Мәртөк аудандық мәслихатының 2020 жылғы 8 қаңтардағы № 347 "2020-2022 жылдарға арналған Мәртөк ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2020 жылғы 7 шілдедегі № 396 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 8 шілдеде № 7289 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1, 109-1 баптарына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Мәртөк аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәртөк аудандық мәслихатының 2020 жылғы 8 қаңтардағы № 347 "2020-2022 жылдарға арналған Мәртөк ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6661 тіркелген, 2020 жылғы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
6 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "20 325,6" сандары "20 575,6" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
салықтық түсімдер – "2 400" сандары "2 150" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімі – "17 920" сандары "18 420" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "20 325,6" сандары "20 575,6" сандарымен ауыстырылсын;
9 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "191 962" сандары "150 719" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімі – "189 137" сандары "147 894" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "193 643,7" сандары "152 400,7" сандарымен ауыстырылсын;
17 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "20 437,6" сандары "18 937,6" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімі – "18 060,6" сандары "16 560,6" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "20 437,6" сандары "18 937,6" сандарымен ауыстырылсын;
19 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "20 588,2" сандары "20 920,1" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімі – "19 612" сандары "19 943,9" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "20 588,2" сандары "20 920,1" сандарымен ауыстырылсын;
24 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "626 697,6" сандары "546 811,5" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімі – "585 111,6" сандары "505 225,5" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "630 225,1" сандары "550 339" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті) – "-3 527,5" сандары "-767 440,5" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – "3 527,5" сандары "767 440,5" сандарымен ауыстырылсын;
32 тармақта:
1) тармақшасында:

О внесении изменений в решение Мартукского районного маслихата от 8 января 2020 года № 347 "Об утверждении бюджетов сельских округов Мартукского района на 2020-2022 годы"
Решение Мартукского районного маслихата Актюбинской области от 7 июля 2020 года № 396. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 8 июля 2020 года № 7289. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 9-1, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Мартукский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мартукского районного маслихата от 8 января 2020 года № 347 "Об утверждении бюджетов сельских округов Мартукского района на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6661, опубликованное 16 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 6:
в подпункте 1):
доходы – цифры "20 325,6" заменить цифрами "20 575,6",
в том числе:
налоговые поступления – цифры "2 400" заменить цифрами "2 150";
поступления трансфертов – цифры "17 920" заменить цифрами "18 420";
в подпункте 2):
затраты – цифры "20 325,6" заменить цифрами "20 575,6";
в пункте 9:
в подпункте 1):
доходы – цифры "191 962" заменить цифрами "150 719",
в том числе:
поступления трансфертов – цифры "189 137" заменить цифрами "147 894";
в подпункте 2):
затраты – цифры "193 643,7" заменить цифрами "152 400,7";
в пункте 17:
в подпункте 1):
доходы – цифры "20 437,6" заменить цифрами "18 937,6",
в том числе:
поступления трансфертов – цифры "18 060,6" заменить цифрами "16 560,6";
в подпункте 2):
затраты – цифры "20 437,6" заменить цифрами "18 937,6";
в пункте 19:
в подпункте 1):
доходы – цифры "20 588,2" заменить цифрами "20 920,1",
в том числе:
поступления трансфертов – цифры "19 612" заменить цифрами "19 943,9";
в подпункте 2):
затраты – цифры "20 588,2" заменить цифрами "20 920,1";
в пункте 24:
в подпункте 1):
доходы – цифры "626 697,6" заменить цифрами "546 811,5",
в том числе:
поступления трансфертов – цифры "585 111,6" заменить цифрами "505 225,5";
в подпункте 2):
затраты – цифры "630 225,1" заменить цифрами "550 339";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета – цифры "-3 527,5" заменить цифрами "-767 440,5";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – цифры "3 527,5" заменить цифрами "767 440,5";
в пункте 32:
в подпункте 1):

кірістер – "196 782,7" сандары "113 316,4" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімі – "192 471,7" сандары "109 005,4" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "200 072,1" сандары "116 605,8" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті) – "-3 289,4" сандары "-104 511" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – "3 289,4" сандары "104 511" сандарымен ауыстырылсын.

доходы – цифры "196 782,7" заменить цифрами "113 316,4",
в том числе:
поступления трансфертов – цифры "192 471,7" заменить цифрами "109 005,4";
в подпункте 2):
затраты – цифры "200 072,1" заменить цифрами "116 605,8";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета – цифры "-3 289,4" заменить цифрами "-104 511";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – цифры "3 289,4" заменить цифрами "104 511".

2. Көрсетілген шешімнің 7, 10, 16, 19, 22, 25, 31 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Мәртөк аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәртөк аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
Н. Хусаинова
Мәртөк аудандық
мәслихатының хатшысы
А. Альмухамбетов
Мәртөк аудандық мәслихатының 2020 жылғы 7 шілдедегі № 396 шешіміне
1 қосымша

2. Приложения 7, 10, 16, 19, 22, 25, 31 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Мартукского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Мартукского
районного маслихата
Н. Хусаинова
Секретарь Мартукского
районного маслихата
А. Альмухамбетов
Приложение 1 к решению Мартукского районного маслихата от 7 июля 2020 года № 396