Қарғалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 396 "2020-2022 жылдарға арналған Қарғалы аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 11 наурыздағы № 422 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 16 наурызда № 6880 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтарындағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Қарғалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 396 "2020-2022 жылдарға арналған Қарғалы аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6630 тіркелген, 2019 жылғы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер "5 335 512" сандары "5 523 897" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімдері "4 724 284" сандары "4 912 669" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар "5 335 512" сандары "5 713 003,6" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профицитi) "-72 134" сандары "-261 240,6" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) "72 134" сандары "261 240,6" сандарымен ауыстырылсын;
қарыздарды өтеу "27 278" сандары "27 278,3" сандарымен ауыстырылсын;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары "0" саны "189 106,9" сандарымен ауыстырылсын.
6 тармақ:
келесідей мазмұндағы 13 тармақшасымен толықтырылсын:
"13) халықтың әлеуметтік жағынан әлсіз топтарына және (немесе) аз қамтылған көпбалалы отбасыларға коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғынжайын сатып алуға.".
8 тармақ:
келесідей мазмұндағы 25 тармақшасымен толықтырылсын:
"25) көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыру.".
9 тармақ:
келесідей мазмұндағы 5, 6, 7 тармақшаларымен толықтырылсын:
"5) аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету;
6) елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру;
7) елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Қарғалы аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:

О внесении изменений и дополнений в решение Каргалинского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 396 "Об утверждении Каргалинского районного бюджета на 2020-2022 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 11 марта 2020 года № 422. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 16 марта 2020 года № 6880
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Каргалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 396 "Об утверждении Каргалинского районного бюджета на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6630, опубликованное 31 декабря 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры "5 335 512" заменить цифрами "5 523 897",
в том числе:
поступления трансфертов цифры "4 724 284" заменить цифрами "4 912 669";
в подпункте 2):
затраты цифры "5 335 512" заменить цифрами "5 713 003,6";
в подпункте 5)
дефицит (профицит) бюджета цифры "-72 134" заменить цифрами "- 261 240,6";
в подпункте 6)
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета цифры "72 134" заменить цифрами "261 240,6";
погашение займов цифры "27 278" заменить цифрами "27 278,3";
используемые остатки бюджетных средств цифру "0" заменить цифрами "189 106,9".
пункт 6:
дополнить подпунктом 13 следующего содержания:
"13) приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения и (или) малообеспеченных многодетных семей.".
пункт 8:
дополнить подпунктом 25 следующего содержания:
"25) финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры.".
пункт 9:
дополнить подпунктами 5,6,7 следующего содержания:
"5) обеспечение деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа;
6) освещение улиц в населенных пунктах;
7) обеспечение санитарии населенных пунктов.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Каргалинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:

1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Қарғалы аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
13. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы аудандық мәслихатының сессия төрағасы
Ж. Кольжанов
Қарғалы аудандық мәслихатының хатшысы
Н. Заглядова
Қарғалы аудандық мәслихаты
2020 жылғы 11 наурыздағы
№ 422 шешіміне қосымша
Қарғалы аудандық мәслихатының
2019 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 396 шешіміне 1 қосымша
2020 жылға арналған Қарғалы аудандық бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
Сомасы, мың теңге
I. Кірістер

1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Каргалинского районного маслихата после его официального опубликования.
13. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Қарғалы аудандық мәслихатының сессия төрағасы
Ж. Кольжанов
Қарғалы аудандық мәслихатының хатшысы
Н. Заглядова
Приложение к решению
Каргалинский районный маслихат
от 11 марта 2020 года № 422
Приложение 1 к решению
Каргалинского районного маслихата
от 25 декабря 2019 года № 396
Бюджет Каргалинского района на 2020 год
Категория
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
Сумма, тысяч тенге
I. Доходы