Қарғалы ауданы бойынша салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициентін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 27 қарашадағы № 248 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 қарашада № 7745 болып тіркелді
ЗҚАИ-дың ескертпесі!
Осы қаулы 01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 529 бабының 6-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік баскару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31, 37 баптарына сәйкес, Қарғалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарғалы ауданы бойынша салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенті қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Қарғалы ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 26 қарашадағы № 208 "Қарғалы ауданы бойынша салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6500 тіркелген, 2019 жылғы 29 қарашада Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. "Қарғалы аудандық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны оны ресми жариялағаннан кейін Қарғалы ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.

Об утверждении коэффициента зонирования, учитывающего месторасположение объекта налогообложения по Каргалинскому району
Постановление акимата Каргалинского района Актюбинской области от 27 ноября 2020 года № 248. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 30 ноября 2020 года № 7745
Примечание ИЗПИ!
Настоящее постановление вводится в действие с 01.01.2021.
В соответствии с пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Каргалинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить коэффициент зонирования, учитывающий месторасположение объекта налогообложения по Каргалинскому району согласно приложению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Каргалинского района от 26 ноября 2019 года № 208 "Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения по Каргалинскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6500, опубликованное 29 ноября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
3. Государственному учреждению "Каргалинский районный отдел экономики и бюджетного планирования" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Каргалинского района после его официального опубликования.

4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
5. Осы қаулы 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы ауданының әкімі А. Джусибалиев
КЕЛІСІЛДІ:
"Қарғалы ауданы бойынша мемлекеттік
кірістер басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
М. Актаев
"____" ___________ 2020 жыл
Қарғалы ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 27 қарашадағы № 248 қаулысына қосымша
Қарғалы ауданы бойынша салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенті
Салық салу объектісінің орналасқан жері
Аймаққа бөлу коэффициенті
Қарғалы ауданы
Бадамша ауылдық округі
1
Бадамша ауылы
2,7
Кемпірсай ауылдық округі
2
Жосалы ауылы

4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
5. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2021 года.
Аким Каргалинского района А. Джусибалиев
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных доходов
по Каргалинскому району"
М. Актаев
"___" _________ 2020 года
Приложение к постановлению акимата Каргалинского района от 27 ноября 2020 года № 248
Коэффициент зонирования, учитывающий месторасположение объекта налогообложения по Каргалинскому району
Месторасположение объекта налогообложения
Коэффициент зонирования
Каргалинский район
Бадамшинский сельский округ
1
село Бадамша
2,7
Кемпирсайский сельский округ
2
село Жосалы