Қарғалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 411 "2020-2022 жылдарға арналған Кемпірсай ауылдық округі бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 қарашадағы № 523 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 қарашада № 7738 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Қарғалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 411 "2020-2022 жылдарға арналған Кемпірсай ауылдық округі бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6717 тіркелген, 2020 жылғы 22 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "25 570" сандары "28 901" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері - "23 219" сандары "26 550" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "25 570" сандары "28 901" сандарымен ауыстырылсын;
5 тармақта:
екінші абзацта:
"162" сандары "165" сандарымен ауыстырылсын.
5-1 тармақта:
бесінші абзацта:
"606" сандары "3 806" сандарымен ауыстырылсын;
және келесідей мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтерге – 128 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Қарғалы аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Қарғалы аудандық мәслихатының интернет - ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
А. Байменшина
Қарғалы аудандық
мәслихатының хатшысы
Н. Заглядова

О внесении изменений и дополнения в решение Каргалинского районного маслихата от 6 января 2020 года № 411 "Об утверждении бюджета Кемпирсайского сельского округа на 2020-2022 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 23 ноября 2020 года № 523. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 30 ноября 2020 года № 7738. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Каргалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата от 6 января 2020 года № 411 "Об утверждении бюджета Кемпирсайского сельского округа на 2020-2022 годы" (зарегистрованное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6717, опубликованное 22 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "25 570" заменить цифрами "28 901";
в том числе:
поступления трансфертов - цифры "23 219" заменить цифрами "26 550";
в подпункте 2):
затраты - цифры "25 570" заменить цифрами "28 901";
в пункте 5:
в абзаце втором:
цифры "162" заменить цифрами "165".
в пункте 5-1:
в абзаце пятом:
цифры "606" заменить цифрами "3 806";
и дополнить абзацем следующего содержания:
"128 тысяч тенге – на услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа.".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Каргалинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Каргалинского районного маслихата после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Каргалинского
районного маслихата
А. Байменшина
Секретарь Каргалинского
районного маслихата
Н. Заглядова