. Қосаяқов

цифры "10 480" заменить цифрами "5 000".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Иргизского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Иргизского
районного маслихата
М. Турымов
Секретарь Иргизского
районного маслихата
К. Қосаяқов