Мәртөк аудандық мәслихатының 2020 жылғы 8 қаңтардағы № 347 "2020-2022 жылдарға арналған Мәртөк ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2020 жылғы 26 мамырдағы № 378 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 27 мамырда № 7136 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1, 109-1 баптарына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Мәртөк аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәртөк аудандық мәслихатының 2020 жылғы 8 қаңтардағы № 347 "2020-2022 жылдарға арналған Мәртөк ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6661 тіркелген, 2020 жылғы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "22 148,7" сандары "25 148,7" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімі – "20 682" сандары "23 682" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "22 148,7" сандары "25 148,7" сандарымен ауыстырылсын;
4 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "17 700,3" сандары "18 700,3" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімі – "17 004" сандары "18 004" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "17 700,3" сандары "18 700,3" сандарымен ауыстырылсын;
9 тармақта:
2) тармақшасында:
шығындар – "193 643,4" сандары "193 643,7" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті) "-1 681,4" сандары "-1 681,7" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) "1 681,4" сандары "1 681,7" сандарымен ауыстырылсын;
14 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "19 684,3" сандары "21 206,3" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімі – "18 450" сандары "19 972" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "19 684,3" сандары "21 206,3" сандарымен ауыстырылсын;
17 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "19 592" сандары "20 437,6" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімі – "17 215" сандары "18 060,6" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "19 592" сандары "20 437,6" сандарымен ауыстырылсын;
24 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "690 874,3" сандары "626 697,6" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:

О внесении изменений в решение Мартукского районного маслихата от 8 января 2020 года № 347 "Об утверждении бюджетов сельских округов Мартукского района на 2020-2022 годы"
Решение Мартукского районного маслихата Актюбинской области от 26 мая 2020 года № 378. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 27 мая 2020 года № 7136. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 9-1, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Мартукский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мартукского районного маслихата от 8 января 2020 года № 347 "Об утверждении бюджетов сельских округов Мартукского района на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6661, опубликованное 16 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "22 148,7" заменить цифрами "25 148,7",
в том числе:
поступления трансфертов – цифры "20 682" заменить цифрами "23 682";
в подпункте 2):
затраты – цифры "22 148,7" заменить цифрами "25 148,7";
в пункте 4:
в подпункте 1):
доходы – цифры "17 700,3" заменить цифрами "18 700,3",
в том числе:
поступления трансфертов – цифры "17 004" заменить цифрами "18 004";
в подпункте 2):
затраты – цифры "17 700,3" заменить цифрами "18 700,3";
в пункте 9:
в подпункте 2):
затраты – цифры "193 643,4" заменить цифрами "193 643,7";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета цифры "-1681,4" заменить цифрами "-1 681,7";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета цифры "1681,4" заменить цифрами "1 681,7";
в пункте 14:
в подпункте 1):
доходы – цифры "19 684,3" заменить цифрами "21 206,3",
в том числе:
поступления трансфертов – цифры "18 450" заменить цифрами "19 972";
в подпункте 2):
затраты – цифры "19 684,3" заменить цифрами "21 206,3";
в пункте 17:
в подпункте 1):
доходы – цифры "19 592" заменить цифрами "20 437,6",
в том числе:
поступления трансфертов – цифры "17 215" заменить цифрами "18 060,6";
в подпункте 2):
затраты – цифры "19 592" заменить цифрами "20 437,6";
в пункте 24:
в подпункте 1):
доходы – цифры "690 874,3" заменить цифрами "626 697,6",
в том числе:

трансферттер түсімі – "649 288,3" сандары "585 111,6" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "692 274" сандары "630 225,1" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті) "-1 399,7" сандары "-3 527,5" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) "1 399,7" сандары "3 527,5" сандарымен ауыстырылсын;
29 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "22 868" сандары "26 753" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімі – "19 223" сандары "23 108" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "22 868" сандары "26 753" сандарымен ауыстырылсын;
32 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "188 262,7" сандары "196 782,7" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімі – "183 951,7" сандары "192 471,7" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "191 552" сандары "200 072,1" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті) "-3 289,3" сандары "-3 289,4" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) "3 289,3" сандары "3 289,4" сандарымен ауыстырылсын;
37 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "91 169,4" сандары "96 305,4" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімі – "88 758,6" сандары "93 894,6" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "91 169,4" сандары "96 305,4" сандарымен ауыстырылсын;
41 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "15 657,8" сандары "15 887,8" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімі – "14 278" сандары "14 508" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "15 657,8" сандары "15 887,8" сандарымен ауыстырылсын.

поступления трансфертов – цифры "649 288,3" заменить цифрами "585 111,6";
в подпункте 2):
затраты – цифры "692 274" заменить цифрами "630 225,1";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета цифры "-1 399,7" заменить цифрами "-3 527,5";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета цифру "1 399,7" заменить цифрами "3 527,5";
в пункте 29:
в подпункте 1):
доходы – цифры "22 868" заменить цифрами "26 753",
в том числе:
поступления трансфертов – цифры "19 223" заменить цифрами "23 108";
в подпункте 2):
затраты – цифры "22 868" заменить цифрами "26 753";
в пункте 32:
в подпункте 1):
доходы – цифры "188 262,7" заменить цифрами "196 782,7",
в том числе:
поступления трансфертов – цифры "183 951,7" заменить цифрами "192 471,7";
в подпункте 2):
затраты – цифры "191 552" заменить цифрами "200 072,1";
в подпункте 5):
дефицит (профицит)бюджета цифру "-3 289,3" заменить цифрами "-3 289,4";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета цифру "3 289,3" заменить цифрами "3 289,4";
в пункте 37:
в подпункте 1):
доходы – цифры "91 169,4" заменить цифрами "96 305,4",
в том числе:
поступления трансфертов – цифры "88 758,6" заменить цифрами "93 894,6";
в подпункте 2):
затраты – цифры "91 169,4" заменить цифрами "96 305,4";
в пункте 41:
в подпункте 1):
доходы – цифры "15 657,8" заменить цифрами "15 887,8",
в том числе:
поступления трансфертов – цифры "14 278" заменить цифрами "14 508";
в подпункте 2):
затраты – цифры "15 657,8" заменить цифрами "15 887,8".

2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 10, 13, 16, 25, 28, 31, 34, 37 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Мәртөк аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәртөк аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
В. Гончарюк
Мәртөк аудандық
мәслихатының хатшысы
А. Альмухамбетов
Мәртөк аудандық мәслихатының 2020 жылғы 26 мамырдағы № 378 шешіміне
1 қосымша

2. Приложения 1, 4, 10, 13, 16, 25, 28, 31, 34, 37 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Мартукского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Мартукского
районного маслихата
В. Гончарюк
Секретарь Мартукского
районного маслихата
А. Альмухамбетов
Приложение 1 к решению Мартукского районного маслихата от 26 мая 2020 года
№ 378