Қарғалы аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 шілдедегі № 480 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 17 шілдеде № 7312 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 7 бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Қарғалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының келесідей шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) Қарғалы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 қарашадағы № 180 "Қарғалы ауданында тұрғын үй көмегін көрсету мөлшерін және тәртібін айқындау туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5751 тіркелген, 2018 жылғы 4 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі;
2) Қарғалы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 7 желтоқсандағы № 287 "Қарғалы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 қарашадағы № 180 "Қарғалы ауданында тұрғын үй көмегін көрсету мөлшерін және тәртібін айқындау туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3-6-180 тіркелген, 2018 жылғы 26 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі.
2. "Қарғалы аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қарғалы аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы аудандық мәслихатының сессия төрағасы
С. Темирбаев
Қарғалы аудандық мәслихаты хатшысының міндетін атқарушы
С. Аманжолов

О признании утратившими силу некоторых решений Каргалинского районного маслихата
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 13 июля 2020 года № 480. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 17 июля 2020 года № 7312
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Каргалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения Каргалинского районного маслихата:
1) решение Каргалинского районного маслихата от 20 ноября 2017 года № 180 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Каргалинском районе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5751, опубликованное 4 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде);
2) решение Каргалинского районного маслихата от 7 декабря 2018 года № 287 "О внесении изменений в решение Каргалинского районного маслихата от 20 ноября 2017 года № 180 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Каргалинском районе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-6-180, опубликованное 26 декабря 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Государственному учреждению "Аппарат Каргалинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Каргалинского районного маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Каргалинского районного маслихата
С. Темирбаев
Исполняющиий обязанности секретаря Каргалинского районного маслихата
С. Аманжолов