Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 25 желтоқсандағы №258 "2020-2022 жылдарға арналған Ырғыз аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2020 жылғы 11 желтоқсандағы № 357 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 15 желтоқсанда № 7797 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9, 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Ырғыз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 258 "2020-2022 жылдарға арналған Ырғыз аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6619 тіркелген, 2019 жылы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер "6 277 280,4" сандары "6 054 707,4" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімі "5 766 357,4" сандары "5 543 784,4" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар "6 850 990,8" сандары "6 628 417,8" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
таза бюджеттік кредиттеу "-331 389,7" сандары "317 884,7" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер "344 210,7" сандары "330 705,7" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті) "-905 100,1" сандары "-891 595,1" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) "905 100,1" сандары "891 595,1" сандарымен ауыстырылсын;
қарыздар түсімі "816 040,5" сандары "802 535,5" сандарымен ауыстырылсын;
5-1-тармақта:
үшінші абзацта:
"89 061" сандары "130 406" сандарымен ауыстырылсын;
6-тармақта:
екінші абзацта:
"121 592" сандары "101 336" сандарымен ауыстырылсын;
бесінші абзацта:
"152 068" сандары "147 683" сандарымен ауыстырылсын;
жетінші абзацта:
"84 175" сандары "49 404" сандарымен ауыстырылсын;
сегізінші абзац алынып тасталсын;
тоғызыншы абзацта:
"437 194" сандары "417 194" сандарымен ауыстырылсын;
оныншы абзацта:
"247 976" сандары "130 335" сандарымен ауыстырылсын;
он бірінші абзацта:
"22 153" сандары "21 043" сандарымен ауыстырылсын;
он үшінші абзацта:
"16 800" сандары "12 500" сандарымен ауыстырылсын;
он төртінші абзацта:
"275 116" сандары "243 826" сандарымен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:

О внесений изменений и дополнения в решение районного маслихата от 25 декабря 2019 года №258"Об утверждении Иргизского районного бюджета на 2020-2022 годы"
Решение Иргизского районного маслихата Актюбинской области от 11 декабря 2020 года № 357. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 15 декабря 2020 года № 7797
В соответствии со статьями 9, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Иргизский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 258 "Об утверждении Иргизского районного бюджета на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6619, опубликованное 31 декабря 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры "6 277 280,4" заменить цифрами "6 054 707,4";
в том числе:
поступления трансфертов цифры "5 766 357,4" заменить цифрами "5 543 784,4";
в подпункте 2):
затраты цифры "6 850 990,8" заменить цифрами "6 628 417,8";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование цифры "-331 389,7" заменить цифрами "317 884,7";
в том числе:
бюджетные кредиты цифры "344 210,7" заменить цифрами "330 705,7";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета цифры "-905 100,1" заменить цифрами "-891 595,1";
в пункте 6:
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета цифры "905 100,1" заменить цифрами "891 595,1";
поступление займов цифры "816 040,5" заменить цифрами "802 535,5";
в пункте 5-1:
в абзаце третьем:
цифры "89 061" заменить цифрами "130 406";
в пункте 6:
в абзаце втором:
цифры "121 592" заменить цифрами "101 336";
в абзаце пятом:
цифры "152 068" заменить цифрами "147 683";
в абзаце седьмом:
цифры "84 175" заменить цифрами "49 404";
абзац восьмой исключить;
в абзаце девятом:
цифры "437 194" заменить цифрами "417 194";
в абзаце десятом:
цифры "247 976" заменить цифрами "130 335";
в абзаце одиннадцатом:
цифры "22 153" заменить цифрами "21 043";
в абзаце тринадцатом:
цифры "16 800" заменить цифрами "12 500";
в абзаце четырнадцатом:
цифры "275 116" заменить цифрами "243 826";
дополнить абзацем следующего содержания:

2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Ырғыз аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ырғыз аудандық
мәслихаты сессиясының төрағасы
М. Турымов
Ырғыз аудандық
мәслихатының хатшысы
К. Қосаяқов

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Иргизского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Иргизского
районного маслихата
М. Турымов
Секретарь Иргизского
районного маслихата
К. Қосаяқов