Қарғалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 409 "2020-2022 жылдарға арналған Велихов ауылдық округі бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 қарашадағы № 521 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 қарашада № 7737 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Қарғалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 409 "2020-2022 жылдарға арналған Велихов ауылдық округі бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6716 тіркелген, 2020 жылғы 21 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "20 001,2" сандары "26 938,2" сандарымен ауыстырылсын; оның ішінде:
трансферттер түсімдері - "18.871" сандары "25808" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "20 001,2" сандары "26 938,2" сандарымен ауыстырылсын;
4-1 тармақ келесідей редакцияда жазылсын:
"4-1. 2020 жылға арналған ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
1) елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге;
2) аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтерге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Қарғалы аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Қарғалы аудандық мәслихатының интернет - ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
А. Байменшина
Қарғалы аудандық
мәслихатының хатшысы
Н. Заглядова

О внесении изменений в решение Каргалинского районного маслихата от 6 января 2020 года № 409 "Об утверждении бюджета Велиховского сельского округа на 2020-2022 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 23 ноября 2020 года № 521. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 30 ноября 2020 года № 7737
В соответствии с пунктом со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Каргалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата от 6 января 2020 года № 409 "Об утверждении бюджета Велиховского сельского округа на 2020-2022 годы" (зарегистрованное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6716, опубликованное 21 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы- цифры "20 001,2" заменить цифрами "26 938,2";
в том числе:
поступления трансфертов - цифры "18 871" заменить цифрами "25 808";
в подпункте 2):
затраты – цифры "20 001,2" заменить цифрами "26 938,2";
пункт 4-1 изложить в следующей редакции:
"4-1. Учесть в бюджете сельского округа на 2020 год поступление целевых трансфертов из районного бюджета на:
1) обеспечение санитарии населенных пунктов;
2) услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа.".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Каргалинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Каргалинского районного маслихата после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Каргалинского
районного маслихата
А. Байменшина
Секретарь Каргалинского
районного маслихата
Н. Заглядова