Қарғалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 406 "2020-2022 жылдарға арналған Әлімбет ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 қарашадағы № 518 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 қарашада № 7735 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Қарғалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 406 "2020-2022 жылдарға арналған Әлімбет ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6719 тіркелген, 2020 жылғы 24 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "45390,8" сандары "53232,8" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері – "39424,8" сандары "47266,8" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "45390,8" сандары "53232,8" сандарымен ауыстырылсын;
5-1 тармақта:
2) тармақшасында:
"2194,8" сандары "3394,8" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
"12,0" сандары "6654,0" сандарымен ауыстырылсын;
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Қарғалы аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Қарғалы аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
А. Байменшина
Қарғалы аудандық
мәслихатының хатшысы
Н. Заглядова

О внесении изменений в решение Каргалинского районного маслихата от 6 января 2020 года № 406 "Об утверждении бюджета Алимбетовского сельского округа на 2020-2022 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 23 ноября 2020 года № 518. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 30 ноября 2020 года № 7735
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Каргалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата от 6 января 2020 года № 406 "Об утверждении бюджета Алимбетовского сельского округа на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6719, опубликованное 24 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстана в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "45390,8" заменить цифрами "53232,8";
в том числе:
поступления трансфертов -цифры "39424,8" заменить цифрами
"47266,8";
в подпункте 2):
затраты - цифры "45390,8" заменить цифрами "53232,8";
в пункте 5-1:
в подпункте 2):
цифры "2194,8" заменить цифрами "3394,8";
в подпункте 3):
цифры "12,0" заменить цифрами "6654,0";
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Каргалинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет – ресурсе Каргалинского районного маслихата после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Каргалинского
районного маслихата
А. Байменшина
Секретарь Каргалинского
районного маслихата
Н. Заглядова