Қарғалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 396 "2020-2022 жылдарға арналған Қарғалы аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 тамыздағы № 485 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 4 қыркүйекте № 7398 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Қарғалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 396 "2020-2022 жылдарға арналған Қарғалы аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6630 тіркелген, 2019 жылғы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "5 645 529" сандары "5 673 929" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
салықтық түсімдер - "575 953" сандары "587 591" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер - "24 737" сандары "10 099" сандарымен ауыстырылсын;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - "2 000" сандары "5 000" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері - "5 042 839" сандары "5 071 239" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "6 355 142" сандары "6 383 542" сандарымен ауыстырылсын;
8 тармақ:
келесідей мазмұндағы 28) тармақшамен толықтырылсын:
"28) мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттар беру.".
9 тармақ:
келесідей мазмұндағы 9), 10) тармақшалармен толықтырылсын:
"9) аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын салу және реконструкциялау;
10) жерлеу орындарын ұстау және туыстары жоқ адамдарды жерлеу.".
10 тармақта:
"12 000" сандары "9 000" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Қарғалы аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Қарғалы аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы аудандық мәслихатының сессия төрағасы
С. Темирбаев
Қарғалы аудандық мәслихатының хатшысы
Н. Заглядова
Қарғалы аудандық мәслихаты
2020 жылғы 28 тамыздағы
№ 485 шешіміне қосымша
Қарғалы аудандық мәслихатының
2019 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 396 шешіміне 1 қосымша
2020 жылға арналған Қарғалы аудандық бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
Сомасы, мың теңге
I. Кірістер

О внесении изменений и дополнений в решение Каргалинского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 396 "Об утверждении Каргалинского районного бюджета на 2020-2022 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 28 августа 2020 года № 485. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 4 сентября 2020 года № 7398. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Каргалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 396 "Об утверждении Каргалинского районного бюджета на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6630, опубликованное 31 декабря 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "5 645 529" заменить цифрами "5 673 929",
в том числе:
налоговые поступления - цифры "575 953" заменить цифрами "587 591";
неналоговые поступления - цифры "24 737" заменить цифрами "10 099";
поступления от продажи основного капитала - цифры "2 000" заменить цифрами "5 000";
поступления трансфертов - цифры "5 042 839" заменить цифрами "5 071 239";
в подпункте 2):
затраты - цифры "6 355 142" заменить цифрами "6 383 542";
пункт 8:
дополнить подпунктом 28) следующего содержания:
"28) присуждение грантов государственным учреждениям образования за высокие показатели работы.".
пункт 9:
дополнить подпунктами 9), 10) следующего содержания:
"9) строительство и реконструкция автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах;
10) содержание мест захоронений и погребение безродных.".
в пункте 10:
цифры "12 000" заменить цифрами "9 000".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Каргалинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Каргалинского районного маслихата после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Каргалинского районного маслихата
С. Темирбаев
Секретарь Каргалинского
районного маслихата
Н. Заглядова
Приложение к решению
Каргалинский районный маслихат
от 28 августа 2020 года № 485
Приложение 1 к решению
Каргалинского районного маслихата
от 25 декабря 2019 года № 396
Бюджет Каргалинского района на 2020 год
Категория
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
Сумма, тысяч тенге
I. Доходы