Аудандық мәслихаттың 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 274 "2020-2022 жылдарға арналған Нұра ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 361 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 28 желтоқсанда № 7854 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9-1, 109-1 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Ырғыз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 274 "2020-2022 жылдарға арналған Нұра ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6733 тіркелген, 2020 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер "43 624" сандары "43 369" сандарымен ауыстырылсын:
оның ішінде:
трансферттер түсімі "41 179" сандары "40 924" сандарымен ауыстырылсын;
2-тармақшасында:
шығындар "43 624" сандары "43 369" сандарымен ауыстырылсын;
5-тармақта:
екінші абзацта:
"2 033" сандары "2 154" сандарымен ауыстырылсын;
үшінші абзац алынып тасталсын.

О внесении изменений в решение районного маслихата от 6 января 2020 года № 274 "Об утверждении бюджета Нуринского сельского округа на 2020-2022 годы"
Решение Иргизского районного маслихата Актюбинской области от 24 декабря 2020 года № 361. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 28 декабря 2020 года № 7854. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 9-1, 109-1 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Иргизский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 6 января 2020 года № 274 "Об утверждении бюджета Нуринского сельского округа на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6733, опубликованное 23 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры "43 624" заменить цифрами "43 369";
в том числе:
поступления трансфертов цифры "41 179" заменить цифрами "40 924";
в подпункте 2):
затраты цифры "43 624" заменить цифрами "43 369";
в пункте 5:
в абзаце втором:
цифры "2 033" заменить цифрами "2 154";
абзац третий исключить.

2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Ырғыз аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ырғыз аудандық
мәслихаты сессиясының төрағасы
М. Турымов
Ырғыз аудандық
мәслихатының хатшысы
К. Қосаяқов

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Иргизского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Иргизского
районного маслихата
М. Турымов
Секретарь Иргизского
районного маслихата
К. Қосаяқов