Қобда аудандық мәслихатының 2020 жылғы 8 қаңтардағы № 288 "2020-2022 жылдарға арналған И. Білтабанов атындағы ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 маусымдағы № 356 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 7 шілдеде № 7247 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-1 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Қобда аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қобда аудандық мәслихатының 2020 жылғы 8 қаңтардағы № 288 "2020-2022 жылдарға арналған И. Білтабанов атындағы ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6677 тіркелген, 2020 жылғы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "37 049,0" сандары "37 388,9" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
салықтық емес түсімдер бойынша – "0,0" сандары "71,9" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері бойынша - "35 986,0" сандары "36 254,0" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында
шығындар – "37 049,0" сандары "37 388,9" сандарымен ауыстырылсын.
3 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"3. 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап:
1) жалақының ең төмен мөлшерi – 42 500 теңге;
2) жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтiк төлемдердi есептеу, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес айыппұл санкцияларын, салықтарды және басқа да төлемдердi қолдану үшiн айлық есептiк көрсеткiш – 2 651 теңге;
3) базалық әлеуметтiк төлемдердiң мөлшерлерiн есептеу үшiн ең төмен күнкөрiс деңгейiнiң шамасы – 31 183 теңге;
2020 жылғы 1 сәуірден бастап:
1) жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтiк төлемдердi есептеу, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес айыппұл санкцияларын, салықтарды және басқа да төлемдердi қолдану үшiн айлық есептiк көрсеткiш – 2 778 теңге;
2) базалық әлеуметтiк төлемдердiң мөлшерлерiн есептеу үшiн ең төмен күнкөрiс деңгейiнiң шамасы – 32 668 теңге көлемінде белгіленгені ескерілсін және басшылыққа алынсын.";
6 тармақта:
1) тармақша алынып тасталсын;
7 тармақта:
1) тармақша тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1) аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеуге.".

О внесении изменений в решение Кобдинского районного маслихата от 8 января 2020 года № 288 "Об утверждении бюджета сельского округа имени И. Билтабанова на 2020-2022 годы"
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 30 июня 2020 года № 356. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 7 июля 2020 года № 7247. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кобдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кобдинского районного маслихата от 8 января 2020 года № 288 "Об утверждении бюджета сельского округа имени И. Билтабанова на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6677, опубликованное 16 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "37 049,0" заменить цифрами "37 388,9";
в том числе по:
неналоговым поступлениям – цифры "0,0" заменить цифрами "71,9";
поступлениям трансфертов – цифры "35 986,0" заменить цифрами "36 254,0";
в подпункте 2):
затраты – цифры "37 049,0" заменить цифрами "37 388,9".
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Принять к сведению и руководству, что с 1 января 2020 года установлено:
1) минимальный размер заработной платы - 42 500 тенге;
2) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат, а также для применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии с законодательством Республики Казахстан – 2 651 тенге;
3) величина прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат - 31 183 тенге;
с 1 апреля 2020 года:
1) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат, а также для применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии с законодательством Республики Казахстан - 2 778 тенге;
2) величина прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат – 32 668 тенге.";
в пункте 6:
подпункт 1) исключить;
в пункте 7:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"1) на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах.".

2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Қобда аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қобда аудандық мәслихатының
сессия төрағасы
Б. Толыбаев
Қобда аудандық
мәслихатының хатшысы
Ж. Ергалиев

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Кобдинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Кобдинского районного маслихата
Б. Толыбаев
Секретарь Кобдинского
районного маслихата
Ж. Ергалиев